Şimdi Ara

Powerstrom hani bu forumda herkese adil davranılacaktı ya ne oldu o iş?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Powerstrom hani bu forumda herkese adil davranılacaktı ya ne oldu o iş?

şu adam daha kaç defa gelip bizim forumu karıştıracak!

adam benden fazla tahrik edici mesaj attı (yani altta koyduğum resimler tarhik edici ise. burada özrü bizim konudaki arkadaşlardan dilerim eğer varsa). ceza almadı. ben belirsiz sebeplerle uzaklaştırılmışım. bak kasapta talim edeceğime keser kendim yerim olayı var ya! bu yüzden yazmıyacaktım ama buradaki Xbox konusundaki arkadaşları etiketliycem! özellikle rapor ettiğim mesajda açıkca yazmıştım, bu adam ceza almazsa konusunu açıcam diye.

bana verdiğin cezalara bak!

anladık sony den para alıyor forum ama, bu bize hakaret edileceği ya da bizimle alay edileceği anlamına mı geliyor ayrıca?

Powerstrom hani bu forumda herkese adil davranılacaktı ya ne oldu o iş?https://store.donanimhaber.com/0d/b8/1c/0db81c2043c990e588f963d257620072.jpeg

ben bu yukarıdakilerden dolayı 24 gün bölüm uzaklaştırması alıyorum! bahanen de ilginç "ısrarla kural ihlali" vs.

lan bu yukarıdaki adamın kaç mesajını şikayet ettim! adamın mesajlar siliniyor ama aldığı bir tane ceza yok! bak yukarıda attığım ikinci ekranda diğer konsolun muhabbeti onun gelip yine forumda sataşması ile oldu! bu adam amca oğlun filan mı ? ne dir bu dokunulmazlıkları ?

bir önceki konuda "düzelticez" vs yazmıştın. bu mu düzeltme? yani daha önceki bu haksızlıkları bir ben yaşasam derdim "ibrahimakca profili mod hesabı mı hackledi de o veriyor böyle boş sebeplerden cezaları" ... ama yok herkes muzdarip!

hani düzeltilecekti bu durum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 26 Haziran 2020; 22:25:40 >

• Bana sony forumlarını el üstünde tut diyen olmadı. Bana öyle birşey söyleyen olursada ağzının payını veririm. Burda birilerinin tarafını tutma gibi bir derdim yok. Reklam çalışması olursada bundan sizin haberiniz olur zaten. Reklamcıyla gerçek üyeyi ayıracak kadar forum ortamına hakim olduğunuzu düşünüyorum.

Dersiniz ki forumda sony ya da xbox promotörleri var o konuyuda araştırırım. Bir insan bir konsolu savunuyor diye reklamcı oluyorsa o zaman bütün üyeler reklamcı demektir. Öyle bir mesaj yazmışsınki sanki firma üyelere hakaret etsinler sizde silmeyin ceza vermeyin demiş gibi bir hal var. Siz beni tanımadığınız için böyle düşünüp konuşmanız normal. Halbuki bizler arka planda ne mücadeleler veriyoruz bir bilseniz. Böyle şeyler göz önünde olmadığı için sizler açısında hiç bir anlamı olmuyor tabi ki ancak benim vicdanım bu konudaki tavrım sebebiyle o kadar rahat ki senin burada yazdığın mesajı okuyunca sadece gülüp geçiyorum.

Sana verdiğimiz cezalarda bir problem göremiyorum. Ceza almadığı için şikayet ettiğin üyenin mesajının içeriğini bana pm le gönderirsen ( resmin ne anlama geldiğini) inceler eksik işlem varsa yaparım. Daha önce söylediğim gibi bizleri bilgilendirin ki bizde sizlere yardımcı olalım.

Son olarak şahsına genel bir uyarı iletmek istiyorum. Son 2 haftadır mesajların çok agresif ve argo ifadeler içeriyor. Bu sadece konsol bölümü için geçerli değil forumun geneli için geçerli. Açtığın konular olsun cevap yazdığın konular olsun mesajların hep argo ve agresif bir tavırda. Ayrıca çok fazla tahrik ve dil, din, ırk ayrımı içeren ifadeler kullanıyorsun. Lütfen bu huyundan vazgeç. Aynı şekilde devam edersen sadece konsol değil diğer bölümlerden de ceza alma ihtimalin çok yüksek .

