Şimdi Ara

Pop müziğin etkisi vs Metal müziğin etkisi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
6
Favori
3.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Orijinalden alıntı: Faik Ş.

Önemli olan zamanında dinlemek, zamanı gelir opeth, DT dinlersin, yeri gelir Tanju Okan dinlersin, kafanı yormak istemezsin pop dinlersin, maryle tanışır Bob Marley dinlersin, mollyle tanışır skrillex dinlersin.

Bir türün taraftarı olmanın alemi yok.

Katılıyorum. İnsanlar hep kendini bir kalıba sokmak istiyor. Hatta konuyu açan arkadaş gibi pop müzik dinleyen şöyledir, metal müzik dinleyen böyledir şeklinde insanların karakteriyle bile dinlediği müzik özdeşleştiriliyor. Çok önceden bende de bu tarz hisler vardı; ama zamanla aşılıyor bunlar. Deep Purple dinlerken de, Rober Hatemo dinlerken de keyif alıyorum mesela. Kendinizi kasmayın bu kadar.

Evet evet hatemo bir numerö

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Dubstep-Trap-Trip Hop üçlüsü gayet iyi. Bir de bazen Ellie Goulding

Ellie Goulding neden ayrı?

Sesine karşı özel bir zaafım var
  • Kafa gitmiş sende klasik müziğe başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alternatif rock kurt cobain ve duman
  • Bu forumda pop dinleyen var mı?

• GENCLER MUSE DİNLEYİN. METAL MUZİK FALAN BUNLAR İNSAN YAPİMİ OLDUGU İCİN BİR YERE KADAR.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Dubstep-Trap-Trip Hop üçlüsü gayet iyi. Bir de bazen Ellie Goulding

Ellie Goulding neden ayrı?

Sesine karşı özel bir zaafım var

trip-hop iyidir, beth gibbons'a karşıda çok büyük zaafım var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her turun kendi icinde guzel sarkilari vardir, tek bir ture baglanip da hosunuza gidecek bircok muzikten kendizi mahrum birakmayin. Tabii, agirlikli olarak dinlediginiz bir turun olmasi da belli bir tarza sahip oldugunuzu gosterir; ki, bu da hos bir seydir.

• quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıKupŞeker

kaliteli müzik isteyen imzama bakabilir

linkin prk olmmış.
  • bu konuyu silin abi bu ne skillet diyen var ya
  • Her türden müzik hakkında bilgim vardır, özellikle yabancı pop R&B falan iyi bilirim.

Önereceğim ilk metal grubu Rammstein hemen yadırgamayın acayip güzel şarkıları vardır (örn:My Country)
    Sonra daha uç nokta Offspring (Days go by) yada Radiohead (creep) bu son iki grup biraz daha rock tarzındadır.

Son olarak Dumanı severlere gelsin,Duman genelde İndie yapar,Türkçe olması yüzünden dinlenir ama belki bazıları yabancı tarzlarını da beğenebilir.
    Örnek gruplar ise,
    Nada Surf(Alwasy Love ve İnside of Love) yada Pixies de olabilir.
    Son olarak bildiğiniz Üzere Coldplay,(Clocks şarkısı iyidir)
    http://www.youtube.com/watch?v=G2PakaClWaE

Bitirmeden Metalcilere gelsin en sevdiğim 5 şarkıdan biridir bu;

Düzen:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsaNumlz -- 1 Kasım 2013; 15:32:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

Bana metale geçmem için önereceğin şarkılar neler ?

linkin park ve ıron maıden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwarwendwarfy

Her sabah disturbed ile başlamak kötü sonuçlar doğurmaz değil mi (: bide söylemeden edemeyeceğim, brad pit öldüğünde kimi örnek göstericez?!?

Benim de zil sesim disturbed hocam. Her sabah alarm çaldığında fırlıyorum yataktan
  • Metal müziği klasik müziğin (Bach,Mozart,Vivaldi,Verdi vb.)devamı olarak görüyorum ve son 4 yıldır metalden başka bir şey dinlemediğimi de söylemek istiyorum.Bazen millet ne dinliyor diye youtube'da pop videolarına tıkladığım oluyor.Ama popun ne özelliği var hala anlayabilmiş değilim.
    Edit:Disturbed'e metal demeyin Allah aşkına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 1 Kasım 2013; 13:12:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HitlerinKardeşi

Mudvayne -dig

forget to remember
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıKupŞeker

kaliteli müzik isteyen imzama bakabilir

linkin prk olmmış.

Linkin Park neden olmamış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxomen

Metal müziği klasik müziğin (Bach,Mozart,Vivaldi,Verdi vb.)devamı olarak görüyorum ve son 4 yıldır metalden başka bir şey dinlemediğimi de söylemek istiyorum.Bazen millet ne dinliyor diye youtube'da pop videolarına tıkladığım oluyor.Ama popun ne özelliği var hala anlayabilmiş değilim.

metal kolaya kaçmaktan başka bir şey değildir bestesinin yapımı diğer türlere göre çok daha kolaydır sürekli aynı boklu melodiyi dinlettirir insanlar da bunu çok güzel sanar. Klasik müzik öyle değil
  • Türküler varken gerek yok metale de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

quote:

Orijinalden alıntı: saxomen

Metal müziği klasik müziğin (Bach,Mozart,Vivaldi,Verdi vb.)devamı olarak görüyorum ve son 4 yıldır metalden başka bir şey dinlemediğimi de söylemek istiyorum.Bazen millet ne dinliyor diye youtube'da pop videolarına tıkladığım oluyor.Ama popun ne özelliği var hala anlayabilmiş değilim.

metal kolaya kaçmaktan başka bir şey değildir bestesinin yapımı diğer türlere göre çok daha kolaydır sürekli aynı boklu melodiyi dinlettirir insanlar da bunu çok güzel sanar. Klasik müzik öyle değil

sen metal dinlememişsin kardeşim.Hem ayrıca günümüzde metalden daha uygun müzik var mı böyle bir nitelendirme için? Pop müzik mi? .Bak sana bir örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 1 Kasım 2013; 18:34:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Rock-Metal-Rap varken pop dinlemek

I wanna rock!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.