Şimdi Ara

Postacı tipi çanta önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu başlıktaki tip çantalardan kullananlar varsa önerilerinizi alabilir miyim?

Bu tip çantaları taşımak falan zor mudur ünide kullanım için, içine max 2 defter koyucam belki laptop falan da koyabilirim, birde yağmurda su geçirmemesi lazım.

Ben buldum bunu kullanan arkadaşlar var mıdır forumda?

http://www.dr.com.tr/urunler//Kirtasiye/Faber-Castell-Postman-Canta-Mono-Yesil-5177190313//Okul-Cantalari/urunno=0000000457817

• Bayağı rahat oluyorlar. Dış malzemesi polyester ve ya deri olanlardan seçerseniz su girmez.
  • Adidas var bende dayanıklı hocam ama bence alacaksan fred perry al en azından çakması gelmedi daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacbag kullanıyorum 2 yıldır gayet memnunum laptopta sığıyor içine
  • Araştırıyorum arkadaşlar teşekkürler. Yeni önerilere de açığım.
  • Bende yakın zamanda şöyle bir model aldım daha doğrusu arkadaşa aldırdım. Görüntüsü sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Bende yakın zamanda şöyle bir model aldım daha doğrusu arkadaşa aldırdım. Görüntüsü sizce nasıl?

Güzelmiş hocam ne kadar acaba marka ve model nedir ayrıca?

• quote:

Orijinalden alıntı: [Fe4R]

quote:

Bende yakın zamanda şöyle bir model aldım daha doğrusu arkadaşa aldırdım. Görüntüsü sizce nasıl?

Güzelmiş hocam ne kadar acaba marka ve model nedir ayrıca?

Markası moda diye bir şey ama gözü çok işimi görüyor, kadıköyde 35 tlye aldığını söyledi :)

• Hocam acaba yağmur veya su geçirgenlği nasıl?
  • quote:

Hocam acaba yağmur veya su geçirgenlği nasıl?

Yağmurda şu zamana kadar sıkıntı yaşamadım, içinde tablet taşıdım, notebook taşıdım. Saatlerce gezdiğim oldu yağmurlu havada ama su pek almadı. Tek sevmediğim yanı askılık kısmı dikili olmasıydı, geçmeli olsaydı belki daha iyidi ama böyle de işimi görüyor.
  • quote:

quote:

Yağmurda şu zamana kadar sıkıntı yaşamadım, içinde tablet taşıdım, notebook taşıdım. Saatlerce gezdiğim oldu yağmurlu havada ama su pek almadı. Tek sevmediğim yanı askılık kısmı dikili olmasıydı, geçmeli olsaydı belki daha iyidi ama böyle de işimi görüyor.

Teşekkürler hocam.

• şu nasıldır sizce geçen gün denk geldim aldım
     Postacı tipi çanta önerisi Postacı tipi çanta önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldu madem -- 2 Ekim 2013; 21:51:12 >

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam.

Rica ederim, ortalama 10 kg taşıdığım oldu bunuda eklemeden geçmiyeyim :)

• hiç bi şey alma 61 lirayla trabzona git
  • böyle bişey alacağına güzel bi sırt çantası al hem taşıması kolay hem de daha şekil durur
  • Alırken internetten sipariş vermek yerine gidip kendin al. Çantanın boyutu konusunda resim yanıltmasın. 34 cm az gibi ayrıca laptop'un sığmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: machinima

Alırken internetten sipariş vermek yerine gidip kendin al. Çantanın boyutu konusunda resim yanıltmasın. 34 cm az gibi ayrıca laptop'un sığmayabilir.

Şuan için sadece araştırıyorum bakıcam tabiki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.