Müsadenizle konuyu kilitliyorum. Bu konuda sorunu olan özel mesaj atabilir.
  • önceki şikayet konusunda ve xbox konusunda yazan arakdaşlar sizi buraya ekliyorum inşallah kusura bakmazsınız. lütfen yazarken dikkat edin. çünkü adil bir yargılama yok.

@Mutlak.Sıfır @Periah @MERNEPTAH @kaan0101 @kamikaze_TR_ @vector x-31 @Spartan 117

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 26 Haziran 2020; 22:1:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

önceki şikayet konusunda ve xbox konusunda yazan arakdaşlar sizi buraya ekliyorum inşallah kusura bakmazsınız. lütfen yazarken dikkat edin. çünkü adil bir yargılama yok.

@Mutlak.Sıfır @Periah @MERNEPTAH @kaan0101 @kamikaze_TR_ @vector x-31 @Spartan 117
    bugün baya yoğundum giremedim adalet olsun artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 26 Haziran 2020; 23:23:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

bugün baya yoğundum giremedim adalet olsun artık

Alıntıları Göster
    birde bizim @mutlaksıfır arkadaı linç ettikleri konuda atıp tutuyorlar! bu adam bizim arkadaşlarıma açık açık hakaret etmesine rağmen birde gelip üstüne linç etmeye kalkıyor. yetmiyor bizim forumda tartışma çıkarıyor. rapor edin demişti powerstorm. rapor ediyoruz ama sadece siliniyor. hayır göremiyorum da silinen mesajları. görsem buraya koyucam. forumun, sony ile anlaşması varsa bu bize açık açık hakaret edileceği anlamına mı geliyor forum yönetimine göre? ne yani ben anlamıyorum. önceki şikayet konusunda "ilgilenilecek" dendi ama yine bizim tarafa boş yere cezalar, karşı tarafa sadece mesaj silme. adalet mi bu?
  • Bana sony forumlarını el üstünde tut diyen olmadı. Bana öyle birşey söyleyen olursada ağzının payını veririm. Burda birilerinin tarafını tutma gibi bir derdim yok. Reklam çalışması olursada bundan sizin haberiniz olur zaten. Reklamcıyla gerçek üyeyi ayıracak kadar forum ortamına hakim olduğunuzu düşünüyorum.

Dersiniz ki forumda sony ya da xbox promotörleri var o konuyuda araştırırım. Bir insan bir konsolu savunuyor diye reklamcı oluyorsa o zaman bütün üyeler reklamcı demektir. Öyle bir mesaj yazmışsınki sanki firma üyelere hakaret etsinler sizde silmeyin ceza vermeyin demiş gibi bir hal var. Siz beni tanımadığınız için böyle düşünüp konuşmanız normal. Halbuki bizler arka planda ne mücadeleler veriyoruz bir bilseniz. Böyle şeyler göz önünde olmadığı için sizler açısında hiç bir anlamı olmuyor tabi ki ancak benim vicdanım bu konudaki tavrım sebebiyle o kadar rahat ki senin burada yazdığın mesajı okuyunca sadece gülüp geçiyorum.

Sana verdiğimiz cezalarda bir problem göremiyorum. Ceza almadığı için şikayet ettiğin üyenin mesajının içeriğini bana pm le gönderirsen ( resmin ne anlama geldiğini) inceler eksik işlem varsa yaparım. Daha önce söylediğim gibi bizleri bilgilendirin ki bizde sizlere yardımcı olalım.

Son olarak şahsına genel bir uyarı iletmek istiyorum. Son 2 haftadır mesajların çok agresif ve argo ifadeler içeriyor. Bu sadece konsol bölümü için geçerli değil forumun geneli için geçerli. Açtığın konular olsun cevap yazdığın konular olsun mesajların hep argo ve agresif bir tavırda. Ayrıca çok fazla tahrik ve dil, din, ırk ayrımı içeren ifadeler kullanıyorsun. Lütfen bu huyundan vazgeç. Aynı şekilde devam edersen sadece konsol değil diğer bölümlerden de ceza alma ihtimalin çok yüksek .

Müsadenizle konuyu kilitliyorum. Bu konuda sorunu olan özel mesaj atabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.