Şimdi Ara

Portal oynadınızmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orange box' taki Portal oyununa bakayım dedim bugün, akşam başladım 3-4 saatte bitti oyun.. Başta zor gibi gözüktü ama alışınca hızlı hızlı geçmeye başladım bölümleri. bi iki yerde takıldığım oldu ama çok uzun sürmedi. Çok güzel bir oyun tavsiye ederim herkese.. Tam beyin jimnastiği.. Aslında biraz daha uzun ve daha zorlaşarak devam etseymiş daha iyi olacakmış..

Portal oynadınızmı?
     Portal oynadınızmı?

Portal oynadınızmı?
     Portal oynadınızmı?

Portal oynadınızmı?

• Oyun baya güzel ya evet ama baya kısa. Baya zevk aldım, tutorial falan sanmıştım o ilk 19 bölümü de...
    Diğer oyunlarını bekliyorum şu Portal'ın hatta multiplayer ı falan baya güzel olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Oyun baya güzel ya evet ama baya kısa. Baya zevk aldım, tutorial falan sanmıştım o ilk 19 bölümü de...
    Diğer oyunlarını bekliyorum şu Portal'ın hatta multiplayer ı falan baya güzel olur.

İlk 19 bölüm test bölmü evet.. 19. bölümü tamamlayınca ilk bölümde kutunun düştüğü yerden 1. bölüme geri dönüyosun ve tabiki kutuya gerek olmadan hemen 1.kapıyı tekrar açıp portalla geçiyosun sonra test bölümü boyunca bizimle konuşan bilgisayarın yerini bulana kadar kastıracağın yeni bölümler Başlıyor.. Buluncada onu halletmen gerekiyo, başarırsan etrafı detaylı şekilde kamerayla dönen küçük bir animasyonun sonunda bir doğum günü pastası geliyor ekrana ve üzerinde yanan tek mumu bi robot kolu gelip söndürüyo ve oyun bitiyo böylece..

Yoksa 19. bölümü bitirdikten sonra oyun bitti diye devam etmedinmi?

• arkadaşlar portalın flash versiyonuda mevcut :)
    gerçekten çok başarılı br çalışma olmuş beni 1-2 gün ekran başına kilitledi resmen tavsiye ederim

http://www.kongregate.com/games/Dragy/portal-the-flash-version
  • Bu orange boxı hl2 den itibaren oynamaya başladım 2 hafta oldu ep2 nin ortalarına gelebildim anca iyi bari portal kısaymış.
  • ewet oynadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.