Şimdi Ara

Porto Bu Beşiktaşa Acımaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UF bi sus oğlum ya 4 transferden sadece 1 tanesi sürekli oynuyor

• Tüü vefasız taraftar. Şenol hocanın kredisi bu kadar mı sizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozi milli takim arasinda düzelmezse tabi olur.

• beşiktaş takımı hazır değil şuan ölüsü bile 4-5 gol pozisyona giriyor
  • Yenerbalcı diye girdim Realist çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acımazsa acımasın çokta umurumda.

3. Lük lazım, avrupa liginde yukarıları zorlamalıyız.

• Porto 3 ler Dragao'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Porto 3 ler Dragao'da

Östersunds mudur yoksa askfhlqwen mi dir neyse ona eleneceğime Porto'dan 3 yemeyi yeğlerim.
  • bjk gol odaklı şu an kötü ama taktiksel anlamda oturaklı takım. gerekirse 1 yer en fazla 2 yer yani beraberliği koparabilir porto'da. deplasmanları böyle geçer. evinde kazanmaya bakmalı. umarım avrupada iyi puan toplar. para gevura gideceğine ülkemize girer.
  • Beşiktaş, Monaco ve Leipzig'e acımadığı sürece sorun yok

• Bu Uefa grubundan cikamazsaniz yaziklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: RamonJR

quote:

Porto 3 ler Dragao'da

Östersunds mudur yoksa askfhlqwen mi dir neyse ona eleneceğime Porto'dan 3 yemeyi yeğlerim.

Geçmişle yaşıyorsan daha acı hatıralarınız var bir düşün istersen
  • Gercek anlamda uefa grubuna giremeyenler sampiyonlar ligini uefa grubuna benzetiyor uefa grubu dedikleride gecen yilin yarifinalisti monaco(fransa sampiyonu) son 16 takimi porto (portekiz ikincisi) ve almanya ligi ikincisi liepzing. Bu takimlarin uefa kulupler siralamasindaki yerleri

Monaco 21

Porto. 12

Libzing ilk.kez katiliyor

Cidden uefa grubu. Ostersuds vardar yok bir tek.

• Takım savunmasını çok iyi yapıyoruz. Dogru düzgün pozisyon vermedik son maçlarda. Nasıl bu kadar karamsar oluyorsunuz. Sadece ön tarafta çok saçmalıyoruz ama zamanla daha iyi olacak. Özellikle negredo nun tam anlamıyla hazır olacagı zamanı bekliyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

quote:

quote:

Porto 3 ler Dragao'da

bu ülkede hiç bir takım CL nin en kötü takımından 6 tane gol yemedi.

buda dursun kenarda.

NOt: GS ile alakam yok. safkan göztepeliyim.

Hatta GÖztepe Avrupa kupalarında ilk yarı final oynayan takım oldugu için BJK den bile başarılı sayılabilir

Dinamo kiev in tarihini bi araştırmanı tavsiye ediyorum. Bu ülkedeki her takımdan çok daha başarılı bir takımdır.

Ayrıca bizi nasıl yendigi malum. Hakem katletti. Bunları her seferinde dile getiriyoruz ama o küçük beyninizin kapasitesi bunları anlamak için yeterli degil maalesef. Ha birde Beşiktaş ın tarihinde de şampiyon kulüpler kupası yani bugünkü şampiyonlar liginde çeyrek final oynamışlıgı var. Ve de uefa kupasında 2 defa çeyrek final oynadı. Nasıl daha başarılı oluyor göztepe. Galatasaraydan sonra en başarılı takımdır Beşiktaş avrupa da.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbyl03

Takım savunmasını çok iyi yapıyoruz. Dogru düzgün pozisyon vermedik son maçlarda. Nasıl bu kadar karamsar oluyorsunuz. Sadece ön tarafta çok saçmalıyoruz ama zamanla daha iyi olacak. Özellikle negredo nun tam anlamıyla hazır olacagı zamanı bekliyorum ben

Kardeş ben sana şimdiden söyleyeyim Cenk Negredodan çok daha iyi bir forvet Fenere Soldadoyu iteledikleri gibi Negredoyu size sattılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Batalla16

quote:

Orijinalden alıntı: sbyl03

Takım savunmasını çok iyi yapıyoruz. Dogru düzgün pozisyon vermedik son maçlarda. Nasıl bu kadar karamsar oluyorsunuz. Sadece ön tarafta çok saçmalıyoruz ama zamanla daha iyi olacak. Özellikle negredo nun tam anlamıyla hazır olacagı zamanı bekliyorum ben

Kardeş ben sana şimdiden söyleyeyim Cenk Negredodan çok daha iyi bir forvet Fenere Soldadoyu iteledikleri gibi Negredoyu size sattılar

Cenk te son vuruş dışı hiçbir özellik yok. Ki son vuruşları da çok çok üst düzey degil. Rakip defansı yıpratma yok, çarpraz koşular yapıp takım arkadaşlarına alan yaratmak yok. Pas oyununa katkı desen o hiç yok. Dolayısıyla ben pek tutmuyorum cenk i. Negredo yu zamanla görücez. Henüz birşey demek için erken.Ayrıca Soldado da iyi forvet. Fener e katkı verecegini düşünüyorum.

• kvo35 kullanıcısına yanıt
    Dinamo Kiev Cl'nin değil tarihin en kötü takımı hatta... 9 kişi kalmış Beşiktaş'a olmayan penaltıyla ve ofsayttan attıkları golle bizi yenmelerine onlardan çok sevinenler var bu ülkede, yabancılar zaten redditte özellikle Napoli ve Benfica taraftarları o maçta nasıl bir hakem katliamı olduğunu konuşuyorlardı , bizim yenilgimiz onlara yaramasına rağmen.

Fark yiyen takım arıyorsan , kendi takımının tarihini araştırabilirsin. 1965-66 UEFA Kupası TSV 1860 Münih-Göztepe 9-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PainRaiser -- 27 Ağustos 2017; 1:42:35 >
  • quote:

quote:

quote:

Porto 3 ler Dragao'da

Geçmişle yaşıyorsan daha acı hatıralarınız var bir düşün istersen

Bu sezona geçmiş diyorsan,konuşmaya gerek yok.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.