Şimdi Ara

power4gear hybrİd sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarımda fn+space (yani güç seçeneğini değiştirme) çalışmadığından hem atk package hemde power4gear hybrid programlarını silip tekrar yüklemek istedim ikisininde en son sürümünü asusun sitesinden indirdim ama power4gear ı yüklerken (The installer was interrupted before Asus Power4Gear Hybrid could be installed. You need to restart the installer to try again) bu hatayı alıyorum lütfen bilgisi olan varsa yada bil fikir üretebilen varsa yardım etsin.

• atk package yi kurup restart ettikten sonra power4gear i kurun
  • Kardeşim sağolasında onu en az 10 kere denedim ama olmuyor :( kimsenin baktığıda yok şu fn tuş sorununu çöziyim derken p4g yi kaybettm
  • quote:

Orijinalden alıntı: raym123

Kardeşim sağolasında onu en az 10 kere denedim ama olmuyor :( kimsenin baktığıda yok şu fn tuş sorununu çöziyim derken p4g yi kaybettm

Aynısı dün benimde başıma geldi. PRogram yüklerken program yalnız asus pc lere kurulabilir diyip kurmuyordu , atk yi tekrar kurunca bende sorun düzelmişti
  • valla atk yı sildim kurdum en son sürümünü indirdim kurdum yine olmadı sonra tekrar eski sürümü yükledim yine olmadı
  • Eğer böyle bir sorunla karşılaşan olursa benim sorunumun çözümü ben gta 4 kasmasın diye msconfig hizmetlerde olay günlüklerini kapatmıştım ondan yüklanmiyormuş açınca sorunda ortadan kalktı.
  • power4gear hybrid i nereden indirebilirim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.