Şimdi Ara

POP WARRİOR WİTHİN!!LÜTFENN YARDIM ARKADASLAR BILENLERDEN YAAAA?????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar pop2 de oyunun sonuna geldım bıtırenler hatırlar bu en son prensesle karşılasacağım alana

gelmem gereklı ama onun hemen öncesınde oyunun her iki sonunu görebılmek ıcın de waterswordu almadım yanı arenaya kendi kılıcımla geldım demoyu ızledım prensesle konustum ve prensesı bıldıınız gıbı zaman portalın

attım fakat OYUNUN TAM ÇÖZUMUNDEDN DE takıp ettıgım kadarıyla prensesı attıktan hemen sonra benımde

zaman portalına gırmem gerektıği yazıo fakat gıdıyorum ama gırmıyo cıldıracam yaa
    prenses orada kayboluyo yanı gırıyo fakat ben gıremıyorum ama neden yaa aceba bı seyı mı eksık yaptım ??????????????
    BİLENLER PLEASSSSSSSSSE YARDIMLARINI ESIRGEMESINLER..
    AYRIYETEN UFAK BI SORU DAHA?? BU OYNUN BILGSAYARIMDA SAVE DOSYALARINI TAM OLARAK NEREYE KAYDEDİYOR VE KAYITLARI NASIL BULABILIRIM ...CEWEALARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TESEKKUR EDERİM..
    LÜTFENN YARDIM PLEASSS YAA OYUNUN SONUNDA KALDIM YAAAA GİREMİYORUM PORTALA.????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhny -- 10 Kasım 2006; 15:21:31 >

• son bölümde dahaka yla sawaştınmı
  • İlk dediğini bilmiyorum ama kayıt (save) dosyaları şu klasörde:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES

Not: Application Data klasörü gizlidir.
  • save yerlerı için sağol dostumm..

diğer konuya gelince DAHAKAYLA savasmadım çunku önce prensesle karşılasıyosun yanı karşılaşıyosun dediğim
    oyunun dewamı oyle gıdıyor ve daha öncede kırmızı elbiseli prensesle savastığımı z yere gıdıyrum ve orda demo gırıyor ardından prince duwarı kırıp zaman portalının olduğu yere gelıyolar tabı bunlar video olarak gosterılıyor ve son olarak ta prensesı portala ıtıyor ve kayboluyor ....ama benım de gırmrm gerekıyor fakat gıremıyorum...
    gerı de donulmuyor cunku kırmış oldugum duvar yıkıntılarla dolu kapalı.........
    yanı orada sıkıştım cok ilginç yaaa....yanı tam çözunde de yazan da zaten benımde prensesın ardından zaman portalına gırmem gerektiği ve oyunun dewamında prensesle swasmam gerektiği ama portala gıremıyorum nedense...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.