Şimdi Ara

Popüler Konulardaki Futbol Muhabbetinden Sıkılmadınız mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Popüler Konulardaki Futbol Muhabbetinden Sıkılmadınız mı?

Arkadaşlar açıkçası ben bu duruma anlam veremiyorum. ne zaman girsem, ister günlük ister haftalık her zaman futbol var. Facebook'da özellikle paylaşımlar futbol ağırlıklı. Ben takım tutan birisi değilim saçma geliyor. Zaten bir siyaset bir de futbol ile karşı fikirdeki insanlar hep birbirini kırıyor. Tamam insanlar futbolu hobi gibi kafa dağıtmak için falan da takip ediyor olabilir ama bir maçı günlerce yorumluyorlar, pozisyonları tartışıyorlar vs. Hele bir de iddaa var ki sormayın gitsin. En çok da insanların birbirleri ile tartışmalarına anlam veremiyorum. Karşı taraf haklı olsa bile sanki adam takımını değiştirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen Tevfik -- 17 Ağustos 2015; 1:05:08 >

• boş iş , sen bi taraflarını yırtıyon futbolcu parayı goturuyor . bu yıl bir futbolcuyu savunuyon seneye nefret ettiğin takıma gidiyor falan filan . Türkler futbol muhabbetini sever nasılsa boş muhabbet. Şehit falan , acı durumlarda kardeşiz derler 1 - 2 ay sonra bırbırını bıçaklarlar
  • Facebook taki herkesi takip etmeyi bırak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol izleyene oynayana hiç bir lafım yok. Ben ne oynamayı becerebiliyorum. Ne de maç izlemekten zevk alıyorum. Ama ortamlarda tek muhabbet futbol olunca felç geçiriyorum resmen. Yok o gelmiş, bu gitmiş. Pozisyon öyle olsaymış kart yemezmiş bıraksan bütün gün konuşan tiplere gıcık oluyorum. Konuşacak başka şey mi yok be!!

• İnsanların saçmalıklarından biri işte. Bu adamlara bir uğraş lazım, vakit öldürecek bir şey lazım. Ama niye vakit öldürmek için gidip şu takım şöyle iyi, bizim takım sizinkinden böyle iyi gibi saçma muhabbetler yapmayı seçtiniz?
  • Bir de anlamadığım şey fenerbahçe olsun beşiktaş olsa oyuncuların yarısından fazlası türk değil, yabancı. E türk futbolu değil mi olay? :D Cidden hayat felsefesi yapmak çok saçma. Oyna, izle ama her dakika futbol konuşmayın.

• Survivor vardı en azından bunlar daha faydalı survivordan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkıldım bide insanları bilgilendiren birşey olsa

Başlıkları şu
    X takımının transferleri ve transfer dedikoduları
    içeriye giriyorsun ilk mesajda evet bu dönem takımı nasıl bekliyorsunuz
    Sanki muhabbet konusu açmış. Muhabbet konusu açacaksan başlığı değiştir. Başlıkta transfer diyor daha bir konuda bile takıma gelen veya giden transfer listesi göremedim dedikodu zaten yok sadece muhabbet. Bence bu bilgi gerektirmeyen konuların sahiplerine konuları kapatılmalı ve bölümden uzaklaştırma cezası verilmeli

• Sevmem, izlemem, oynamam.
    İnsanımız futbola verdiği önemi başka şeylere verseydi şuan ülke olarak daha iyi yerlerde olabilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

Çok sıkıldım bide insanları bilgilendiren birşey olsa

Başlıkları şu
    X takımının transferleri ve transfer dedikoduları
    içeriye giriyorsun ilk mesajda evet bu dönem takımı nasıl bekliyorsunuz
    Sanki muhabbet konusu açmış. Muhabbet konusu açacaksan başlığı değiştir. Başlıkta transfer diyor daha bir konuda bile takıma gelen veya giden transfer listesi göremedim dedikodu zaten yok sadece muhabbet. Bence bu bilgi gerektirmeyen konuların sahiplerine konuları kapatılmalı ve bölümden uzaklaştırma cezası verilmeli

Futboldaki transfer konularına başlatan üyelere diyorum

Hadi anladık tembelsiniz de konunuza 2000 cevap atılmış bari bir insanlık yapında transferlerde gelen giden oyuncuları bir yazın sonrada gündemde olan gelmesi veya gitmesi beklenen oyuncuları yazın bilgi verin.O kadar forumda takılıyorsunuz konunuza bari 1 saat ilgi gösterin

• Sıkıldım ben de. Uzun zamandır popüler konular bölümü futbol konuları ile dolu.

