Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Powercolor 9800proda 2ns ram???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    189 Mesaj
    arkadaşlar trgamerın incelemesinde ramler 2 ns yazmış! şakamı bu?

|
    |
  • Binbaşı
    1792 Mesaj
    Yanlış yazılmıştır.
    |
    |
  • Binbaşı
    1450 Mesaj
    2.2 olabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2203 Mesaj
    valla yazıyı bende okudum bende de o karttan var vedee ramler 500mhz görüyomuş alla alla hemde hynix ama neden bendekiler 405 de takıldı hatta 408 de
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2ns olsun canımı yesin 2.2ns'ye de razıyız tabi o değelere ulaştıktan sonra :)
    |
    |
  • Yarbay
    7309 Mesaj
    dostum valla bende Gigabyte 9800pro var biçok sitede testlerde 2,2ns yazıyor ama ben emin değilim 2,2ns mi 2,8ns mi diye powercolor bence ya 2,2ns dir yada 2,8ns dir 2ns olcanı sanmam.
    |
    |
  • Yarbay
    7309 Mesaj
    isteseniz buraya bir göz atın büyük ihtimal 2,8ns heralde bendekide 2,8ns bu kesin bayağı araştırdım 2,2ns olma ihtimali çok zayıfhttp://www.digit-life.com/articles2/radeon/r9800pro-3.html
    |
    |
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    PowerColor ilginc bi firma ... Nasil 9700 Gold larinda 3.6 ns lik bellek olanlarin yaninda 2.8 ns bellege sahip kartlarda uretmisse ... 9800Pro larda da, hemde 128 mb liklarinda 2.8 ns bellegin yanisira kucuk bir partide (oyle oldugu soyleniyor yabanci kaynaklarda) 2 ns Hynix bellekli kartlarda uretti ... lakin o kartlara denk gelmek biraz zor ...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Türkiyeye pek geleceğini sanmıyorum öyle sağlam revizyonların bunun yanısıra eğer 2.8ns ile 2nslikler aynı banttan çıkıyorsa büyük ihtimalle voltmod ister tam randımanı vermek için.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.