Şimdi Ara

Popüler dizi La Casa de Papel, final sezonuyla Netflix’te yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Popüler dizi La Casa de Papel, final sezonuyla Netflix’te yayında

İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan ve ilk sezonunun ardından büyük bir popülerliğe kavuşan La Casa de Papel'in 5. sezonu sonunda yayınlandı.

Final Sezonu Netflix’te

Dizinin final sezonu olan beşinci sezon, ilk 5 bölümü ile Netflix’te yayınlandı. Sezonun ikinci 5 bölümlük kısmı ise 3 Aralık 2021'de yayınlanacak. Yayınlanan tüm bölümleri şu anda Netflix’te bulabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Netflix dizisi La Casa de Papel'in 5. sezonunun ilk 15 dakikası paylaşıldı

Beşinci sezon konusu: Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası'nda kapalıdır. Lizbon'u kurtarmayı başarmış olsalar da aralarından birini kaybetmelerinin ardından onları karanlık zamanlar bekler. Sierra, Profesör'ü yakalamıştır ve ilk kez Profesör'ün bir kaçış planı yoktur. Tam artık başka sorun çıkamazmış gibi göründüğü sırada, şimdiye dek karşılaştıklarından çok daha güçlü bir düşman olay yerine gelir. Artık karşılarında ordu vardır. Tarihin bu en büyük soygunu sona yaklaşırken, banka hırsızlığı olarak başlayan olaylar savaşa dönüşecektir.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Netflix'in popüler dizisi La Casa de Papel'in 5. sezonundan karakterlerin tanıtıldığı görseller geldi
    Netflix'in popüler dizisi La Casa de Papel'in 5. sezonundan karakterlerin tanıtıldığı görseller geldi

• Mükemmel değil Kötüde değil di.

• Second sister kullanıcısına yanıt

konuşmaları(ispanyolca.ayrıca ispanyolca bilmiyorum...) bana muazzam geldi.

verdim artını

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

konuşmaları(ispanyolca.ayrıca ispanyolca bilmiyorum...) bana muazzam geldi.

verdim artını

Sevdim seni verdim şukunu.

• Breaking Bad'den sonra dizi sevemedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Piremses Kezbanlarin gözleri yaşlı..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ortalamaydı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 4. sezonda zaten iyice sogumustum 1. ve 2. sezondaki guzellik yoktu 5. sezon 3. bolumunu belli bir yerine kadar izledikten sonra da sonrasini izlememeye karar verdim keski 2. sezonda bitirilseydi.
    Diziye 2. sezondan sonra asiri hype pompalandi ve gereksiz yere uzadi tadinda bitirilebilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 5 Eylül 2021; 18:16:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çöp ülkemizde neden bu kadar tuttu asla anlamıyorum. Bir bu bir de Peaky Blinders

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blacklist'ten sonra daha az ilgi çekici gelmeye başladı.Popüler dizi La Casa de Papel, final sezonuyla Netflix’te yayında 

• quote:

Orijinalden alıntı: celik44

Breaking Bad'den sonra dizi sevemedim

Better Call Saul?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.