Şimdi Ara

Polypad C-5900 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.478
Cevap
11
Favori
92.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazi alacak arkadaslar cekinmesin gonul rahatligiyla alabilir ama daha once yazdim yine yaziyorum sensor problemli aradim teknik servislede gorustum adamlar kabul ediyor hatta 5500 modelinde sorun yoktu ama bunda var dediler bir sey yapamiyoruz dediler yazilimla ilerde duzelirmi dedim kesin bir sey soyleyemedi haberiniz olsun ben sirf bu yuzden p.tesi cihazi geri gondercem bunu gozardi etmeyin alirken ama sensor benim icin onemli degil diyosaniz on numara cihaz..
  • bende 2 model arasında kaldım ya bunu alıcam yada mobee net S1200 ü alıcam.arada sadece ram boyutu var mobee 512 mb 20 tl daha ucuz.ama işlemcisi 1.6 ghz fakat aynı işlemcinin o.c yapılmış hali galiba.
    polypad c5900 ün sizin söylediklerinize göre daha çok sorunu var özellikle sensörü. forumda mobee net S1200 ün konusu da var onunda wifi ı sorunlu bazı modellerde kronik bi sorunu yok.sizce hangisi daha mantıklı olur.sensör oyunlar dışında bi işe yaramıyor galiba ve sensör le oynanan oyunlar dokunarak oynanmıyormu son olarakta piyasada sensör le oynanan çok oyun varmı. cevaplarsanız sevinirim.iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

dostlar mini hdmi bağlantı ile led tv'ye görüntü aktarmak istedim ama alamadım, acaba harici bir program mı kullanmak gerek?

ahan korktuğum başıma geldi 4 gündür bunu merak ediyordum sonunda biri denemiş ondada sonuç alınamamış kardeş av 1 av2 av3 diye tek tek deneseydin hangi seçenekte görüntü geliyor şahsen bizim tvde av 3 te kamera tel vb aygıtlar görüntülenebiliyor tabi tvnin markası ney bilemem ama ben sony lcd tvler için söylüyorum sana zahmet tvye bağla birde 1080p filim aç bir donma yada ses kayması yada kalitede düşüklük varsa buraya yaz sana zahmet

• Ben karar verdim ürünü geri göndereceğim...Sensör sorunu gıcık etti beni..Ekran yatay istersen dikey kalıyor, dikey istersen yatay kalıyor..Mini hdmi aparatı sipariş vermiştim,gelince deneyip yazacaktım ama kaldı napalım...Arkadaşların da yazdığı gibi sensörü veya ufak aksaklıkları sorun etmezseniz fiyatına göre çok şık çok güzel bir tablet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMOMPE

Ben karar verdim ürünü geri göndereceğim...Sensör sorunu gıcık etti beni..Ekran yatay istersen dikey kalıyor, dikey istersen yatay kalıyor..Mini hdmi aparatı sipariş vermiştim,gelince deneyip yazacaktım ama kaldı napalım...Arkadaşların da yazdığı gibi sensörü veya ufak aksaklıkları sorun etmezseniz fiyatına göre çok şık çok güzel bir tablet...

kronik mi
    bende sensor sorunu cikmadi gayet guzel. bi vidyo atarim simdi nete gosteririm.
    opera kurdum simdi kral oyun da sikinti yok vidyolarda sikinti yok kendi programi kotuymus.
  • Yukarıda arkadaşların yazdıklarında da belli kronik olduğu..firma da sorun çözülemeyebilir demiş... :((
    İnşallah yeni alacak arkadaşlarda çıkmaz bu sorun...
    Ben telefona da tablete de dolphin browser hd kurdum çok memnunum, bütün videoları vb..sorunsuz açıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erreguay

quote:

Ben karar verdim ürünü geri göndereceğim...Sensör sorunu gıcık etti beni..Ekran yatay istersen dikey kalıyor, dikey istersen yatay kalıyor..Mini hdmi aparatı sipariş vermiştim,gelince deneyip yazacaktım ama kaldı napalım...Arkadaşların da yazdığı gibi sensörü veya ufak aksaklıkları sorun etmezseniz fiyatına göre çok şık çok güzel bir tablet...

kronik mi
    opera kurdum simdi kral oyun da sikinti yok vidyolarda sikinti yok kendi programi kotuymus.

hangi opera yı kurdun acaba,bende kral oyun ağır işliyor!!

