Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayşegül arabayla Poyraz'a çarpar.
    Poyraz her tarafı sargılı numarasıyla hastanede yatar.
    Ayşegül neyin var diye sorunca biraz topallıyorum der.
    Ayşegül lafı yapıştırır, şimdi tam olmuşsun işte Poyraz Topal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Adil topal geldi nerdesin hocam

O resimdeki dede ise ondan adil topal değil site görevlisi himmet dayı olur.

• Şu Azra Akın lütfen kadrodan acil çıkarılsın. Oyunculuğu o kadar sırıtıyor ki.

• YoK kullanıcısına yanıt
    Bence Merve kökdemir daha vasat
  • Macit Koper yerine farklı isimler olabilirdi, fazla yaşlı duruyor Kaçak'daki Mustafa Avkıran bile daha fazla yakışırdı bu role. Aslında Macit Koper iyi oyuncudur, ileriki bölümlerde mutlaka alışırız ama tekerlekli sandalye işi bozmuş. Dikkat edilirse PK'de senaryo bilindik olan dizilerden farklı ve hızlı ilerliyor, Adil Topal bence göründüğü gibi biri değil, 41. Bölüm fragmanını şimdiden merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Ocak 2016; 16:14:04 >

• bu bastonlu dedeyı kım bulmuş ya sinir oldum şimdi.birde sankı aşk dızısıne gıdıyor fılm boyle olcaksa ızlemeyelım
  • Reyting

AB 4.
    ABC1 3.
    Total 4.

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

İnşallah bu da sahtedir.

+1
  • 742793 kullanıcısına yanıt
    Sağol Hocam önerin için

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alın size haluk bilginer
  • adil topal karakteri bahri baba ya rakip olcak bi tipleme olmalıydı. özkan uğurda bu tip yoktu ama macit reyizde fazlasıyla var.

siz beklentinizi hep haluk bilginer olarak tuttunuz o yüzden macit reyiz vasat gibi duruyor olabilir ama tam bi tiyatro adamı. adil topal rolünü çok iyi oynayacağını düşünüyorum.
  • sorunlu olan dizi. sorunu da şu ki dizinin dengesini tamamen kaybettiler. dizi polisiye değil, aksiyon değil, macera değil, komedi de değildi ama komedi oldu tamamen.

dizinin türünün ne olduğuna dair dengeyi tutturamıyorlar çünkü reytinglerde batmış durumdalar. ama bu şekilde dizinin sadık izleyici kitlesini de kaybediyorlar. ben mesela artık izleyeceğimi sanmıyorum, süpürgeyle sırtına vurunca haftalarda takip ettiği adamı kaybetme sahnesi falan çok ağır saçmalıklar bunlar, komedi olduğunu bilsem izlerim ama bunu ciddi üslupla yapıyorlar.

yayınlanan bölümü değil de diziyi en baştan itibaren düşünün, ilk bölümden başlayan hikaye ve akış ile şu an ki hikayenin ve akışın geldiği nokta resmen savrulmuş saçılmış halde.

bu sezon son sezonu olacaktır bence.
    Eksiden Alıntı
    Efsane diziye bak be . Ekşiye girerken rastgele karşıma çıktı dizinin konusunu yorumlara bakim dedim tüm yorumlar olumsuz. Hala bu diziye efsane diyenler var hayatında güzel dizi izlememişler sanırım . Gerçi bende kavak yelleri pis yedili Edho gibi dizileri izlesem bende sıradan bir diziye efsane derim

• Lan Ayşehül Hamileyim Dedi
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Poyraz vurdu goool
  • Adil Topal öldü mü dedi Poyraz nasıl yani?
  • Evet Beyler Junior Poyraz Geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Adil Topal öldü mü dedi Poyraz nasıl yani?

ismailden bahsediyo. ismaili öldü biliyo ya. ismail bişey anlattımı diyor yani
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.