Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Powercolor RED DEVIL 5700 XT incelemesi. 440$ süper sessiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ` quaD. Daha Az
1 Kayıtlı Üye
75
Cevap
5
Favori
8.893
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Powercolor RED DEVIL 5700 XT incelemesi. 440$ süper sessiz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CrowbarG0d

Tabiki, amazon.de üzerinden alırsak daha uygun gelicek gibi gözüküyor stoklarda yok şu an girerse bilgi geçerim.

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam ben de aynı şekilde gözüme çarpanı paylaşırım.
    |
    |

Red devil ı nerden satın alabiliriz yurtiçi,yurtdışı link varmı?
    Türkiyede Vega 56 sını satmadılar bunuda satmazlar belki yapsa yapsa Teknobiyotik yapabilir. Diğer firmalar Msi aşağı Asus yukarı aradada Sapphire başka marka bildikleri yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Yurtiçinde bu fiyatlarda satarlarsa yurtdışından almak daha mantıklı parayı sokakta bulmuyoruz

Alıntıları Göster
    Seni bilmem, ben parayı sokakta buluyorum. Eşek gibi çalışıyorum akşama kadar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mcake±

Seni bilmem, ben parayı sokakta buluyorum. Eşek gibi çalışıyorum akşama kadar...

Alıntıları Göster
    Bende parayı ofisde çalışarak buluyorum sokakta çalışarak değil.
    AMD Ryzen™5 3600 İşlemci, MSI B450 GAMING PLUS Anakart, 2 x Ballistix 8GB 3000MHz DDR4 CL15 Ram, ADATA XPG ASX8200 512GB SSD,Seagate Barracuda 1TB 7200rpm Hard Disk,COOLER MASTER MASTERBOX MB511 MESH RGB Kasa, FSP Hyper M85 650W 80 Bronz PSU, Sapphire Radeon RX 5700xt Ekran kartı, MSI OPTIX MAG241C 23.6'' FHD 144HZ 1MS Monitör, MSI GL626QD GAMING LAPTOP
  • Yarbay
    2013 Mesaj

Espri yaptım güzel kardeşim, ironi manasında. Fiyatlar çok yükseliyor. Kazanmak çok zorlaşıyor. Yanlış anladıysan üzgünüm.
    |
    |
    CrowbarG0d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PowerColor Red Devil Availability
    News
    First of all, we would like to express our deepest gratitude and joy in seeing how well received our latest line of GPU have been. We are ecstatic to see all of the excitement and support for all the effort we have put into our Red Devil cards. The excitement around this product launch was so high that we sold out our entire inventory within an hour of the product listing availability.

Many of you, however, are confused and still looking for visibility, and we see concerns on some orders receiving delivery notifications pushed out to mid-September. These should be tentative dates provided, and as we are pushing our resupply timings, we are aiming for the following timings:

Red Devil and Red Devil Limited shipments to the US and Europe are expected to be done by this Friday.

On product availability:

We have sold out of the Limited Edition models, if you had a pre order on the Red Devil Limited edition we expect this Friday shipment to fulfill those orders*.

The Red Devil RX 5700 XT and Red Devil RX 5700 is expected to be available starting later next week and we anticipate having a much more stable supply of inventory by the end of the month*.

For U.S. customers, we will be shipping our inventory to Newegg, Amazon, and MicroCenter as soon as the cards arrive.

*Because we cannot control retailers that have accepted and may still be accepting orders for the Limited Editions, not all orders will necessarily be able to be fulfilled. We recommend placing orders through our authorized channels where we have an open communication with our retailers/e-tailers/distributors regarding open orders and fulfillment capabilities.

*We cannot guaranty when the cards will be listed as it depends on third party factors out of our control such as customs,transportation, inventory processing and listing.

All in all, the Red Devil is in full ramp and we expect a decent flow of cards over the coming weeks

* ilk parti kartların tümü 1 saat içinde tükenmiş
    * limited edition tamamiyle tükenmiş. yeni sipariş alan yer varsa sipariş vermeyin diyor
    * ön siparişleri karşılamak için bu cuma günü avrupa ve amerika'ya yeni bir limited edition partisi ulaşıyormuş
    * Red Devil RX 5700 XT ve Red Devil RX 5700 önümüzdeki hafta iyi adette satışa çıkacakmış
    * kartların bu ayın sonu itibariyle çok daha düzenli ve sürekli şekilde arz adetlerine ulaşacağını bekliyorlarmış

Kısaca en geç ay sonu itibariyle düzenli biçimde stok yollayacağız bantlar full üretim halinde iyi sayıda kart üretim halinde diyorlar

Kartlar ne zaman rafta olur diye çok sayıda arkadaş haklı olarak merak içinde. Red Dragon hedefleyen varsa bilgisi olsun diye buraya yazmayı uygun gördüm

• Teğmen
    128 Mesaj
    İlk hangi sitelere gelir ve nasıl bir fiyatla gelir acep?

