Şimdi Ara

Power bank 4000 mh 15 tl yaniyomu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11'de Codegen 4000Mah. Led Işıklı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 59,90 TL yerine 14,90 TL
    http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/codegen-4000mah-led-isikli-tasinabilir-sarj-cihazi-powerbank-P160653873

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne yanması, patlıyor resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o paraya torpil al patlat daha faydalı olur

• kargoda dahil olsaydı mangal yapabilirdik ancak bu standart indirim olmuş
  • Codagen 10.000 kullandım. 3 üncü ayın sonuna doğru şarj olma kabiliyeti kalmadı ve maalesef atmak zorunda kaldım. Sadece bana denk gelmiş olabilir ama daha sonraki alımlarımda codagen tercih etmedim.
  • Böyle bişey düşünüyosan biraz kıyacaksın paraya, bunu alırsın 2 ay kullanırsın, orjinal bişey alırsın 3-5 sene tam performans kullanırsın.
  • 3-4 aydır Codegen 15000 lik kullanıyorum, bi sıkıntı çıkarmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani o '~ sağol kardeşim kaptım 10 tane ' diyen eleman yok mu

• ürün yorumlarını görsen n11 sitesini engellersin
  • Bomba gibi patlar o alet, %100 kalitesiz Çin pili vardır içinde.
  • codegenin iyi modelleri var ama bu onlardan değil sanırm. kargo ücretsiz olsa düşünürdüm ama :) lef lamba vs ile iyi gidiyor böyle adi şeyler.

yorumlar da efsane "İphone 6 telefonum var 2,5 kez şarj etti demek ki gerçek 4000mah değerinde" bu aletin 1810 mah pilli bir telefonu 2.5 kez şarj etmesi için o pilin 1200-1300 kapasiteye düşmüş olması lazım. :) he düşmemişse de zaten 4000 değil 4000 üstü olmuış oluyor ki hemen almak lazım bu durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 19 Temmuz 2017; 19:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deligibiol

http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/lisansli-fenerbahce-powerbank-sarj-cihazi-7800-mah-P185752109

a101den 3 gün önce 16.90 a aldım lisanslı :)

Tüm a101lerde geçerli mi

• ilk çıktığında 59 liraya asus zenpower aldım 2. yılına giriyor maşallahı var
  • Aman hocam fırsat yanıyor da powerbankı bilemem

• Kargoya 2,5 lira ödeyip bizden 5 lira alıyorlar ya acayip irite oluyorum.

Almayın abi sallayın kurnazdan mal alınmaz. N11 in hepsi böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Kargoya 2,5 lira ödeyip bizden 5 lira alıyorlar ya acayip irite oluyorum.

Satıcı sürat ile kargoyu yollarsa bu ürün 1 desi girilir buda 3,4 tl civarından kargo ödenir tabi bu ücretsiz kargoda oluyor. Eğer kargo alıcı ödemeliyse n11 sistemi otomatik alır ödemeyi ve satıcı kargo kısmına karışmaz sürat kargo ile n11 hesaplaşır. Yani alıcı ödemeli kargolarda satıcının hiçbir kurnazlığı yoktur.

Bu arada satıcıyla hiçbir alakam yoktur sadece kargo kısmında yanlış bilinen birşeyi düzeltmek istedim.
  • ürünü aldım hızlı şarj ediyor.

lg g3 ü 0 dan şarj etti. 3000 mah. cihaz tam dolunca 4 ışığı yanıyor. şuanda 2 ışığı kaldı.

şimdiki fiyattan alınmaz ama ilk fiyattan alınırdı. aldım da
  • quote:

Yine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathematician0

quote:

Satıcı sürat ile kargoyu yollarsa bu ürün 1 desi girilir buda 3,4 tl civarından kargo ödenir tabi bu ücretsiz kargoda oluyor. Eğer kargo alıcı ödemeliyse n11 sistemi otomatik alır ödemeyi ve satıcı kargo kısmına karışmaz sürat kargo ile n11 hesaplaşır. Yani alıcı ödemeli kargolarda satıcının hiçbir kurnazlığı yoktur.

Bu arada satıcıyla hiçbir alakam yoktur sadece kargo kısmında yanlış bilinen birşeyi düzeltmek istedim.

Kargo alıcı ödemeli ama site üzerinden trink alınıyor. Yani orada da gizli bir kazanç var. 2.5 a göndermiyor mu sürat ben mi yanlış biliyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.