Şimdi Ara

Pomem mülakatlarda torpil varmıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
17.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyguna_iphone -- 20 Mart 2018; 20:47:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende takip edeyim Allah izin verirse bende mezun olacağım.

• Eskiden vardı , fethullahçılar kendi elemanlarını sokuyordu ama son 2 senedir torpil yok.

• herkes var diyor arastırdımda sen nasıl eminsin olmadıgına

• POMEM'e çok fazla alım var, torpil olsa bile rahat girersin.Terör olaylarından dolayı alım çok.
  • Torpilin babası var babası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_dpu kullanıcısına yanıt
    Anası yokmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Anası yokmu.

Teyzesi bile var

• quote:

Orijinalden alıntı: superchargerAgea

quote:

Anası yokmu.

Teyzesi bile var

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 24 Temmuz 2016; 12:30:56 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: superchargerAgea

quote:

Anası yokmu.

Teyzesi bile var

Zamanında 1 puanla olamadık yamuk yumuk adamlar girdi ...belliydi zaten .

Burda en ufak şeyden eliyorlar sağdakinin dişine bakın
    Bu mesaja eklenen görseller:

Pomem mülakatlarda torpil varmıdır?

• Mülakatlardan sonra mülakatı geçenler arasında bir sınav daha yapılıyor. Kpss benzeri bir sınav, onda da başarılı olman lazım. 2013 te başvurmuştum pomem e. Mülakatları, sağlık muayenesini geçtim bu son sınavdan kaldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pomemi kazandıktan sonra okulda detaylı sağlık muayenesi yapıyorlar işlerine gelmeyeni orada yolluyorlardı fetöcüler
    inşallah yaş şartı 35e çıkartılır.
  • olmaz mı baba ya. ama madem torpil var, git sivil bir işe gir. ne işin olur polislikle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

Mülakatlardan sonra mülakatı geçenler arasında bir sınav daha yapılıyor. Kpss benzeri bir sınav, onda da başarılı olman lazım. 2013 te başvurmuştum pomem e. Mülakatları, sağlık muayenesini geçtim bu son sınavdan kaldım.

2016 da o son sınavı kaldırdılar bildiğim kadarıyla.
    ygs puanı ve mulakat var.
    mülakat varsa torpil vardır bunu öğrenin artık
    ama mülakat olması mülakatı olmayanın giremeyeceği anlamına gelmiyor.
    Boyu kilosu tutmayanın girdiğini gördüm mülakat var ama hak ettiği halde giremeyen görmedim. Burada kilit nokta sınavdan alacağın puan
  • tabi ki torpil var ama alımlar 10-15bin gibi büyük rakamlar olduğu için herkesin torpilli olması söz konusu değil. üst mesajdada bir arkadaş hava astsubayların mezuniyet fotoğrafını paylaşmış birinin dişine değinmiş. ben kara harp okulu mezuniyetine katıldım en az 20 tane gözlük kullanan teğmen gördüm. belediyenin çöp kamyonuna şöforu bile torpille alıyorlar bu ülkede polis memuru alımlarında da elbette torpil olacaktır. sen şansını dene hevesliysen.
  • daha önce bir kere başdanışman gibi yüksek makamlı birinden kuzenimin tayini için amcam ricada bulunmuştu. genelde böyle koltuk sahibi insanların her bakanlıkta poliste askerde kendi gibi koltuk sahibi arkadaşları olur. o arkadaşlarına rica ederler onlarda genelde yapar. yani cb başdanışmanı mutlaka yüksek rütbel birkaçi emniyet müdürü tanıyordur onlardan rica ederse senin işin olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuriboyka

daha önce bir kere başdanışman gibi yüksek makamlı birinden kuzenimin tayini için amcam ricada bulunmuştu. genelde böyle koltuk sahibi insanların her bakanlıkta poliste askerde kendi gibi koltuk sahibi arkadaşları olur. o arkadaşlarına rica ederler onlarda genelde yapar. yani cb başdanışmanı mutlaka yüksek rütbel birkaçi emniyet müdürü tanıyordur onlardan rica ederse senin işin olur.

Yani dostum Cumhurbaskanı basdanısman direk komisyonla iletişime geçip konuşsa etkili olmazmı? Mülakattan once zaten hangi komisyonun karşısına cıkılacagı önceden belirleniyor . Bu tür işlerde başkasınını araya sokar yok basdanısman kendisimi direk irtibata geçer?

Komisyonun Reddetmesi sence yüksek ihtimal mi düşük mü?

• o mülakat kurulunda ki hiçkimse başdanışmanı tanımaz ki. bu işlerde it ite it kuyruğuna buyurur misali olur. başdanışman bir yakınını polis memuru yapmak isterse hertürlü yapar zaten bu kadar kafana takma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuriboyka

o mülakat kurulunda ki hiçkimse başdanışmanı tanımaz ki. bu işlerde it ite it kuyruğuna buyurur misali olur. başdanışman bir yakınını polis memuru yapmak isterse hertürlü yapar zaten bu kadar kafana takma.

Anladım zaten başdanısman devreye illa birini sokar diosun.

• Var diyende var yok diyende hayırlısı diyelim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.