• quote:

Orijinalden alıntı: anelka4411

http://www.pandawill.com/lyf1-advanced-tablet-pc-7-inch-android-40-1gb-ram-8gb-2160p-hdmi-black-p60782.html

8 gblığı çinden yoluyorlar. kargo bedava

gelde al şimdi burda ne kadar pahalı yaw aynı özelliklker hatta biraz daha fazlası daha ucuza demekki bunun fiyatı dahada düşecek ozamana kadar hem hataları giderilir hemde ucuzlar ozamana kadar biri tv ye de bağlar hem süper bir inceleme olur

• Arkadaşlar çinden almak demek benim hb den aldığım gibi arıza çıkarsa geri göndermemek kaderine razı gelmek demek..sadece 4 gb hafıza farkı var gibi belki de fazlası vardır ama değmez bence...geçenlerde bir arkadaşı postaneye çağırdılar 50-60 lira ödemeden kargosunu teslim etmediler..Bu tür riskler de var unutmayın...Olmaz olmaz tutar size denk gelir, uğraşırsınız...
  • quote:

http://www.pandawill.com/lyf1-advanced-tablet-pc-7-inch-android-40-1gb-ram-8gb-2160p-hdmi-black-p60782.html

kesinlille fiyat avantaji var
    ama sahsi fikrim ben cesaret edemem elektronikte
    ya sorunlu cikarsa
    aradaki 100-150 lira icin deyermi iyi dusunmek lazim
    ama cine gitmisimdir o zaman baska demer oyle alirim garantisiz ama calisan bisi alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: hulki21

quote:

quote:

kronik mi

agirliktan kastettigin ne
    bilgisayar gibi islemez zaten oynlar bilgisayardaki gibi deyil ama oynaniyo.
    opera mini olmayani yukledim ben.
    sensorde hassas deyil. zaten hassasiyet te beklemedim bu fiyaya ama sorunluda deyil bendeki. oda benim sansima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

kronik mi

sensorde hassas deyil. zaten hassasiyet te beklemedim bu fiyaya ama sorunluda deyil bendeki. oda benim sansima

ben yanliş yüklemisim,opera mini yüklemişim,opera mobil yükleyince kraloyun rahatladi :) çocuk oyniyamiyordu .flash ayar düğmeside artısı,benim gibi tablet acemileri için küpe olsun;OPERA MOBİL kurun mini değil.
    bu arada antutu benchmark diye bir program buldum 2749 puan aldım galaxy s ile nerdeyse eşdeğer çıkti tablet.deneyenler puanlarini yazsin ltf,hiz 1008 çıktı(klavuzda 1200 yaziyor sanirim overlocklu),total ram 804,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: etemsea

quote:

gelde al şimdi burda ne kadar pahalı yaw aynı özelliklker hatta biraz daha fazlası daha ucuza demekki bunun fiyatı dahada düşecek ozamana kadar hem hataları giderilir hemde ucuzlar ozamana kadar biri tv ye de bağlar hem süper bir inceleme olur

O zamana kadar fiyatı düşmeyeceğine teminat verebilirim. Çünkü vergilerdi zarttı zurttu fiyatı indirmezler. Hatta artar bile şu an indirimli hali 287 tl. Teknosada 380 tl.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kronik mi

ben yanliş yüklemisim,opera mini yüklemişim,opera mobil yükleyince kraloyun rahatladi :) çocuk oyniyamiyordu .flash ayar düğmeside artısı,benim gibi tablet acemileri için küpe olsun;OPERA MOBİL kurun mini değil.
    bu arada antutu benchmark diye bir program buldum 2749 puan aldım galaxy s ile nerdeyse eşdeğer çıkti tablet.deneyenler puanlarini yazsin ltf,hiz 1008 çıktı(klavuzda 1200 yaziyor sanirim overlocklu),total ram 804,

eve gidince ilk isim denemek
    cpu oyunda 1,2 ye cikiyo diye biliyorum

• muhtemelen1,2 dir ve ram 1 dir;ram'in bir kısmını sistem kendine ayiriyordur ve cpu'da duruma göre sanırim 1,2 ye çıkıyordur(bataryayi erken bitirmemek için),bu arada benim klavuzun son sayfasinda sistem bilgilerinde A10 yaziyor.
    yeni puanım 2883 antutuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulki21 -- 15 Nisan 2012; 22:36:37 >
  • arkadaşlar mrblar...