Amerika'daki sitelerden bahsetmiş yetkili. Hep büyük siteler. Burada da öyle olabilir ama buradaki ana dağıtıcı ne yapar bilinmez. Yüksek fiyata gelir ve geldiği gibi biter tahminim. Haberin güzelliği şu bantlar deli gibi kart üretiyor full kullanım halinde yazmış. Bu demek oluyor ki AMD ciddi sayıda gpu gönderebiliyor üreticilere. Yani bunlar bu ay sonu itibariyle düzenli olarak sağlam sayıda kart gönderimine başlıyoruz diyorsa diğerleri de benzer durumdadır. Birkaç hafta içinde aşırı talebin çoğu erir vs fiyatlar dizginlenir. Umarım yani Öyle 1 ay daha bekletecekler gibi durmuyor. Çilen ya 2070 ya 5700 xt pulse ile kısa sürede bitecek gibi
    |
    |
    DgknCtn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1965 Mesaj
    Ana Konuya yazdığım gibi Almanyada Cuma Günü Stoklarda olacak kart. Çoğu kart Cumadan itibaren Stoklarda olacak. Msi ve XFX Stoklarda zaten. Pulse Stokta ama bazen hızlı Tükeniyor. Eğer Türkiye yi Euro bölgesi kabul ediyorlarsa Pazartesine girmiş olur piyasaya. Onun dışında Gigabyte Gaming X 30.08, Msi Gaming 14 Gün sonrasına. Sapphire Nitro dan haber yok. :)

Orijinalden alıntı: Luke Neil

Amerika'daki sitelerden bahsetmiş yetkili. Hep büyük siteler. Burada da öyle olabilir ama buradaki ana dağıtıcı ne yapar bilinmez. Yüksek fiyata gelir ve geldiği gibi biter tahminim. Haberin güzelliği şu bantlar deli gibi kart üretiyor full kullanım halinde yazmış. Bu demek oluyor ki AMD ciddi sayıda gpu gönderebiliyor üreticilere. Yani bunlar bu ay sonu itibariyle düzenli olarak sağlam sayıda kart gönderimine başlıyoruz diyorsa diğerleri de benzer durumdadır. Birkaç hafta içinde aşırı talebin çoğu erir vs fiyatlar dizginlenir. Umarım yani Öyle 1 ay daha bekletecekler gibi durmuyor. Çilen ya 2070 ya 5700 xt pulse ile kısa sürede bitecek gibi

Alıntıları Göster
    O kadar kararsız hale geldim ki şu an Msi 2070 Gaming Z almak ya da beklemek arasında ince bir çizgideyim fiyatı cezbediyor, custom modellerin önümüzdeki günlerde bu fiyatlara gelmeyeceğine eminim
    |
    |

• Teğmen
    193 Mesaj
    İşe bak 350$ kart 450'ye satılıyor
    |
    |

Almanya ya 28.08 de geliyor Kart... Türkiye ye 2-3 Haftadan önce gelmeyecek gibi. Suan en iyi Navi Rx 5700 XT Red Devil Fiyat performans anlamında ama fiyatı yüksek tutuyorlar ve stok sıkıntısı var. Bence Sapphire Pulse yi kaçırmayın Türkiye ye gelirse.

|
    |

Msi ve Xfx stoklarda yok. Ben Amazon ve Newegg baz alıyorum bu arada.

|
    |
    BatuhanXxX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

https://www.mindfactory.de/Hardware/Grafikkarten+(VGA)/Radeon+RX+Serie/RX+5700+XT.html

Almanyada Stoklarda. Yesil Lagernd Stok , Bestellt yolda demek.
    |
    |
    Barthemana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vergiler kargo ücreti filan dahil mi bu fiyatlara?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5113 Mesaj

Uluslarası gönderim yapan yerler lazım bizlere, Böyle bölgesel yerlerde stokta olabiliyor. Zaten mesajımda Newegg ve Amazon bazında diye belirtmiştim.

|
    |

Almanya Fiyati bu. Gönderim dahil. Vergi dahil. Türkiyeye gönderim yapmiyor bu site. Bu sitede Stoklara girdikten sonra genelde Amazonda da Stoklara giriyor. Amazon Tarih vermiyor ama diger bütün büyük online saticilarda Tarihler ayni. sanirim ülkeye göre sevkiyat girisleri olacak.
    |
    |
    justGlocia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
son dakika
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,265
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.