Şimdi Ara

Porselen Diş Kaplama Fiyatları - 2022 ile 2023 Güncel (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
20
Favori
689.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Porselen Diş kaplama hakkında detaylı bilgihttps://mecidiyekoydis.com/porselen-dis-kaplama veya Whatsapp destek hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    Uye sayisi kadar yapilir. Eger kopru olacaksa ettafindaki iki distr kesilrcegi icin 4 disin ucreti alinir, eger implant olursa tabikide sadece o dislerin parasi+implant

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yucuklu Sumurta kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela benim diş eksiğim yok ama yabşan dişliyim yani ayrık dişlerim ve ön iki dişim tavşan gibi yani işte.

Buna hangi işlem yapılır ? Kaplama mı ?

• heryer zirkomyum a en az 800 tl fiyat çekerken çorumda 390 tlye yaptırdım. sürümden kazanıyormuş diğer yerler kızıyormuş adama. görün dişçilerin ne kadar kar koyduğunu keşke en azından 500 falan yapsasalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

heryer zirkomyum a en az 800 tl fiyat çekerken çorumda 390 tlye yaptırdım. sürümden kazanıyormuş diğer yerler kızıyormuş adama. görün dişçilerin ne kadar kar koyduğunu keşke en azından 500 falan yapsasalar
    Firma bilgisi alabilir miyim?

• Togolu00 T kullanıcısına yanıt
    kaplama, dolgu ayarında bir şey , ortodontik tedavi vs. bir sürü şey olabilir buradan bir şey söylemem güç
  • Dişleri yaptırmak isterim, kapanış bozukluğu var ve porselen kırılma ihtimali varmış. İmpreas yapmak lazım dedi doktor, gittim köpekler dahil üst 6 diş için 6600₺ fiyat verdi

Daha uyguna yaptırmamız mümkün müdür

• Beylikdüzü Özel Halk-Diş Polikliniği porselen için 350, zirkonyum için 700 tl ( isviçre malı Metoxit marka imiş)
    Bakırköy DentaDent porselen için 580 tl, zirkonyum için kampanyalı 200 euro (1400 tl) fiyat çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 27 Ekim 2018; 17:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Beylikdüzü Özel Halk-Diş Polikliniği porselen için 350, zirkonyum için 700 tl ( isviçre malı Metoxit marka imiş)
    Bakırköy DentaDent porselen için 580 tl, zirkonyum için kampanyalı 200 euro (1400 tl) fiyat çekti
    Özel Halk diş polikliniğinde 6 adet porselen yaptırdım. Geçen hafta kesildi, çarşamba prova yaptım bugünse takıldı porselenler. Fiyat olarak 2150 TL tuttu. Nakite yuzde 15 indirim yaptilar. Doktor (Osman bey) çok beyefendi ve ilgili biri. Tedaviden memnun kaldım inşallah uzun yıllar kullanırım.

• Zirkonyum kaplama SGK tarafından karşılanıyor mu? SGK anlaşmalı bir özel hastaneye gidiyorum. Araştırırken konuyu gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Zirkonyum kaplama SGK tarafından karşılanıyor mu? SGK anlaşmalı bir özel hastaneye gidiyorum. Araştırırken konuyu gördüm.
    Sonuç nedir ? Karşılanmıyor diye biliyorum
  • AtillaHan1 kullanıcısına yanıt
    merhaba, zirkonyum özele girdiği için karşılamıyor. devlet bununla ilgili bir çalışma yürüttü ama yükselen kurdan sonra rafa kaldırmış görünüyor.
  • Ön 2 alt dişe köprü yaptırsam nekadar tutar birde dişler kullanışlı olurmu elma ayva falan yirken sıkıntı olurmu acaba

• eto83 kullanıcısına yanıt
    toplam üye sayısına göre değişir bu diş adedi ortalama 500₺ gibi bir tutar. halkla ilişkilerde çalışmaktayım ben de özel diş hastanesinde. yani porselen dişler yapıldıktan sonra kullanıma daha dikkat etmek gerek. porselen kuronların daha uzun ömürlü olabilmesi ve olası düşme ve kırılmaların yaşanmaması için.
  • Ön iki dişi lamina kaplama yaptırıyorum. Tanesi 300£.. Piyasada fiyatlar nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Ön iki dişi lamina kaplama yaptırıyorum. Tanesi 300£.. Piyasada fiyatlar nedir acaba?
    Hekiminiz size güven verdiyse ve yaptığı işin arkasında duruyorsa iyi fiyat almışsınız.
    Geçmiş olsun..
  • Devlet de Ağız diş merkezinde geçen hafta 9 porselen diş yaptırdım 150 lira ödedim.Çok da memnun kaldım doğrusu.

• Ben her zaman gittiğim diş hekiminde toplam 1000 TL ye 3 adet porselen, 1 kanal tedavisi, 1 tane de önceden yapılmış kanal tedavim açılıp tekrar yapılacak. Sanırım fiyat uygun.
    Dışarıya porselen adet 300 TL diyor.
    Daha önceden yapılmış porselenlerin yerine koyacağı için kesme vs uğraşmayacak.
    Artı birkaç çürük temizliğide yapıyor.

Implant için Türk malı 1500 TL İtalyan için 2000 TL fiyat verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Mart 2019; 14:11:53 >
  • Bazı özel hastanelerin diş poliklinkleri var fiyatları da gayet uygun sayılır geçen sene 1 zirkonyum (porselen) diş 50 Euro civarındaydı.
    Veneer Kron ( Zirkonyum Kaplama ) ve Veneer Kron (Porselen) daha ucuz
    Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen ) her zaman daha pahalıdır
    İkisininde kendine göre avantajları var mesela içi metal destekli olursa sert bir cisimi ısırdığınızda porselen hemen kırılmıyor daha dayanıklı.
    Tam seramik daha hijyenik dişde çürüme koku vs dişde yapmıyor ama daha hassas sert cisimi ısırdığınızda meyve çekirdeği gibi kırılabilir.

Türk Diş Hekimleri Birliği 2019 Fiyatı

Veneer Kron (Zirkonyum Kaplama) (Kıymetli Metal Ücreti Hariç*) 525 TL
    Kuron Sökümü 100 TL
    Geçici Kuron (Tek diş) 130 TL
    Tam Seramik Kron (Metal Desteksiz Porselen) 1105 TL

TDB 2019 Kıymetli Metal Ücreti Hariç Yasal Fiyatlar KDV Dahil %8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 14 Mayıs 2019; 14:33:18 >
  • Ankarada bir dişçi Türk malı implant için 3000 TL fiyat istedi. Üstüne de porselen diş yaparız 500 lira falan da o olur dedi. Fiyat çok uçuk geldi bana.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.