Şimdi Ara

Porsche: 'Tesla bizim için kıstas değil' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Porsche de Tesla için kıstas değilmiş ki adamlar aracı elektrikli yapmışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selahattın ısık

quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Şimdi Tesla diyorki Motoruna 8 yıl Sınırsız Km ve pilinede 8 yıl sınırsız km garnti veriyor.

Bu rakamdan aşağı garanti şartı çıkartırsan dediği doğru yapamadığından.

Jaguar i peck 8 yıl 160.000 km vermiş garantiyi Tesla sınırsız dier araçlar sınırlı km veririken porche nin ne yapacağını bekliyorum.

Bu arada jaguar ı aradım 2 günde bana bilgi veremediler. En son Avcılar borusan dan aranacaktım ve ben aradım ve araç hakkında garanti kısmında hiçbir bilgi alamadım. Bu kadar vasat bir hizmet var. Elindeki araçların ne olduğundan bi haberler.

Hic bir firmanin garanti ve benzeri bilgileri alinmak icin merkez ofis varken lokal satis veya servjs birimine muracaat edilmez.

Hele de ulkemizde..

Kaldi ki babamin firmasi dahi olsa sinirsiz omur boyu gibi yalan dolanla urun pazarlamaya kalkisan firmanin lafina bakip urununu almam.

Bu tarz girisimlerde denek bi firma cikar ve herkes onun afini duyar konusur.

Sektor tam anlami ile olgunlastiginda en iyi ihtimalle hala faaldir.

Cogunlukla bu denek firmalar pastanin hakimi degildir.

3d yazici diye sabah aksam haber vikardi

Gelsitiren firmalar orjinal isimleritle piyasada yok.

Siemens general boing gibi balinalar hepsini yuttu.

Gununuz funyasinda fikir herkesten cikiyor ama baslayip sonjnj getirmeyi cok az insan-firma yapabiliyor.

Yillarin otomibil firmalarino gecsek bile apple bu ise el atacagi nerdeyse %99 ihtimaldir.

O durumda milyarlarca dolar ve 10 lardir alisveris yapan firmalar dirurken kim teslayla calismaya devam edecek.

Apple a saygım sonsuz ama %99 ihtimal elektirkli araba sektörüne girmesinin imkanı yok hatta elon muskn biyografisinde teslanın satılışı olayında google müşteri olarak geçiyordu. Apple elektirkli araba işinde sadece söylenti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizel motorlu arabandan sonra kusura bakma ama, seni ciddiye alamıyorum Porsche.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

bir insan kendini bu kadar ağırdan satabilir mi? dünkü bebek tesla hepinizi alt etti, şu anda elektrikli araç dedin mi akla ilk tesla geliyor? sizin için kıstas değil de, otomobil markaları tesla alıp niye parçalıyor o zaman?
    Porsche firması senelerce “ biz dizel motora inanmıyoruz benzinden vazgeçmeyeceğiz” demedimi?

Ne oldu sonra vw ye dahil olunca?

porşe oldu dizel sedan.

Aynı zihniyeti şimdide tekrarlıuorlar neymiş Tesla kıstas değilmiş.Vay efendim vay.Tesla nın varlığı ve başarısı bu fosilden para kazanan ilkel motorcuları çok rahatsız etti,fosil lobisi yıllarca elektirikli arac yapmayıp sektörün gelişmesine engel oldu.

Ta ki Tesla piyasayı ele geçirip fosil lobisini rahatsız edene kadar.

Şimdi mecbur kaldılar yoksa Nokia ve Kodak örneği gibi tarihin tozlu sayfalarına gömüleceklerini biliyorlar.

Burda bizim gibi fosil enerjiye bağlı ülkelerin yapması gereken tek şey Elektiriğe geçmek ya kendi üretmek yada Tesla gibi firmaların önünü açmaktan geçiyor.

Milli araç üretimi fosil yakıtla değil sadece elektirikle olmalı.tüm toplu ulaşımda mecburi elektriğe geçilmeli.Tüm otobüs taksi servis minibüs vb vergi avantajları ile elektiriğe geçiş zorunlu kılınmalı.Bu hem dışa bağımlılığı azaltacak hemde cari açığı düşürecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozi17 -- 26 Mayıs 2018; 22:29:22 >

• Heralde değil.Tesla,Porshe bin tırnağı etmez.

Malzeme kalitesi,rijite vs konularda Tesla çok berbat.

Otomobiller elektrik motorundan ibaret değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Porsche markadır ve her zaman müşterisi vardır kim kimi bitiriyor? Saçma yorumlarınızı kendinizde tutun Not: Porsche sevmem.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.