• Futbola boş iş diyenler uğraş alanlarını söyleyebilirler mi? Çok mu ülkeye hayırlı işler yapıyorsunuz? Yukarıda şehitlerden bahseden bir arkadaş var merak ettim şehitler için ne yapıyor kendisi?

Futbolu sevmeyen insan anca görmek istediklerini görür. Kavgayı görür , şiddeti görür , yobaz gibi bağıranı görür.

Size futbolcularla yatıp kalkın demiyorum. Bir kere stada gidin ruhu hissedin.. Ama ondan da anlamazsınız ki takıma gönül vermiş olmanız gerekir!
  • Havalarda ılıdı

• quote:

Orijinalden alıntı: G.U.Y

Futbol izleyene oynayana hiç bir lafım yok. Ben ne oynamayı becerebiliyorum. Ne de maç izlemekten zevk alıyorum. Ama ortamlarda tek muhabbet futbol olunca felç geçiriyorum resmen. Yok o gelmiş, bu gitmiş. Pozisyon öyle olsaymış kart yemezmiş bıraksan bütün gün konuşan tiplere gıcık oluyorum. Konuşacak başka şey mi yok be!!

Sırf beğenmek için login oldum haklısın.Türk insanları aşırı fanatik ve hayatlarına yansıtıyorlar.Küçük bir çocuğun oyun oynaması gibi

• Açıkçası ben futbolu fanatizmden çok teknik bilgilerinden dolayı seviyorum. Size tavsiyem bardağa dolu tarafından bakmanız. İngiltere gibi ülkelerde buradaki gibi kavga dolu maçlar ve tartışmalar olmaz genelde. Burda da insanlar sırf kavga malzemesi olaun diye siyaset-futbol tartışır.

• survivor baslasin o zmn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor izleyen adamlar burda futbol boş işdir diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eksileyen Adam

Survivor izleyen adamlar burda futbol boş işdir diyor.

Hocam survivoru değil izlemek takip bile etmiyorum. Uydudan TV8'i sileli çok oldu. Anca Facebook'da caps sayfalarından görüyorum işte. Ne PC ne PS oyunlarında hiçbir zaman futbol oyunu oynamadım oynamasını da bilmiyorum. Ben hobi olarak PC ile ilgileniyorum. Zaten forumdaki takılma amacım da bu. Bu forumda çok fazla bilgi öğrendim, merak ettiklerimi konu açıp sordum, bilgi sahibi oldum.

Ben burada futbol boş iş, kimse takip etmesin, tamamen saçmalık demiyorum, konu açma amacım da bu değil. Demek istediğim fb transfer yapmış yok neden şu futbolcuyu almamış yok neden teknik direktör şu oyuncuyu oynatmamış yok neden kadro böyleymiş, gs taraftarı 4 yıldızı var diye akşama kadar fb yi eziyor, beşiktaş sürekli sakat diye dalga konusu, ts deseniz halen fb düşmanlığı içerisinde. Taraftar olmakla holigan olmak farklı. Maç oynanmadan önce tahminler yapılır, oynanır, oynandıktan sonra sürekli pozisyonlar değerlendirilir vs vs. Maç 90 dakika ise neredeyse 120 dakika fazladan bu 90 dakika için programlar yapılıyor. Her şeyin fazlası zarar bence. Futbolu takip etmiyorum, bunu ılıklığa çekenler olmuş ne alaka demek istiyorum. Herkesin ilgi alanı farklıdır. Haftalardır popüler konularda futbol var. Belki düzgün muhabbet olsa neyse diyecem de, hep boş muhabbetler. Farklı takım taraftarı girip bir laf atmış, sayfalarca bu adamlar birbirleriyle tartışmış. Bu yüzden bu konular bu kadar hit alıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.