Şimdi Ara

Poptel P10 performans testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sağlam bir akıllı telefon olarak, ofis bilgilerine göre P10, telefonun hasar görmesini engellemek için 30 dakika boyunca 1.2 metrelik suya izin veren bir standart olan IP68 sertifikasına sahiptir. Eşsiz yapı, 20 ° C-50 ° C sıcaklıkta bile bir sunucu ortamında çalışabilmesini garanti eder.

Antutu Benchmark Testi Sonucu:

AnTuTu'daki P10'un performansı beni şaşırttı. Benchmark skoru 84,180, aynı seviye sağlam telefonların çoğunda öne çıkıyor.https://i.postimg.cc/YSLrBbLM/Benchmark_-_Antutu.jpg
    Geekbench Benchmark Test Sonuç:

GPS testi
    GPS için bazı testler yaptım, GPS rehberliği de iyi, hedefe anında ve doğru yol gösterebilir.

Pil ömrü
    P600'ün 3,600mAh bataryası P ailesinin P9000 maksimum değerinden daha azdır, ancak bekleme süresi bu seviye telefon için oldukça iyidir. Oyunlar, videolar ve diğer etkinlikler de dahil olmak üzere tam gün ağır kullanım kesinlikle elde edilebilir.

Dahası, telefon normal modda beklediğinizden daha fazla gün çalışabilir, ancak pil veya diğer modlardan tasarruf edebilir. Cihazı şarj etmeniz gerektiğinde, hızlı şarj mümkün olmadığından çok uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

Kaynak: XDA Forum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoJona -- 7 Ekim 2018; 16:57:6 >

• Telefonun böyle düşük bir sıcaklıkta çalışabileceğini hayal bile edemiyorum. Sonraki telefonda ne olacak? Tabii ki, bilim ve teknolojinin gelişmesiyle, tüm sınırlar bozulacak.

Bu kadar dayanıklı bir telefonun şu an 151.30 € olduğunu hayal bile edemiyorum! Soğuk direnci gerçekten çok seviyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.