ürüne teknik olarak değinirsek

Cortex-A8 1.2 ghz işlemci
    1gb ram ddr3
    mali 400 ekran kartı 2d/3d
    4gb hafıza
    7" capacitive ekran bulunuyor
    android 4 işletim sistemi

şimdi teknik olarak incelersek
    Cortex-A8 işlemci 600-1.000 ghzda normal şartlarda çalışan bir işlemcidir... yani işlemcimiz 1.200 e overclock yapılarak getirilmiştir...
    1gb dd3 ram en büyük artısı cünkü ram değişimi veya eklentisi cok zor bu cihazlara zaten yapmak içinde havya kullanmayı iyi bilmek ve elektronik bilgisi olması gerekiyor ram değişimi yapacak kişinin... aynı fiyattaki
    benzer cihazlarda 512mb ram var dikkat ederseniz. android 4.0 android 2.3e göre daha fazla ram harcamakta bu yüzden 1gb olması hem hafıza hızında artı etki hemde ileriye dönük güncellemelerde artı yönde f/p demek oluyor...
    gelelim ekran kartına mali 400 yani galaxy s2lerde olan ekran kartı kullanılmış fakat bu ekran kartının hızı yazılmamış mesela anoil elflerde bu hız 350ghz... chipsetin el verdiği hız aşırımı ise minimum 240 maximum 395 ghz
    ürün elime ulaşmadığı için daha test edemedim ama tahminimce işlemciyi overclock eden firma ekran kartınıda overclock etmiştir enaz s2 kadar yapmıştır diyorum...
    ekran kalitesine gelince amoled kalitesinde olmasada ortalama lcd tft ekran teknosada teşhirde inceledim fiyatına göre kötü denecek bir ekran değil 800X480 p. olan bir ekran belki 9.7 veya 10.1 gibi 4-3 ekran olsaydı cözünürlük gercek bir sorun olabilirdi ama 7" olduğu için cözünürlük pekte kötü sayılmaz

pratiğe gelirsek;

ürünü yaklaşık yarım saat kullandım teknosada... takılma gibi bir sorunu yok sensor sorunu vardı fakat bu cihazdan değil büyük ihtimal yazılımsal bir sorun araştırmak gerekiyor android 4.0 yeni bir işletim sistemi sonucta...
    online hd film sitelerinden hd film actım wifi üzerinden gayet başarılıydı sorunsuz akışkan bir şekilde çalıstırdı... flash 11.1 sürümü yüklüydü ayrıca cihazda yani 10.2 değil yani flash desteği son sürüme kadar destekliyor...

sonuç olarak ;

garantisi servisi ve fiyat performans olarak alınabilecek bir cihaz sonucta bu özelliklere garantisiz cinden gelme ürünleri alabiliyoruz. elektronik alette garanti önemli bozulduğu zaman yapımı zor olan yüksek teknoloji ürünleri sonucta

teknosada 396 liraydı hepsiburadada 299 liraydı fakat üzücü bir haber şuanda hepsiburdada üründen kalmamış.

• quote:

muhtemelen1,2 dir ve ram 1 dir;ram'in bir kısmını sistem kendine ayiriyordur ve cpu'da duruma göre sanırim 1,2 ye çıkıyordur(bataryayi erken bitirmemek için),bu arada benim klavuzun son sayfasinda sistem bilgilerinde A10 yaziyor.

arm nin kendi sitesinde a10 diye bir işlemcisi yok. ama şöyle birsey varki cindeki bazı tabletlerde a10 1.2 ghz işlemci var... bu işlemici ya çok yeni daha arm nin sitesine girmemiş veya kullanılan işlemci arm değil :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=yWp3UTuPNGY&feature=g-upl&context=G2eee0dbAUAAAAAAAAAA

C5900ün TV ye bağlanmasını gösteren bir video .hd görüntü, menü geçişleri vs.. merak eden buyursun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.