Şimdi Ara

Popcorn A-200 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
588
Cevap
2
Favori
35.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeyi yüklediğimiz zaman hali hazırda devam eden torrent dosyları kaldıgı yerden devam edermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkaya1974

3d film taktım göstermedi?

taktığın 3D filme bağlı üstad, MKV formatında, yan-yana veya üst-üste şeklindeki 3D filmleri artık oynatması lazım ama filmin uzantısını falan değiştirmen gerekiyor.
    Ama bluray.iso formatındaki naive 3D filmleri hala oynatamıyor.
  • maalesef hiç açmıyor bile.3d dosyalarını bilgisayar yan yana getirdi.popcorn a-200 açamadı.ayrıca nfs serverhttp://www.hanewin.net/nfs-e.htm burdan indiremiyorum.başka link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkaya1974

maalesef hiç açmıyor bile.3d dosyalarını bilgisayar yan yana getirdi.popcorn a-200 açamadı.ayrıca nfs serverhttp://www.hanewin.net/nfs-e.htm burdan indiremiyorum.başka link var mı?

NFS için link:http://hanewin-nfs-server.software.informer.com/1.1/download/

Bu olaydan sonra bende indirip yedeğe attım.. Lazım olur belki

• çok teşekkür ederim.ellerin dert görmesin.
  • keşke sorun sadece 3D'de olsa.a-200 aldım alalı hiç yaşamadığım saçmalıkları yeni yazılımla yaşıyorum.bazi mkv'lerde görüntü bir süreliğine donuyor.bazılarında altyazı açıp kapatınca donuyor.dün spartacus gods of the arena'ları izliyim dedim,1'nci bölüm hariç,2-3-4-5-6 olan bölümlerin hepsinde aynı şeyi yaptı.filim başlıyor 15-20 saniye sonra görüntü donuyor.20 saniye sonra oynamaya devam ediyor çok hızlı bir şekilde ve bir kaç saniye sonra normal hızına dönüyor.aynı dosyaları pc'de açtım hiçbir sorun yoktu.sanırım eski yazılıma dönmemiz gerekecek.
  • update ettikten sonra üç tane film seyrettim ama ben şimdiye kadar bi sorun yaşamadım.
  • Arkadaşlar sizce a200 mü yoksa wd live hub mu almalıyım ??
  • ben her zaman popcorn'u tek geçerim.
  • @ Arkadaşlar yeni yazılım alt yazılarda problem oluyor....

Benim stabil çalışan cihazımda takılmalar başladı....

Önceki yazılıma dönme imkanımız varmı acaba....
  • Benimde son yazılım yüklü ama bir problem yok. HDD yi söküpte deneseniz.. Denemek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz096

@ Arkadaşlar yeni yazılım alt yazılarda problem oluyor....

Benim stabil çalışan cihazımda takılmalar başladı....

Önceki yazılıma dönme imkanımız varmı acaba....

aynen...cihaz'da çalışırken sanki bir zorlanma,ağırlık var.garip birşey var yeni yazılımda ama çözemedim.
    eskiye dönmek gerekiyor.usb'den normal yükleme gibi yüklenmesi lazım bir önceki yazılımın.bende daha deniyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Benimde son yazılım yüklü ama bir problem yok. HDD yi söküpte deneseniz.. Denemek için

@ mehmet_alp,

HDD yi söküp takmak bir işe yaramaz bence...

Yazılımda sorun var...

@ abyss_ati ,

Önceki yazılıma nasıl döneceğiz onu merak ediyorum, siz yaparsanız ve paylaşırsanız iyi olur...
  • Merhaba.
    Bu cihaza takılı olan hdd'ye film atmanın en hızlı yolu nedir?
    500 GB civarında taşınır diskte olan bilgiyi dahili hdd'ye atmak yaklaşık ne kadar sürebilir?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: family guy

Merhaba.
    Bu cihaza takılı olan hdd'ye film atmanın en hızlı yolu nedir?
    500 GB civarında taşınır diskte olan bilgiyi dahili hdd'ye atmak yaklaşık ne kadar sürebilir?
    Teşekkürler.

En hızlı yolu HDD yi A200 den söküp PC ye sata dan takmak, Aynı şekilde film kaynağını olan HDD yide satadan PC ye takmak. PC den A200 HDD sine müdahele içinde EXT2FDS kurmak... sonra normal şekilde kopyalarsın.
  • eski yazılımda olan eksiklikler

ileri geri sarmalarda belli bir süre sonra zamanı 8-10 saniye ileri gösteriyordu.

filmlerin boyutunu sadece gb üzerinden gösteriyordu. (7gb gibi halbuki film 7,90gb)

çoğu dts albümlerde toplam süreyi yanlış gösteriyor.

ayrıca filmin içine girmeden filmin süresini göremiyoruz bu büyük eksiklik

klasör şeklinde bluray oynatırken direk klasörü çalıştırınca filmde takılmalar oluyor fakat filmin ilgili m2ts dosyasını bulup açınca yağ gibi oynatıyor.

umarım bunları düzeltmiştirler.
  • Merhaba,

PCH A-200 'ümü yeni aldığım Yamaha RX-V465 'e HDMI ile bağladım. Tüm ses tiplerini "passthrough" yapmama rağmen HDMI üzerinden DTS veya Dolby Digital ses alamıyorum. AVR 'de kaynak sesi PCM olarak görünüyor.

Bundan önce Onkyo AVR kullanıyordum ve ses bağlantısı optik dijital olarak bağlıydı ve böyle bir sorun yoktu. Ayrıca Popcorn dışında kullandığım diğer HDMI cihazlarda (Örn. PS3) böyle bir sorun yok.

HDMI üzerinden DTS veya DD ses alma konusunda problem yaşayan oldu mu? Çözüm önerisi olan var mı?

Teşekkürler.
  • Selam.
    A-210 ile aranızdayım. Fakat bu aralar bu konuya pek uğrayan yok sanırım.
    Cihazın içine 2 tb Samsung HD204UI harddisk takarak başladım. Filmlerimi içine atmakla uğraşıyorum.
    NMJ kurdum ama pek afilli olduğu söylenemez ama işe yarar. En faydalı yönü filmleri "izledim" olarak işaretlemek.
  • merhaba arkadaslar bende bugun netten a 200 siparısı verdım. cıhaz elıme gecsın baya bır kurcalıyacagım
  • Selam, bende almayı düşünüyorum nerden nekadara aldınız acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: badabat

merhaba arkadaslar bende bugun netten a 200 siparısı verdım. cıhaz elıme gecsın baya bır kurcalıyacagım
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.