Şimdi Ara

Poseidon Legend +10 STAFF™

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silah 1 kere +10 denerken yanıp +1'e kadar düşmüştür toplam 40 stone harcanmıştır.™

Poseidon Legend +10 STAFF™

• Tebrikler Mag %22 bile atack bu kadar yüksek61 veya 80 olsa kim bilir kaç olur
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 40 stone yine iyi bence. Ben daha 5 stone aldım +0 şu an Hiç bulaşmak istemiyorum. Oyundaki yenilikler hoşuma gitmediği için level almak yerine yeni charlar açtım onları kasıyorum.
  • Hayırlı olsun, charda honor bufflarda varmış, baya bi sağlam olmuşsun şimdi
  • Beyler yeri değilde resimde gördüm aklıma takıldı.Stafflara blockin ratio basmak ne işe yarıyor?Ayrıca şu atak gücünün yanındaki %22lik kısmı nasıl yükseltebiliriz?
  • Hayırlı olsun çok can yakar bu staff
  • saolun %22 lik olan kısmı philosophy stone ile yukseltebilirsin ™
  • ben 20 tane proof legend harcadım +2 yi geçemedim luck dress vardıda pre yoktu sen preyle bastın sanırım pre alınca bende bi deniyim bakam ama baya ballısın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ALCHEMIST_

Beyler yeri değilde resimde gördüm aklıma takıldı.Stafflara blockin ratio basmak ne işe yarıyor?Ayrıca şu atak gücünün yanındaki %22lik kısmı nasıl yükseltebiliriz?

rakip kalkan kullanıyorsa block yapmasını engeleyebiliyor
  • yuh diyorum biz +5 anca yapıyoz .d
  • süper silah. helal olsun
  • advandec elixir basılmamış chara D onuda bassan 12+ süper kardeş
  • qzz Exitus Gene Farkını Gösterdi Tebrikler :)
  • saolsın ™
  • Tebrikler gayet başarılı bi çalışma olmuş Benim silah +5 olarak duruyor bulaşmıyorum simdilik :)
  • güzel staff ama charı kasıyoruz,itemleri diziyoruz,takıları silahlarıda topluyoruz ama ortalıkta bır pvp alanı ve rank sıstemı bulunmadıgından

işe yeni bastan baslıyoruz :D
  • açıkcası ben hiç pwp meraklısı birisi deyilim 7 senenden beri oyleyim nedense :S bana göre pwp yapmak zaman kaybı sadece bana gore :D ™
  • Güzell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.