Şimdi Ara

POWER COLOR PCS+ HD7870 - 365TL --> FİNAL İNDİRİM 300 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
5
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Powercolor Grafik İşlemci #Amd Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çalışan sistem üzerinden güncelleme nedeniyle açığa çıkmıştır. Kutusu yok diye düşünün bulabilirsem vereceğim. Crossfire köprüsü verebilirim yanında ihtiyacınız var ise. Tertemiz kullanılmıştır, forumda benden ürün alanlara (100 ün üzerinde ekran kartı satışım mevcuttur) ürün temizliği konusunda istediğinizi sorabilirsiniz.

Fiyat 365 TL --> 300 TL dir. Fiyat sondur, askere, memura, emekliye, öğrenciye, eğitim üyesine, first lady e indirim olmaz.

FİYAT GAYET MAKUL SEVİYEYE İNDİRİLMİŞTİR 1 LİRA DAHİ İNDİRİM TALEP ETMEYİN LÜTFEN.

İşimden ötürü sadece Beylikdüzü elden teslim seçeneği vardır. Bunun haricinde önce ödeme, sonra kargo şeklinde gönderim yapılır.

POWER COLOR PCS+ HD7870 - 365TL --> FİNAL İNDİRİM 300 TL.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agent_WD40 -- 20 Aralık 2016; 13:46:1 >

• Hocam bu kart R7 370'den iyimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellcrys

Hocam bu kart R7 370'den iyimi ?

Karşılaştırma linki aşağıda kendin kontrol edip karar verebilirsin. 7,1 e 7,4 skorları.

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R7-370-vs-PowerColor-Radeon-HD-7870-XT
  • takip
  • Koşullarla ilgili ufak bilgilendirme ;

* Forumdaki kendini bilmez seviyesizler sebebi ile kapora almadan rezerve olmaz.
    * Havaleyi almadan kargo kesinlikle olmaz.

Bana güvenmeyip GG v.s. üzerinden almak isteyen arkadaşlar ;

GG de 400 üzerinde işlemim mevcut, tabi ki koyarım aşağıdaki koşullar dahilinde.

* İlan masrafı + Komisyon u üzerine eklerim. Net elime minimum burada yazdığım ücret geçmek koşulu ile. Formülasyon nettir saçma teklifler olmasın. (GG DEKİ SATIŞ ÜCRETİ-İLAN ÜCRETİ) * 0,9 = DONANIMHABER FİYATI
    * Elektronik ürün olduğundan ki daha önce başıma geldi (adam sıfır ürünü alıp yerine kendi bozuk ürününü iade edip satışı iptal etti, ben her türlü adiliği ıspat ettim ama uğraştığım zaman ve strese değmedi) o yüzden stresi ben değil o yöntemi seçen arkadaş seçsin diye önce onay sonra gönderim yaparım.

• satılık mı halen 300 tl ise sahibindene 330 a get acar mısın
  • Hâlâ satılıksa ben alıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm atmıştım gelmedimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıl evveldi satıldı. :)
  • pm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.