Şimdi Ara

>> Powercolor HD6970+PCS << RESİM EKLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
6.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar 4 parçamı komple sistem kısmında ekran kartımla birlikte satıyorum ama burdanda sadece ekran kartını ilana vermek istiyorum
    Ürün garantisi yoktur sadece kart şeklinde gönderilecek kutusu vardı ancak bulmam lazım nerede bilemiyorum foto koyucam kasayı açarsam

nakit: 300 TL

not: fotoğraf eklememi istemeyin tanıyan bilir beni zate ilgilenen arkdaşlar pm atsın daha sonra telefon veya skype/msn üzerinden konuşulur teşekkürler!

real resim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr4nzy -- 8 Haziran 2013; 1:11:06 >

• Sizin notunuz -not: fotoğraf eklememi istemeyin tanıyan bilir beni zate- peki sizi tanımayanlar ?
    Satılan ürüne 1-2 fotograf koymak bu kadarmı zor,illa pm-skype-msn üzerinden uğraşarak-rica ederekmi görmek gerekiyor resimleri ?
    Kabul edin bu açtığınız ilan çok sallamasyon bir ilan ve ilan içeriğine sahip.
  • Gördüğün üzere 3 alışveriş yapmışın 3ndede foto göstermedim ve parayı aldıktan sonra ürünlerimi teslim ettim lütfen boş yere yazma haksızsın demiyorum sadece satış şeklim böle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saçma bi satış seklin var.İhtiyacım olsa bile böyle ilanı gördükten sonra almaktan vazgeçer .
  • Öncelikle arkadaş ile alışverişim olması sayesinde tanıştık ve süreklide görüşüyorum kendisi gayet düzgün bir arkadaştır. intele geçmek istiyor eminim en kısa zamanda fotolarıda ekleyecektir bu konulara pek hakim değil.

hayırlı satışlar berkantcım fiyat konusunda da hertürlü yardımı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr4nzy

Gördüğün üzere 3 alışveriş yapmışın 3ndede foto göstermedim ve parayı aldıktan sonra ürünlerimi teslim ettim lütfen boş yere yazma haksızsın demiyorum sadece satış şeklim böle

benim 400 tane satışım var benden bile istiyorlar yani isteyen isteyene
  • bende arkadaştan xfx hd6870 aldım. önce parayı gönderdim yaklaşık 3-4 gün sonra ürünü teslim aldım. sorunsuz bir alışverişti. geç kalmasının nedeni yeni kart aldığından bilgisayarı kullanamamasıdır. bu yüzden biraz bekledim. Buda bana bir sıkıntı yaşatmadı.
  • fiyat güzel, ilan kötü. Satış şeklim böyle işine gelirse anlayışı ise, arkadaş iyise bile başkaları tarafından öyle algılanamamasına sebebiyet veriyor.
  • mirymarbles haklısın. beni bilen bilir mantığı neredeyse forumda herkeste yerleşmiş:) malı bilen bilir, beni bilen bilir vs. vs.:) ben tanımıyorum. Gerçekten iyiyse de tanımak ve alışveriş yapmakta isterim. yalnız resim olmadan insan karar veremiyor....
  • Diğer parçalarla birlikte çekicemde üşeniyorum

• İlanı açalı bir ay olmuş. Üşenmeyipte resim eklesen, kartın fatura, garanti ve kutu içeriği hakkında bilgi vermiş olsaydın, kart çoktan satılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

İlanı açalı bir ay olmuş. Üşenmeyipte resim eklesen, kartın fatura, garanti ve kutu içeriği hakkında bilgi vermiş olsaydın, kart çoktan satılmıştı.

Çok doğru

insanlara bir bilgi vermezsen NEDEN alsınlar bilmedikleri bir ürünü senden, foton yoksa en azından iki satır yaz be kardeşim, klavyen çalışsın

Ilanına güzel bilgi verseydin, kart çoktan satılmıştı.
  • İlanını bu şekilde değerlendiriyor herkez madem öyle 250 tl vereyim ilan böyle kalsın :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vacao

Çok saçma bi satış seklin var.İhtiyacım olsa bile böyle ilanı gördükten sonra almaktan vazgeçer .

• Saçma olduğunu bende yazdıktan sonra çaktımda düzenleme yapsan millet yukarı bakmıyo zate yorumlara baktığı için herkes beğeni atar artık arkadaşlara :D elbet çıkar bi arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: öztin

quote:

Gördüğün üzere 3 alışveriş yapmışın 3ndede foto göstermedim ve parayı aldıktan sonra ürünlerimi teslim ettim lütfen boş yere yazma haksızsın demiyorum sadece satış şeklim böle

benim 400 tane satışım var benden bile istiyorlar yani isteyen isteyene

sözün senet senin osman abi
  • quote:

Saçma olduğunu bende yazdıktan sonra çaktımda düzenleme yapsan millet yukarı bakmıyo zate yorumlara baktığı için herkes beğeni atar artık arkadaşlara :D elbet çıkar bi arkadaş..

Sen ilanını gerektiği gibi düzenleyip bana PM at, ben önceki mesajımı silerim. Diğer mesajları da yöneticiler temizler, sayfan tertemiz olur.
  • Böcek seni seviyorum kardeş :d

• bu forum sevgı uzerıne kurulu zaten
  • sen yorum atmada herkes atsın ama sen atma lütfen arkadaşım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.