Şimdi Ara

Powerbank 3000mah 15TL 6000 mah 20TL... ios android şarj vs (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
4.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Aldım şimdi, konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Çıkışlardan biri 2.1A, diğeri 1A

Powerbank 3000mah 15TL 6000 mah 20TL... ios android şarj vs

Yorum alabilirmiyiz hocam alınır mı ? Para eder mi ?

• TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma henüz kullanmaya fırsat olmadı, bugün telefonu şarja takmayayım yarın bu powerbankle deneyeyim bakalım performansı nasıl olacak olur mu? Led ışığını beğendim bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam kusura bakma henüz kullanmaya fırsat olmadı, bugün telefonu şarja takmayayım yarın bu powerbankle deneyeyim bakalım performansı nasıl olacak olur mu? Led ışığını beğendim bu arada

Canın sağolsun hocam merakla bekliyoruz
  • Powerbank bin amper bile vermiyor

Şarj ciazı iyi

Kablo yaramaz ama amperi iyi iletiyo

Bu paralara alıcağınız en iyi ürünler fiyata göre yorum yaparsak

• ya bu tür cihazlar tehlikeli ,belli marka almakta fayda var
    patlar matlar mazallah :)
    gerçi ne hikmetse genelde çok ünlü markaların cihazlarının patladığı haberleri görüyoruz
    acaba çakma alanlar utandığı için mi haberlere çıkmıyor yada iyi denilenler kötü ,kötü denilenler iyi mi ?
    bu saatte felsefe hiç çekilmiyor ama idare edin artık :)
  • Yine zamanında şoktan 10000 mah 30 liraya almıştık, 9-10 defa denedim verdiği en yüksek amper olarak 6100 gördüm, genellikle verebildiği 4200-5800 arası.

Bu 6000'lik yazanın 3200-3500 üzerine bile çıkacağından şüpheliyim. Ama fiyat çok çok iyi. Bir tane alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bliztpower (bu konudaki ürünlerin markası) ile Blitzwolf markasının hiçbir ilgisi alakası birlikteliği yoktur, bilginize.

Konuda geçen Blitz markası ayrıdır. BlitzPower ve BlitzWolf ise aynı fabrikada üretiliyor sadece isim farklı. Yani BlitzPower taklit mal değildir. Hatta BlitzWolf şarj kablolarinda micro usb ucunun bulunduğu kısım belli sure sonra çıkıyor. BlitzPower da ise kablo ile micro usb uc birleşik yapılmıştır.

Nerden mi biliyorum. Firmayı oluşturanlardan yonetenlerden biriyim

• Bu konuyu geçen sene çok merak etmiş hatta Blitzwolf firmasına da yazıp sormuştum. Ama bizimle ilgisi yok tanımıyoruz demişlerdi. Yanlış anlamayın malesef sanal ortamda bazı insanlar kendilerine sanal kişilikler seçebiliyor eğer öyle biri değilseniz ve dedikleriniz doğruysa bizi aydınlattığınız için teşekkürler. Yalnız şunu anlayamadım, sizin markanızdaki ürünler Blitzwolf fabrikasında üretiliyorsa neden direk aynı markayı kullanmıyorsunuz? Sonuçta orada üretilip ithalat yapmış oluyorsunuz? Biz farklı bir marka iseniz neden tüm ürünleriniz Blitzwolf ürünleri ile birebir aynı? Bu durum bilinen bir markanın imitasyonu olmak gibi bir risk oluşturmuyor mu sizin için? Madem o fabrikada üretim yaptırıyorsunuz keşke apayrı bir marka seçip farklı dizaynlara sahip ürünler ürettirseydiniz. Kalite anlayışıyla yola çıktıysanız her türlü tutardı yine ürünleriniz. Blitzwolf sonuçta şu an bizim piyasadaki ve Çindeki birçok markadan çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Direk Blitzwolf olarak Türk pazarına girseniz daha kısa zamanda daha büyük bir pazar payına kavuşurdunuz belki. Tabi ben düz mantıkla objektif bakarak konuşuyorum, farklı neden ve sınırlamalar varsa bilemem. Sonuç olarak, hayırlı olsun hayırlı işler diyorum. Son bir sorum olacak yalnız, lightning kablosu yapıyor musunuz bilmiyorum ama yapıyorsanız MFI lisansına sahip midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu konuyu geçen sene çok merak etmiş hatta Blitzwolf firmasına da yazıp sormuştum. Ama bizimle ilgisi yok tanımıyoruz demişlerdi. Yanlış anlamayın malesef sanal ortamda bazı insanlar kendilerine sanal kişilikler seçebiliyor eğer öyle biri değilseniz ve dedikleriniz doğruysa bizi aydınlattığınız için teşekkürler. Yalnız şunu anlayamadım, sizin markanızdaki ürünler Blitzwolf fabrikasında üretiliyorsa neden direk aynı markayı kullanmıyorsunuz? Sonuçta orada üretilip ithalat yapmış oluyorsunuz? Biz farklı bir marka iseniz neden tüm ürünleriniz Blitzwolf ürünleri ile birebir aynı? Bu durum bilinen bir markanın imitasyonu olmak gibi bir risk oluşturmuyor mu sizin için? Madem o fabrikada üretim yaptırıyorsunuz keşke apayrı bir marka seçip farklı dizaynlara sahip ürünler ürettirseydiniz. Kalite anlayışıyla yola çıktıysanız her türlü tutardı yine ürünleriniz. Blitzwolf sonuçta şu an bizim piyasadaki ve Çindeki birçok markadan çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Direk Blitzwolf olarak Türk pazarına girseniz daha kısa zamanda daha büyük bir pazar payına kavuşurdunuz belki. Tabi ben düz mantıkla objektif bakarak konuşuyorum, farklı neden ve sınırlamalar varsa bilemem. Sonuç olarak, hayırlı olsun hayırlı işler diyorum. Son bir sorum olacak yalnız, lightning kablosu yapıyor musunuz bilmiyorum ama yapıyorsanız MFI lisansına sahip midir?

