Şimdi Ara

Pos Cihazıyla Kontör Yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
14.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftalık dükkanımda ortalama 2500-3000tl Turkcell Parça Tl Satıyorum
    Tl ye geçişten sonra parça kontörcüler ya kapattılar yada fiyatlarını arttırdılar
    5tl resmi satışı olan kontörü 5,50tl den bize vermeye kalktılar
    bende internet bankacılığından yükleyeyim 5tl yede 5,50ye parakende satarım en azından kredi kartımın limitini nakite çevirmiş olurum dedim
    bankadan işlem yapmakta zor oluyor aç şifre gir sms bekle sms şifresi gir sonra numarayı gir yine güvenlik sms si gir vs vs
    ayrıca dükkanda benim olmam gerekiyor ben olmasamda telefon yanımda oluyor o yüzden ben kalkdım dükkanda
    pos cihazı alalım pos cihazıyla yükleme yapalım diye düşündüm ama bir bilgim yok
    Turkcell extralardaki o kredi kartıyla kontör yüklenen cihazlardan alamazmıyız
    bunun için bankayamı başvurmamız lazım yoksa TDM leremi başvurmamız lazım
    Konu hakkında bilgisi olan varmı
    Biri bankaya git diyor biri TDM ye git diyor zamanımda yok dükkan dışına çıkamıyorum

• Turkcell ve Vodafone bayileri, fatura tahsilatı ve sanal(kartsız) kontör yüklemede garanti bankasıyla çalışıyorlar.

http://www.garantiodemesistemleri.com/web/17-51-1-1/gosas_kurumsal_tr/uye_isyeri/hizmetler/kolay_vezne/s:kont%F6r+y%FCkleme
  • onları geçin hem teminatları aşırı yüksektir hemde garanti bankası geçmişte çok sorun yaşadık sanal pos alamadık onlardan çok uğraştırdılar şimdide tutup bu işiyle hiç uğraşamam kızdım onlara bonus posu deniz bankasından aldım
  • valla bende senle aynı durumdayım tl ye geçiş kötü oldu. turkcell havale ücreti kesiyormuş diye söylediler bizede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 18 Nisan 2010; 18:26:27 >
  • ikisinde de öncelikle -ücretsiz olarak -bayi olmalsınız, vodayı bilmiyorum ama turkcell den pos kontör almak kolay değil, 3-4 ay kendinizi ıspatlamanız lazım yani epey bir hat açmalısınız... ama web kontör ve nakit pos u daha kolay veriyor turkcell
  • web kontörü kapattı bildiğim kadarıylada
    nakit pos varsa ben onada razıyım
    quote:

Orijinalden alıntı: muhalif46

ikisinde de öncelikle -ücretsiz olarak -bayi olmalsınız, vodayı bilmiyorum ama turkcell den pos kontör almak kolay değil, 3-4 ay kendinizi ıspatlamanız lazım yani epey bir hat açmalısınız... ama web kontör ve nakit pos u daha kolay veriyor turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac67

web kontörü kapattı bildiğim kadarıylada
    nakit pos varsa ben onada razıyım
    quote:

Orijinalden alıntı: muhalif46

ikisinde de öncelikle -ücretsiz olarak -bayi olmalsınız, vodayı bilmiyorum ama turkcell den pos kontör almak kolay değil, 3-4 ay kendinizi ıspatlamanız lazım yani epey bir hat açmalısınız... ama web kontör ve nakit pos u daha kolay veriyor turkcell

artık pos cihazları da kapanıyor, yazarkasa kullanılacak kontör yüklemelerinde.
  • Bayii iseniz ve pos yoksa en kolay tl yükleme şekli enpara veya diğer bankaların mobil uygulama üzerinden yükleme yapmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan sistem nasil bu pos yukleme isi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.