Şimdi Ara

Port yönlendirme (Şemalı Anlatım) Gerçekten yardıma ihtiyacım var arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR problemim var, ben aşağıda belirttiğim şekilde, uzaktan internet alıyorum air fiber ile yine Ev1 e internet aldım, ev 1 de bulunan access point tan ev2 ve ev3 e intrente verdim.

ancak ev3 uzakta olduğu için tekrar uzak noktaya bir acces point taktım ve ev 3 ten cpe/istemci modunda internet aktardım ve kamerayı bağladım. ev2 de bulunan xvr cihazımdan taradığımda ip çıkıyor ancak görüntü gelmiyor, port yönlendirme yapmam gerekiyor mu teşekkürler.

ÇOK KARMAŞIK UMARIM DEDİĞİMİ ANLAMIŞSINIZDIR.

EV1 ve EV2 ip alırken 192.168.1.... alırken cpe EV3 192.168.2... alıyor bundan kaynaklı olabilir mi?
    Port yönlendirme (Şemalı Anlatım) Gerçekten yardıma ihtiyacım var arkadaşlar

• Onunla alakalı olabilir. Aradaki ap nin dhcp sini kapatıp ip lerin ana acces point üzerinden dağıtılmasını sağlayın. Görüntü alabilmeniz için dvr ile aynı ağ geçidinde olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzcndyr

Onunla alakalı olabilir. Aradaki ap nin dhcp sini kapatıp ip lerin ana acces point üzerinden dağıtılmasını sağlayın. Görüntü alabilmeniz için dvr ile aynı ağ geçidinde olması gerekiyor.
    Teşekkürler kardeşim deneyecem bunu tekrar dönüş yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xvr cihazından görüntüyü izlemek için ne kullanıyorsun?
  • Tv ye bağlı xvr cihazı ip kamera eklemek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.