MFI sertifikasına sahip fabrikalar var onlar kablolar yapıyor sende isim bastirabiliyorsun. Ama bunun için adet miktarı 5-10bin ₺ olmasi lazım.

Piyasaya zaten ilk olarak Blitzwolf olarak girmistik ama kablo adeti fiyatı 3-4$ idi. Kendi markamizi oluşturmak için biraz gücümüz vardı. Kendimize yoneldim maliyeti biraz daha aşağıya çektik.

TR ithalatçı olmak zor hem de yenilikci olmak zorunda. Bir ürün buldun mu herkes atlıyor o ürünü getiriyor. Üründen kar oranı 2-3₺ kadar düşüyor. Bunu engellemek için kendi markani oluşturman gerekecek. Senden başka kimse satamayacak.

Mesela Xiaomi markasını TR ye resmi olarak getiren ilk kişiyim. Öğretmenlik mesleğini bıraktık bu işe girdim. Ama sonra ne oldu Xiaomi powerbank urun kar miktarı 2-3-4₺ civarı oldu resmen çöp urun oldu ( satıcı için) diğer ithalatçılar naylon fatura kullanıyor vs o şekilde satıyor. Ama sen her şeyi resmi verginin vs odeyince bu fiyata satılmaması gerekiyor.

Ticarette yaşamak için ya 3 kagitci olacaksın ya da her şey resmi olduğunda batacaksin.

Baktım yapılacak iş degul bu yıl öğretmenliğe geri döndüm. Piyasa dolar kuru duzelsin tekrar bir şekilde girmeyi düşünüyorum 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Yine zamanında şoktan 10000 mah 30 liraya almıştık, 9-10 defa denedim verdiği en yüksek amper olarak 6100 gördüm, genellikle verebildiği 4200-5800 arası.

Bu 6000'lik yazanın 3200-3500 üzerine bile çıkacağından şüpheliyim. Ama fiyat çok çok iyi. Bir tane alabilirim.

Butun Powerbank lar uzerinde yazan kapasitenin en fazla %65 i oranında gercek kapasiteye sahiptirler voltaj yükseltiminden dolayı. Eğer 6100 mah veriyorsa fena değil bu değer

• enesaydin00 E kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok haklısınız bahsettiğiniz konularda. Maalesef ülkemizde ticaret şartları hiç mert ve dürüst değil. Hayırlı olur inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

quote:

Canın sağolsun hocam merakla bekliyoruz

Merhabalar tekrardan, deneyimlerimi aktarayım hemen. Sabah 10 gibi kalktım, telefonun şarjı bitikti açılmıyordu (%0 yani) sabah 10:30 gibi powerbankle şarja taktım, bir 10 dakika sonra falan %5'le açıldı. An itibariyle de şarjım %99 dolu, muhtemelen bir 10 dakikaya da %100 olur. Yani yaklaşık 2 saat 20 dakika gibi bir süre içinde telefonumu tam şarj etti. Taktığımda şarjı 4 tıktı, şu an 3 tık. Beni tatmin etti açıkçası, xiaomi'nin 10.000'liği vardı eski versiyon, kalın diye taşımıyordum, bunu montun cebine atıp kullanırım. Tavsiye ederim. (Telefonum iPhone 6, 1810 mAh)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 19 Mart 2017; 12:46:22 >

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam kısa sürede gidip alabilirim tabi kaldıysa artık ayrıca 1810 mAh diyince bir güldüm
  • arkadaşlar bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim 10000 mah powerbank asla 10 bin vermez bir kapasite sınırı var bütün powerbanklarda bunun maksimum verebileceğim 4 bin dir
    Kendim 3-4 çeşit powerbank kullandığımdan biliyorum bana göre piyasadaki en iyi powerbank xiaomi marka olanlar
    En son şu ince 5000 lik olanı 46 liraya almıştım rahat 3500-4000 arası veriyor
    yani böyle powerbank alırken yüzde 50 ye bölün o değeri gerçek sonuç odur
  • 6000mah'lık powerbank'i ve ios kablosunu alma gafletinde bulundum. ikisi de çöp. powerbank'in kendine hayrı yok. 2.1A tamamen hikaye, şarj kapasitesi çok düşük, birlikte gelen kablo da acaip dandik. kendisi dolarken bile baya yavaş doluyor.

ios kablo ise hiç çalışmadı, ne data ne şarj, yarın iade edeceğim.
  • Powerbank çok dandik sakın para verip almayın.

• Powerbank iş görmez mi arkadaşlar? Fiyatıne göre iyi gibi sanki.

• şarj adaptörü nasıl acaba kullanan üstadlar ne dersiniz.
    stabil çalışıyormu

android tvbox için adaptör olarak kullanmayı düşünüyorum 2ampere yakın çıkış vermesi gerekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Powerbank iş görmez mi arkadaşlar? Fiyatıne göre iyi gibi sanki.

4000 lik bile değil, ayrıca çok yavaş şarj ediyor. Benim redmi pro yu 1 seferde tam şarj etmiyor ve 3 saatte %50 ancak doldurdu.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Usulca uzaklaşıyorum aletten. Vazgeçtim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.