Şimdi Ara

POWER BANK'ın içine karınca girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar güç kaynağımı uzun süredir kullanmıyordum bugün aydın söke ye bir kaç arkadaşlar yarışmamız var .Lazım olur diye ben almak istedim ama elimi uzattığımda arkasında bi tane kraliçe arı (kanatsız ya da çok inceydi kanatlarına dikkat etmedim ) bir sürüde karınca vardı ki asıl onu koyduğum köşenin arkasındaymış ben görmemişim neyse bunun usb bölümünden benim gördüğüm bi karınca girdi bir daha çıktığını görmedim 1-2dk durdum ters çevirdim felan ama kraliçe karıncayı öldürseydim acaba bu karıncalardan kurtulurmuydum odamda aşırı derecede var.
    Neyse siz o soruyada cevap verirsiniz ama ben şunu soruyum önce bu içine giren karınca çıkmazsa daha önceden de giren karıncalar varsa elimde patlar mı ? xiaomi mi 10000 altın orjinal. banggood'dan aldım (alın diye demiyorum ben alırken Türkiye'de güvenilir hiç bir yerde yoktu hatırladığım kadarıyla sadece gg satıcılarında vardı bende riske girmedim)

• güncel
  • powerbank a birşey olacağını sanmıyorum.

Aletten memnun musun? Ben de bunu kullanıyorum.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/tp-link-tl-pb10400-10400mah-cift-usb-cikisli-el-fenerli-powerbank-fiyati,139073.html

bir de Samsung un orjinal powerbank ını aldım. onu da kardeşime hediye ettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.