Şimdi Ara

Powerless (2 Şubat 2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NBC, DC Comics evreninde yer alacak olan yarım saatlik bir komedi dizisi için pilot bölüm siparişi verdi.

Dizi, süper kahramanlar ve kötülerle dolu bir dünyada, Amerika'nın en büyük sigorta şirketlerinden birinde çalışan sıradan insanları konu alacak.

Henüz dizide hangi DC Comics karakterlerinin olacağı belli değil ancak Superman ve Batman gibi karakterlerin olması beklenmiyor.

Powerless (2 Şubat 2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 15 Ocak 2017; 11:0:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çizgi roman adaptasyonlarında yer yer komik sahneler olmasına, one liner denilen tek satırlık esprilerle ciddi havayı bir anda yumuşatmalarına, içindeki bulundukları durumu tiye almalarına alışığız. Ama haberi bugün internetlere düşen yeni proje bunu bir adım daha ileri götürmeyi amaçlıyor.

Deadline’ın haberine göre Warner Bros yeni dönemde NBC’de yayınlanması planlanan bir komedi dizisi üzerinde çalışıyormuş. Bu yarım saatlik komedi programının ismi “Powerless” olacak ve DC evreninde yer alan bir sigorta şirketinde geçiyor olacak. Ana temasını süper güçlü kahraman ve kötülerin yer aldığı dünyada sıradan bir insan olmanın zorlukları olarak belirleyen dizi şu satırlar yardımıyla bile bir şansı hakkediyor diye düşünüyorum, siz ne dersiniz? Bolca "Metropolis yine mi yıkıldı?" tarzı espriye hazır olun.

“A to Z” dizisinin yaratıcısı ve Cars 2’nin de yazarlarından olan Ben Queen’in yapımcılığını üstlendiği dizi şimdiye kadar yayınlanmış herhangi bir çizgi romandan esinlenmiyor, tümüyle orijinal bir içerik vaat ediyor. Dizide yer alması düşünülen karakterlerle ilgili detaylı açıklama gelmese de, Deadline’ın haberinde listede Superman-Batman gibi ağır topların yer almadığı söylenmiş, ki Warner’ın bu isimler konusundaki hassasiyetini düşününce bu durum o kadar da şaşırtıcı değil.

Kaynak

• Süper kahraman ve komedi. İyi bir şey olacağına eminim.
  • Alan Tudyk, Danny Pudi ve Christina Kirk kadroya katyldy.

Abed
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Vanessa Hudgens Powerless Kadrosunda!

Powerless (2 Şubat 2017)

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, Vannesa Hudgens dizinin başrol oyuncusu olarak Emily Locke karakterini canlandıracak. Emily karakteri şöyle tasvir ediliyor:

İşini seven bir sigorta uzmanı olan Emily kimsenin dikkatini çekmeden işine yoğunlaşmayı seviyor ama kahramanların şehrini yakıp yıkmasından da canı sıkılmaya başlıyor.

A to Z’nin yazarı Ben Queen tarafından yazılan Powerless’in pilotunu yönetici yapımcı Michael Patrick Jann yönetecek. Dizinin kadrosuna Christina Kirk’ın da dahil olduğu söyleniyor.

NBC’nin Powerless dizisi DC evreninin bir parçası olacak ve NBC yöneticisi Jennifer Salke’nin dediğine göre,

“süper kahramanlar yalnızca camın ardındaki yeşil perdede değil, karakterlerimiz sokakta yürürken onlarla omuz sürtecek ve şehrin altını üstüne getirdiklerini göreceğiz. Olay en büyük ve en ünlü süper kahramanları göstermek değil. Bu dünyanın büyük küçük bir çok süper kahramanla dolu olduğunu göstermek. Bu da çok geniş bir süper kahraman yelpazesini sergileyebileceğimiz anlamına geliyor.”

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 25 Şubat 2016; 9:33:34 >

• Abed + Wash

NBC olunca bir korkutuyor onu da söylemeden geçmeyelim
  • NBC...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekimlerden, karakterin adı Crimson Fox

Powerless (2 Şubat 2017)

Powerless (2 Şubat 2017)

Powerless (2 Şubat 2017)

Powerless (2 Şubat 2017)

• İlk görseller geldi

Powerless (2 Şubat 2017)
    Powerless (2 Şubat 2017)
    Powerless (2 Şubat 2017)
    Powerless (2 Şubat 2017)

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Abed
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • çok eğlenceli ya valla bana çok iyi geldi, saldım kendimi her şeye güldüm 20 dk boyunca
    karakterlerin hepsi iyi, itici olanı yok, amedi özleyenler için daha da iyi tabi :D teddy, tod, batmanin kuzeni olan wayne filan hep komik karakterler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 3 Şubat 2017; 17:43:46 >
  • altyazısı niye çıkmadı bu dizinin akşam oldu.
  • Fena değildi. Dizi sitelerinde göremedim altyazıyı da tek sitede gördüm onda da çok hata vardı, espriyi yanlış çevirince de pek anlamı kalmıyor altyazının

• Ben beğendim diziyi, fena olmamış. Çok iyi bir açılış yapmasını beklemiyordum zaten fakat ilerleyen bölümlerde daha iyi olabilir. Karakterlere çabuk ısındım.
  • senaryo çok basit kalmış bence. fikir güzel ama biraz daha zekice bir kurgu ve senaryo olsa güzel olur. umarım her bölüm farklı bir konu işlenen dizilerden olmaz. hiç sevmem öyle dizileri.
  • İlk bölümü izledim. Dizi hakkında olumlu-olumsuz yorum yapamıyorum. 1-2 bölüm daha izlemem lazım.
  • leş
  • ben de beğendim zaten kısa sıkmadan izlettirdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.