Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen soru işareti bırakıyor ve İlker Kaleliden soğudum resmen..
  • Haberin kaynağına göre İlker ve Kanbolat helalleşmiş ve Limon Yapım Kanbolat'a tazminatını da vermiş sonuna kadar ayrıca ya Limon Yapım ya da başka bir proje ile ekranlara dönebilirmiş Kanbolat Görkem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 26 Şubat 2016; 11:54:44 >
  • Arabanın camına değiyor. Ama kurşun geçirmez olduğu için kırılmıyor. Gerisine katılıyorum. Ayrıca ben bile bisikletimde 100 liralık kask kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adil bahrinin babasını niye oldurmus orasida net değil sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zidaneee kullanıcısına yanıt
    Aynen daha açıklanmadı ama flashbacklerle belli olacak anlaşılan ve Bahri de masum çıkmayacak bu hikayede bence.
  • Kanbolat diziden çıkacak ama seferin cesedi bulunamayacak diye düşünüyorum belki 3.sezon olursa sonra geri dönebilir

• Ceset bulunamıyoooor

• Sefer ölmedi alintilarsiniz bu kadar net soyluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okumaya Hevesli Genç

Sefer ölmedi alintilarsiniz bu kadar net soyluyorum.

Sadrettin 10 mermi yedi göğsüne ölmedi,sefer kurtulsa sasirirmiyim?tabikide hayır

• Yardımcı yönetmenim. Asistanlarımda biri o sette. Benimde eş dost aradı sordu sen bilirsin diye.

Öldü.

• Aslı'yı ben de fazla beğenmiyorum işin doğrusu.
    Ancak dediğin gibi, İpek inanılmaz bir karakter olmuş. Sadrettin'in ölmemesini, bu iki karaktere olan yakınlığımdan dolayı istiyorum.
    Tabi Sadrettin'e ısınmamızın bir diğer sebebi, Songül'ün inanılmaz sivrilmesi.
    ve sadece benim için mi yoksa diğer izleyiciler de aynı kanıda mı bilmiyorum ama İpek'e inanılmaz ısındım ben.
    Selin Karaca'ya da inanılmaz ısınmıştım ama onu pek fazla izleyemedik. Açıkçası oradan çok ciddi bir hikaye çıkabilirdi. (diziyi 3-4 bölüm uzatacak kadar iyi bir hikaye olurdu)

Büyük ihtimalle bu sezon, bu sezon olmazsa mutlaka önümüzdeki sezon final yapılacağı izlenimini aldım ben.
    Adil'in üzerinde bir karakter gelir mi bilmiyorum ama, biraz zorlama olacağı kesin ve dediğin gibi işler ..ka saracak ve reytingler düşecektir bu durumda.
  • Kavak Yelleri misali Efe de ölü ya da diri o kazada bulunamadı aynısı Sefere olsa süper olur. Eğer izleyiciyi meraklandırmak için böyle birşey yaptılarsa üstüne öldüğü anlaşılırsa reytingler baya düşer.

Kadıköye gittim çekiyim dedim..

Bu mesaja eklenen görseller:

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 26 Şubat 2016; 18:45:54 >

• POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

Sefer falan boş muhabbet Sedef Doktor geri gelsin yeter
  • 742793 kullanıcısına yanıt
    Harbi ya..

• Sefer'in ilerleyen zamanda ortaya çıkacağını düşünüyorum.

• Zülfikar'ı kess
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Zülfikar'ı kess

İlk fragmanlar farkliymiş galiba değişime gitmişler sema yokmuş. Yer farkliymiş.

• Okumaya Hevesli Genç kullanıcısına yanıt
    Bu attığımın diziyle bağlantısı yok, tanıtım fragmanı sadece dizi içinden sahnelerden değil ama diğer fragmanlar dediğin gibi dizinin genelinden farklı. Mesela Ayşegül'ün annesinin mezarındaki sahnesi (ben bu adama fena halde aşık oluyorum falan diyor ya ),Poyraz'ın bahrilerin mekanındaki "polistim ben" dediği sahne aslında dizide olacakmış ama, sonradan değiştirmişler. Poyraz'ın Zülfikar'ın tipleri değişmiş, Ayşegül'ün o mezardaki sahnesini çıkarıp ilk bölümde daha Poyraz'la tanışmadan önceye monte etmişler. (Poyraz'la tanıştıktan sonra annesinin ölüm yıldönümü oluyormuş ilk halinde yani)

Sema'da sonradan dahil olmuş. 2014 Eylül'de kadroya katılmış.

Songül'ü de Yeliz Akkaya oynayacakmış normalde.

Tabi dizi planlandığı gibi Eylül'de başlamadığı için bu değişikler olmuş.
    Bu olayın bence ilk sezona etkisi olumlu olmuş.Senarist,yönetmen falan baya pratik yapmıştır zamanları olmuştur.

• Bu kavga olayını kim çıkardıysa nereden biliyor olabilir?Setten biri veya setten bir arkadaşı var,madem bi kavga oldu kavganın nedeni niye yok ortada en çok bunu merak ediyorum.Sette nasıl bir kavga çıkabilir ki iki oyuncu arasında,ne bakıyon diye kavga edecek halleri yok herhalde.
    İlker Kaleli Ali İl,Celil Nalçakan ve Cem Cücenoğlun'u gerçekten takipten çıkardıysa bu kavga olayını doğrular.Bana da kendini aklamaya çalışıyor gibi geliyor çünkü bu bir iftira ise İlker Kalelinin üzerine atıldığı kadar Kanbolat'ın üstüne de atılmış demektir ama o hiçbir açıklama yapmamış.

Karpuzcu.Gerçekten yardımcı yönetmen iseniz bu kavga olayının aslı astarı nedir biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SADRETTİN UMMAN -- 27 Şubat 2016; 18:04:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSM Scream

Bu kavga olayını kim çıkardıysa nereden biliyor olabilir?Setten biri veya setten bir arkadaşı var,madem bi kavga oldu kavganın nedeni niye yok ortada en çok bunu merak ediyorum.Sette nasıl bir kavga çıkabilir ki iki oyuncu arasında,ne bakıyon diye kavga edecek halleri yok herhalde.
    İlker Kaleli Ali İl,Celil Nalçakan ve Cem Cücenoğlun'u gerçekten takipten çıkardıysa bu kavga olayını doğrular.Bana da kendini aklamaya çalışıyor gibi geliyor çünkü bu bir iftira ise İlker Kalelinin üzerine atıldığı kadar Kanbolat'ın üstüne de atılmış demektir ama o hiçbir açıklama yapmamış.

Karpuzcu.Gerçekten yardımcı yönetmen iseniz bu kavga olayının aslı astarı nedir biliyor musunuz?

Kavga her türlü sebepten çıkabilir hocam.Zamanında Leyla ile Mecnun dizisinde de kavga olmuştu 3 oyuncu diziden çıkmıştı (3'üde önemli karakterlerdi) Ordaki sebepte c kişisi b kişisini gazlıyor, b kişisi a kişisini dövüyor kafasını kaldırıma falan vuruyor. Dayak yiyen kişi bayan atan kişi erkek birde

Edit: Ama ben yinede İlker Kaleli'nin "ya o ya ben" diye bir cümle kuracağını zannetmiyorum. Kavga olmuş olabilir ama öyle bir söz söylemez o adam. Kanbolat Görkem Arslan açıklama yapsa aslında güzel olur. Ne olmuş ne bitti öğrensek ona göre tavrımızı alsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 27 Şubat 2016; 18:46:49 >

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.