Şimdi Ara

Porsche Panamera Uygun Kasko Ücreti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
11.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: In God We Trust

quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

bana biraz abartılı geldi. hasarsızlık indiriminiz yok sanırım, normalde %50 indirimle 7-8 bin liraya bitmesi gerek diye tahmin ediyorum.

10.000e de razıyım açıkcası ama babam alacak aracı bana öğrenciyim ve çalışmıyorum doğal olarak.Aracı alırım vergisini öderim ancak 20.000 Tl kasko ücreti de istemeye yüzüm olmaz aracı çarparım kötü olurDediğim gibi kazam yok

Kendi babama kızmıyorum ya da kendime. Çünkü doğacağım aileyi seçme şansım yok.

Ama kayın pederimi fakir seçersem bu benim suçum. Bunu bir kez daha anladım.

Amcamın meşhur sözüyle bitireyim olayı ' adaletini s*k*yim dünya' ..

Allah kaza bela vermesin kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: sdrturhan

Trafikten cekili olmasi kaskosunun pahali cikmasina sebep degil zaten siz arabayi muayeneye yaptirip tekrar trafige cikaracaksiniz.

Fiyatı öğrenmek için sorun olup olmamasını kastetmiştim.
  • Arkadaşa mesaj atmayı unuttum ama aracı bugün almaktan vazgeçtim bugün son gündü.
  • http://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631

Sigortalar birliğinin sitesinden aracınızın kasko "değer" bedeline bakabilirsiniz..

Daha önceki araçlarınıza çıkan kasko bedelini oran üzerinden hesaplayıp bir sonuca varabilirsiniz.
    Hiç değilse afaki rakamlar konuşulmamış olur.

Bazen böyle "30.000" falan gibi afaki şeyler söylüyorlar ya ! Gıcık oluyorum..

Oran tahminimce yüzde 3 civarı çıkacaktır.

2012 model panamare s için 350.000 bedel biçilmiş (kaskolar birliği sitesinde) bununda %3 'ünü hesaplayınca 9.000 Tl gibi bir şey yapıyor..

9.000 - 10.000 TL arası teklifler normaldir diyorum ben..

NOT: sonucu bildirirseniz faydalanmış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 20 Aralık 2013; 3:42:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

30.000TL'lik arabanın kasko 1500TL ise, 500.000TL'lik arabanın 25.000TL kasko ücreti normal.

Aynen öyle. Kasko şirketleri de para kazansın değil mi? Hep fakir halkı yolmasınlar arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç indiriminiz yok, şehir istanbul, yaş 19(profilinde 94 doğumlu olduğun bilgisine göre.), araç porsche panamera....

fiyat çok değil. hatta iyi fiyat vermişler bu koşullarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

http://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631

Sigortalar birliğinin sitesinden aracınızın kasko "değer" bedeline bakabilirsiniz..

Daha önceki araçlarınıza çıkan kasko bedelini oran üzerinden hesaplayıp bir sonuca varabilirsiniz.
    Hiç değilse afaki rakamlar konuşulmamış olur.

Bazen böyle "30.000" falan gibi afaki şeyler söylüyorlar ya ! Gıcık oluyorum..

Oran tahminimce yüzde 3 civarı çıkacaktır.

2012 model panamare s için 350.000 bedel biçilmiş (kaskolar birliği sitesinde) bununda %3 'ünü hesaplayınca 9.000 Tl gibi bir şey yapıyor..

9.000 - 10.000 TL arası teklifler normaldir diyorum ben..

NOT: sonucu bildirirseniz faydalanmış oluruz.

Benim alacağım araç 2011 modeldi en ucuz 19 küsür dediler zaten almaktan vazgeçtim bu koşullarda.20.000 ekstra kasko ücretinden bahsetmemiştim babama bahsedersem de hoşuna gideceğini sanmıyorum.16.000 lira da senelik vergisi var kaldı ki benim alacağım araç benzinli.

• 280 bin verip çekme belgeli araç mı alacaktın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

280 bin verip çekme belgeli araç mı alacaktın?

Hasarlı değil hacizliydi o yüzden trafikten çekmişler yediemindeydi.
  • Ben kaskosuz yaşıyorum. Temiz.
  • Aglayanin mali gulene hayir etmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Ben kaskosuz yaşıyorum. Temiz.

Hocam ben de kaskosuz binerim aracı kendim alsam ama babam alacak.Ben çalışmıyorum öğrenciyim zaten araba almak konusuna pek yanaşmıyor babam hasar vs. olursa kendim yaptırmam sıkıntı olur yüzüm olmaz şuan aylık öğrenci akbili kullanıyorum.
  • Fiyat çok yüksek Farklı şirketlere de bakın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Aglayanin mali gulene hayir etmez..

Aynen, başkasının parasıyla porş alırsan güldürmezler adamı alırlar öyle elinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Aglayanin mali gulene hayir etmez..

Aynen, başkasının parasıyla porş alırsan güldürmezler adamı alırlar öyle elinden

Hocam öyle net konuşmak yanlış kimsenin durumunu bilmeden yorum yapmamak lazım sonuçta ticaret herkes batabilir zor duruma düşer ben babamın cebinde 20 milyon para kalamdığı zamanları da biliyorum bir günde 10.5 trilyon batırdığını da.

• quote:

Orijinalden alıntı: class366

Fiyat çok yüksek Farklı şirketlere de bakın .

2012 model dizeline baktım bugün başka acenta 21.000 TL çıkardı.Açıkcası bu parayı kaskoya versem üzülürüm vermesem kaskosuz arabadan rahatsız oluyorum.Sırf kasko ve yüksek vergi sorunu yüzünden kendime araba almıyorum aylardır.Boş yatırsam senelik 50.000 TL masrafı var bütçemi zorluyor.
  • Ucuz bi araç al.

Bence de gerek yok o kadar kasko+vergi ödemeye.
  • al kendine 420d coupe takıl.Bütçemi zorlar diyosun panameraya bakıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Ucuz bi araç al.

Bence de gerek yok o kadar kasko+vergi ödemeye.

5.25 alsam bu kadar çıkmayacak bu durum panameraya özel nedense aslında aynı seviye araçlar.5.25 almak istemiyorum panamera gerçekten beğendiğim bir araç aslında.
  • In God We Trust kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten panamera istiyorsunuz ama bence almayın onun yerine bir coupe bakmanızı öneririm.Az hacim çok güç olan BMW motorlarına yönelmenizi tavsiye ederim.Mesela bir 4 serisi ya da 4 kapı istiyorsanız 525d xdrive bakın derim.
    Biliyorum panamera bakıyorsunuz uzun zamandır ama o parayı boş yere yatırmayın onla yiyip içersiniz eze eze zaten paranız var ama boşa para.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.