Şimdi Ara

polyphonic i hangi programla yapıyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 program indirdim widi diye ama olmadı güzel mp3ten midi yapıyorum ayarlara kasmak lazım herhalde bilgisi olan var mı bu konuda

• mp3'ten ya da herhangi başka bir ses dosyasından midi yapamazsınız. ancak şarkı tek enstrüman ise midi'ye çevirme başarılı olur.
  • mp3 ten midi yapabiliyrsun yaw bunu yapan programlar var ilk önce wav a çevirip ordna midiye çeviriyor .widi programı ve intelliscore programını tavsiye ederim sana poly e çeviriyorlar mp3 ü
  • Linkini verirmisin bu programların.
  • linkini hatırlamıyorum emule den indirebilirsin yada arat google da intelliscore ve widi arat süper programlr
  • evet widi.. ben kullanıyordum ama bazı şarkılarda ttam anlamıyla zıçıyor...
    benim pc'de 5700 midi var zaten, yenileri için de kasmıyorum:)
  • my-siemens.com'da en son yabancı şarkıların wav yada mp3 formatında dinlenebiliyor bunları midiye çevirip en son şarkıları cep telefonuna internetten yükliyebilirsiniz.Program bulamadığım için daha bunu gerçekleştiremedim.

polyphonic i hangi programla yapıyorsunuz
  • widi ile uğraştım pek güzel değil yada çok ince ayar filan lazım galiba.en sağlam ı emuleden midileri indirmek zaten 4000 midi içerin bi file var onları indirdikten sonra telefon için çevirmek kolay nokia nın cdden çıkan programı filan var bunun için zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.