Şimdi Ara

Porsche Boxster'ın rektefiyesi ne kadar tutar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sahibiden.com da rektefiye isteyen bir boxster var, muadillerinin 10.000 euro altına satıyor. sizce bu aracın rektefiyesi ne kadar tutar?
    Link:http://www.sahibinden.com/97_porsche_boxter_motor_istemektedir_WQQaXQQ10180719WQQpXQQdisplayitem

Siz olsanız bunu alıp yaptırırmısınız yoksa diğer seçenekleremi bakarsınız. Bu arada benim bunu alacak param yok sadece biraz beyin fırtınası yapalım dedim

• ucuz olsa kendi yaptırır satardı muhtemelen sonuçta bu prosche servis dışında motor yapılabileceğini sanmıyorum bu araca servisinde ucuz olacağını sanmıyorum hem 100.000 e gelmiş porsche alınmaz kanımca
  • boxer motor var.Imprezaya rektefe yapan usta buna da yapar diye düşünüyorum

edit: Araç rektefe değil motor istiyor yanlız.Rektefeyi motor anlamında mı kullanmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeandan -- 25 Temmuz 2008; 23:51:33 >
  • REKTEFİYE de
    yatak taşlanacak
    kapak taşlanacak
    piston segman yapılacak ki bununkiler çeliktir
    egzantrik taşlanacak
    biliel kollar taşlanacak
    tamir conta takımı zaten türkiye de yoktur
    supaplar komple değişecek
    bilyalar değişecek
    krank taşlanacak
    yağ pompası değişecek ki nereden baksan bunun yağ pompası 1000 lira vardır asgari
    bunun keçe takımı bile dünyanın parasıdır

nereden baksan şahsi kanaatim 10-12 bin lira tutar

düşünüyorumda

10-12 iyimser bir rakam oldu
    koyabileceği en iyi yağda en kötü yağda 0-40 yağ
    bu arabanın şanzumanda gidiktir muhtemelen

rektefiye işlemi yapılmaya yapılırda
    parçasını temin etmek zor olur ki sadece rektefiye kurtaracakmı bu arabayı o soru işareti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seethesun -- 26 Temmuz 2008; 0:06:43 >
  • Hocam boxer motorlarda yağlama sistemi bozulması durumunda çok büyük paralar konuşur

araba bir tarafa yattığında yağlamayı diğer taraf yapar falan çok özel bir sistemi var ve sanırım bu araçta o sistem bozuk olduğundan

yağlama yanlış yapmış ve araç bu hale gelmiştir. Bu nedenle bu araç yerine sağlam olanlarına bakmanızı tercih ederim.
  • ciddi cevaplar veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. desenize alanın elinde kalır bu araba ben 10 bin euro ya adam olur, hemde yeni motor olur diye düşünüyordum. ama işin aslı öyle değilmiş anlaşılan. bu arada arabayı alacak falan değilim öylesine sordum. ama doğrusu ilerde 2. el bir porsche ye binmek isterim. kim istemezki zaten değilmi?
  • arabanın canına okumuş şimdi üflücek sazan arıyor

sonunda yok pahasına verecektir bu arabayı birine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.