Şimdi Ara

Polypad 7208 HD-Sakın almayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kliksadan aldım almam zaten bir maceraydı, ürünü 10 günde gönderdiler. Orada şüphelenmiştim, ürünün sıkıntısı olduğundan. 1-2 ay kullandıktan sonra makine sapıttı, recovery yaptım işe yaramadı, sitesinden yazılımı indirip attım(telefondan tecrübem var), yine ayar tutmadı. Sonra dahili bellek yok demeye başladı, meğer derdi buymuş. Garantiye göndereyim dedim. Önce sitesinden arıza kayıt yapıyor, verilen no ile ücretsiz kargoya veriyorsunuz. ekte size zaten süreci veriyorum, aşağı yukarı 20 gün sürdü. Sözde yazılım atmışlar test etmişler, düzelmiş. Cihaz geldi, bir de baktım dahili bellek sistem 811 MB, diğer belek 1.65 GB bizim tablet 8 GB dan 2.5 GB a düşmüş. Nasıl test etmiş ise vatandaş bunu. Ayrıca şarj ara kablosu olarak farklı bir mini usb göndermiş (benim orijinal değil) tablete uymuyor.

Polypad markası mantıklı gelmişti, sakın ola almayın. Tekrar göndereceğim, şimdi cihazın yeniden iflas etmesini bekliyorum, çok uzak değildir tahminim.

https://store.donanimhaber.com/f6/b2/98/f6b29873cc9bfcbc363e1927a3ff4268.jpg

https://store.donanimhaber.com/80/b3/d4/80b3d434219be9a3f1917eae52d039de.jpg
     Polypad 7208 HD-Sakın almayın Polypad 7208 HD-Sakın almayın

• 7208 HD 1 yıla yakın kullandım. Gayet stabil bir cihazdı. Hafıza 4 GB olmalı diğer hafıza bölümü yani. Orada bir hata var ekran görüntüsünü de gönderip değişimini isteyin.

Herpa birçok teknik servise göre ilgili ve hızlı çalışıyor. 3-4 günde kayıt alınıyor ertesi gün cihaz onarılmış oluyor. Sizin şansınıza böyle olmuş heralde.
  • 20 gün senin için hızlıysa tamam. yukarıda paylaştım. (20.11.2013-09.12.2013)

aldığım makine 8GB kliksadan aldım, bilgisayar bilgim oldukça iyidir. 8GB bu cihaz. Hadi kesin olsun cihazın arka kasasında 8GB yazıyor zaten.

benim sıkıntım arıza kaydında DONANIM arızası yoktur diyor, bellek arızalı o kesin artık 8 GB den 2.5 GB ye düştü. Nasıl oluyor bilmem ama oldu. Ayrıca dikkatsizler bugün yeni bir USB kablosu aldım, farklı ve cihaza olmayan kablo göndermişler.

Biz de yalan yok, kendilerine dün e-posta attım, göreceğiz ne kadar iyi firma olduklarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazanya -- 14 Aralık 2013; 21:22:21 >
  • Adı batsın adında bile iş yok :)
  • -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_RIDVAN -- 25 Aralık 2013; 23:01:12 >
  • ben de gelişmeleri yazarım, eğer gelişme olursa
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_RIDVAN -- 25 Aralık 2013; 23:01:25 >
  • mesaj attım ayıp diye, gönder dediler. arıza kaydı yaptım ve not düştüm "tüketici yasasına göre aynı yerden arıza veren ürün yenisiyle değiştirilir ve ya para iadesi yapılır" dedim ve ürün değişimi istedim. bugün gönderdim, gelecek hafta belki bir şeyler olur. ilk defasında 20 gün bekledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazanya

mesaj attım ayıp diye, gönder dediler. arıza kaydı yaptım ve not düştüm "tüketici yasasına göre aynı yerden arıza veren ürün yenisiyle değiştirilir ve ya para iadesi yapılır" dedim ve ürün değişimi istedim. bugün gönderdim, gelecek hafta belki bir şeyler olur. ilk defasında 20 gün bekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_RIDVAN -- 29 Ağustos 2014; 12:25:45 >
  • kargo 1 günde teslim aslında neden öyle olmuş, 2. gün kayda girdi benim ki. anladığım kadarıyla arızalı ürün çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazanya -- 21 Aralık 2013; 22:35:10 >
  • Buraya Yazıyorum.

SAKIN SAKIN SAKIN POLYPAD MARKASINDA BİR TANE ÜRÜN ALMAYIN.

Tabletim yazılım güncelleme sonucu çöktü kullanılmıyor. Servisden bana gelen mesaj şu 140TL karşılığında anakart değişecek.

