Şimdi Ara

Portal 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Portal 2 yi indirmeyi düşünüyorum nasıl bir oyundur acaba ?

Resimlerine baktım biyerden bi yere delik falan açıyoruz sanırım elimizdekiyle :D

Net Bilgi Verebilecek arkadaşlar Yardımcı olsunlar lütfen.

• Oyun FPS tarzında bir bulmaca oyunu. Oyunda çeşitli bölümlerden karşına çıkan bulmacaları çözerek geçiyorsun. Adventure, bulmaca türü oyunlar seversen eğer tavsiye ederim. Nasıl bir oyun olduğunu daha iyi anlayabilmek için gameplay videolarını izlemeni tavsiye ederim.

• Peki şunu da bi listeme alıyım ozaman 3-4 oyun toptan indirmeyi düşünüyorum
  • Çok iyi oyundur. Ben portalı bitirdim portal 2yi indirmeyi düşünüyorum.
  • Harika bir oyun. Zeka kısmını geçtim eğer gerçekten dinleyerek oynarsan çok gülersin Ara konuşmalar, hikaye, bulmacalar 9.5/10 oyun bana göre. Aklıma eserse bir kere daha bitirebilirim
  • Peki Türkçe Yaması Varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga1

Peki Türkçe Yaması Varmı ?

Oyunu steamdan alırsan Türkçe olarak yüklenir. Ama korsan olarak indirirsen Türkçe yaması yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .MiSa.

quote:

Oyunu steamdan alırsan Türkçe olarak yüklenir. Ama korsan olarak indirirsen Türkçe yaması yok.

Steam da Türkçe var mıydı? sadece altyazı olarak ama değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derrick Rose

quote:

quote:

Steam da Türkçe var mıydı? sadece altyazı olarak ama değil mi?

Evet sadece altyazı olarak Türkçe var.
  • @.MiSa.

O da güzel aslında. Oyunu bitirmiş olmasam alabilirdim. Oyunlar keşke bu kadar pahalı olmasa da doğru düzgün arşiv yapabilsek böyle güzel oyunlardan.
  • quote:

@.MiSa.

O da güzel aslında. Oyunu bitirmiş olmasam alabilirdim. Oyunlar keşke bu kadar pahalı olmasa da doğru düzgün arşiv yapabilsek böyle güzel oyunlardan.

Türkiye'de alım gücü çok zayıf olmasına rağmen oyunlar yinede pahalı. Korsanla savaşmanın en etkili yolu oyunları ucuz bir fiyattan satmak. Arada steam'ı takip etmek lazım çok güzel kampanyalar düzenliyorlar. Ama arşiv için kutulu oyunların yerini tutar mı bilmiyorum. :)
  • quote:

quote:

@.MiSa.

Türkiye'de alım gücü çok zayıf olmasına rağmen oyunlar yinede pahalı. Korsanla savaşmanın en etkili yolu oyunları ucuz bir fiyattan satmak. Arada steam'ı takip etmek lazım çok güzel kampanyalar düzenliyorlar. Ama arşiv için kutulu oyunların yerini tutar mı bilmiyorum. :)

Zaten cd-key alıyorum da kutulu olunca bir ayrı oluyor cd-key'e alışamadım daha sanki orjinal değilmiş gibi hissediyorum.

• neyse bir altyazı için 30 dolar veremeyeceğim :D ingilizce oynarız :D neyse yükleyeyim artık nabayım :D
  • Üç kere bitirdim hiçbirindede sıkılmadım hatta her seferinde bölümleri daha hızlı geçmek keyif veriyor artık ne kadar hızlı yapabilirim diye uğraşıyorsun.
  • İndirmeyin, Steam'den satın alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.