E dedim Garantim var benim.Hem bu ürün yazılım güncellemesi sonucunda çöktü bu nasıl iş diye soruyorum. Adamlar işin pişkinliğini öğrenmişler. Ürün güya DARBE SONUCU bozulmuş.

SİZ SİZ OLUN BİLİNDİK MARKALARIN DIŞINA ASLA ÇIKMAYIN BUNU BURAYA YAZAR GEÇERİM.

Reklam olmasın fakat : sikayetvar'da bu tip problemler yer almakta.

Bir çok müşteriye arıza nedenine DARBE SONUCU BOZULMA YAZIYOR. Adam yazılım sonrasında tabletim çalışmıyor diye gönderiyor fakat oynan oyun ortada.

HAKKIMI KESİNLİKLE HELAL ETMİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_RIDVAN -- 26 Aralık 2013; 2:22:13 >
  • eğer darbe olmadıysa ürünü geri isteyip tüketici heyetine başvurun. işe yarıyor. bir meslektaşım başvurduğu(10 yıla kadar) bankaların hepsinden tüketici kredi masraflarını geri aldı. 1000 liranın altındaki her şeye tüketici heyeti yetiyor

benim arıza kaydı onaylandı yazıyor, hepsinin ekran görüntüsünü alıyorum, ne olur ne olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazanya -- 25 Aralık 2013; 23:39:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazanya

eğer darbe olmadıysa ürünü geri isteyip tüketici heyetine başvurun. işe yarıyor. bir meslektaşım başvurduğu(10 yıla kadar) bankaların hepsinden tüketici kredi masraflarını geri aldı. 1000 liranın altındaki her şeye tüketici heyeti yetiyor

benim arıza kaydı onaylandı yazıyor, hepsinin ekran görüntüsünü alıyorum, ne olur ne olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_RIDVAN -- 29 Ağustos 2014; 12:28:22 >
  • parasından çok mücadele etmek lazım, cesareti olmayanları belki gaza getiririz. bol şans
  • EVET 21.ARALIK TA KAYDA GİRDİ 3 OCAKTA BANA GELMEK ÜZERE KARGOYA VERİLDİ. HIZLI OLUP OLMADIĞINA SİZ KARAR VERİN. TABLET GELDİ.

1. 3-4 saniyede açılan makine 14-15 saniye basılı tutulunca açılıyordu 1. tamirde. 2. tamirde bu düzelmiş.

2. farklı ve uyumsuz şarj kablosu göndermişlerdi. 2. tamirde doğrusunu gönderdiler.

3. her açıldığında wireless şifresini yeniden girip gmail hesabını tekrar aktif ediyorduk 1. tamirde. 2. tamirde düzelmiş.

4. Gelelim en önemli soruna. Tablet 8 GB. Zaten depolama arızası vardı. Dahili bellek yok olmuştu. 1. tamirde 800 MB sisteme ayrılmış, 1.7 Gb de bellek vardı. 8 GB tablet 2.5 Gb ye düşmüştür. 2. tamirden sonra 1 GB sisteme 4-4.5 Gb(net hatırlamıyorum) bellek olmak üzere 5.5 GB bellek var. Yine 7 Gb yi yakalayamamış.

Şu anda güzel çalışıyor, bekleyip göreceğiz, bu bellek olayı tekrarlayabilir.
  • cihaz bugün yine bozuldu, arıza aynı dahili bellek 0 görünüyor. cihaz her seferinde ilk kez çalıştırılıyormuş gibi açılıyor. tüketici heyetine başvuracağız artık.

polypad e yaklaşmayın derim.
     Polypad 7208 HD-Sakın almayın Polypad 7208 HD-Sakın almayın

• Tüketici heyetinden sonuç alabildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son geldiğinden beri çökme olmadı, çökmeden ziyade(android neticede çöker reset atarsın) dahili belleği az ya da hiç görmeme durumu vardı. zaten çocuklarda en sonunda ekranını çatlatmış. bir daha ki sefere ne yaparız bilmem. ama geçen gold da idim, adamın birinde polypad vardı oflayıp pufluyordu pişmanım dedi o da.
  • Sadece pollpad degıl aslında cınlı tablet yada urunlerden uzak durmak hem maddı hemde sınır saglıgı acısından faydalı olacaktır.uce bese bakmayın arkadaslar varsın ozellık az olsun ama asus dell samsung lenovo vs markalara bakın paranızı cope atmayın.
  • arkadaşa inca aldık, hiç arıza yapmadı. olay serviste, firmanın malın arkasında durmasında.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.