Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
31
Favori
150.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler size süper haberlerim var.Eğer becerebilirsem Ainol Novo 7 Crystal modelinin CyanogenMod 10.1 ile JB 4.2.1 yapacam.Yaparsamda hemen sizede anlatacam.Bu sitede anlatmışlar bende yapabilirsem soluğu burda alacam.
    http://www.slatedroid.com/topic/41510-rom-cyanogenmod-101-for-elf-ii-aurora-ii-crystal-flame-fire-2013-03-03/

Edit:Şimdi gördüm başka bir sitede yapmışlar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burhan95 -- 27 Mart 2013; 23:51:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdeminofff

I/O sonucu giriş ve çıkış aygıtlarını temsil eder.Yani tablet hafızasının okuma ve yazma puanını gösterir.İşlemci hızı artıkça doğal olarak bu puan da artacaktır.
    Aynı değerlerde yapılan testlerin sonuçları voltaj dalgalanmaları,ısı,benchmark programının sürümü,arkaplan işlemlerinin etkisi ile farklı çıkabilir.

Bu arada cihazı 4. kez tekrar yolladım.Cihazın dokunmatiğinde algılama sorunları vardı ve en sonunda tamamen çalışmaz hale geldi.Yeni cihaz istedim bakalım nasıl sonuçlanacak.

cevap için teşekkürler, anladığım kadarıyla I/O performansını arttırmak için yapılabilecek pek bir şey yok gibi. herhalde hafızanın, önbelleğin boş olmasıı bu konuda faydalı olacaktır diye düşünüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

quote:

I/O sonucu giriş ve çıkış aygıtlarını temsil eder.Yani tablet hafızasının okuma ve yazma puanını gösterir.İşlemci hızı artıkça doğal olarak bu puan da artacaktır.
    Aynı değerlerde yapılan testlerin sonuçları voltaj dalgalanmaları,ısı,benchmark programının sürümü,arkaplan işlemlerinin etkisi ile farklı çıkabilir.

Bu arada cihazı 4. kez tekrar yolladım.Cihazın dokunmatiğinde algılama sorunları vardı ve en sonunda tamamen çalışmaz hale geldi.Yeni cihaz istedim bakalım nasıl sonuçlanacak.

cevap için teşekkürler, anladığım kadarıyla I/O performansını arttırmak için yapılabilecek pek bir şey yok gibi. herhalde hafızanın, önbelleğin boş olmasıı bu konuda faydalı olacaktır diye düşünüyorum?

Smart Ram Booster programı var.Ekranın üstüne bir ikon yerleştiriyor.O hep orada duruyor.Oyun , program açsanız bile ekranın üstünde bir ikon duruyor sürekli.Ona basarak kullanılan diğer uygulamaları tek tık ile kapatabilirsiniz.Bu da performansta artış sağlayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Orijinalden alıntı: firstmask

quote:

Smart Ram Booster programı var.Ekranın üstüne bir ikon yerleştiriyor.O hep orada duruyor.Oyun , program açsanız bile ekranın üstünde bir ikon duruyor sürekli.Ona basarak kullanılan diğer uygulamaları tek tık ile kapatabilirsiniz.Bu da performansta artış sağlayabilir.

ok tşk. kullanıyorum halihazırda...

• Merhaba arkadaşlar.

Bu tablete uygun oyunları (özellikle çalışma garantisi olan) nereden edinebiliriz ? PM'den link atabilirmisiniz rica etsem ?

Birkaç oyun indirdim kimisi sorunsuz çalışırken kimisi ya çalışmıyor ya da sorunlu çalışıyor.

Tableti ilk çıktığında alanlardan biriyim. 1-2-3 sayfanın birinde mesajlarımı gördüm nostalji oldu ama tabletle şimdi haşır neşir oldum diyebilirim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Merhaba arkadaşlar.

Bu tablete uygun oyunları (özellikle çalışma garantisi olan) nereden edinebiliriz ? PM'den link atabilirmisiniz rica etsem ?

Birkaç oyun indirdim kimisi sorunsuz çalışırken kimisi ya çalışmıyor ya da sorunlu çalışıyor.

Tableti ilk çıktığında alanlardan biriyim. 1-2-3 sayfanın birinde mesajlarımı gördüm nostalji oldu ama tabletle şimdi haşır neşir oldum diyebilirim. :)

Mali uyumlu oyunları oynayabilirsiniz idirip.Tabi bazı oyunların SD-Data dosyaları var onlarıda indirip gerekli dosya dizinine koymanız gerekiyor.
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Mali uyumlu oyunları oynayabilirsiniz idirip.Tabi bazı oyunların SD-Data dosyaları var onlarıda indirip gerekli dosya dizinine koymanız gerekiyor.

SD data olan oyunları görüyorum ve denediklerimde direk SD datadan kopyalamıyor veriyi tablete. Yanlış yerede atmıyorum sanıyorum ama ben beceremedim büyük ihtimal. Mecburen tablet üzerinden artık nereye bağlanıyor bilmiyorum, oyun verisini net üzerinden indiriyorum. Herhalde kendi warez server'ları var apk dosyalarının oradan ediniyor sistem datalarını.

Baya oyun yükledim tablete. Arada zaman geçirmelik iyi oluyor. Çok zevkli ve çeşitli oyunlar var. İş yerindeyken oynuyorum. :)

• SD data olayını halettim ama her zaman aynı şeyi yapmama rağmen olmuyordu ama tekrar tekrar denedim ve ne akla hizmetse oldu kendiliğinden.
  • batarya %100 gosterme sorununu cozen var mi? root disinda cozumu yok mu?terminal emulatore su yaziyorum not found diyor.nasil yapacam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide cihazi rootlayinca garanti disi oluyomus.nette oyle yaziyor.dogru mu bu olay?

• quote:

Orijinalden alıntı: GSForever

bide cihazi rootlayinca garanti disi oluyomus.nette oyle yaziyor.dogru mu bu olay?

Cihazımı 2 kere root lu halde servise gönderdim.Bir problem çıkmadı.Hatta 2. gönderişimde cihazın yenisini yolladılar
  • Arkadaşlar internette denk geldiğim ve kurduğum bu mükemmel kısa yol eklentisi ile hangi programda olursanız olun ekranın ayarladığınız bir köşesinden uygulamalarınıza yada komutlarınıza ulaşabilirsiniz. Detaylar ve ayarlar videoda mevcuttur.
    Bizim cihazımızdada sorunsuz çalıştı arkadaşlar.

Buradan indirebilirsiniz(Tıkla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 30 Mart 2013; 9:55:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GSForever

bide cihazi rootlayinca garanti disi oluyomus.nette oyle yaziyor.dogru mu bu olay?

Cihazımı 2 kere root lu halde servise gönderdim.Bir problem çıkmadı.Hatta 2. gönderişimde cihazın yenisini yolladılar

peki bu batarya sorununu cozmenin baska yolu yok mu?
    bide terminel emulator programina su yaziyorum.not found diyor.nasil root yapicam tablete?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar internette denk geldiğim ve kurduğum bu mükemmel kısa yol eklentisi ile hangi programda olursanız olun ekranın ayarladığınız bir köşesinden uygulamalarınıza yada komutlarınıza ulaşabilirsiniz. Detaylar ve ayarlar videoda mevcuttur.

Denicem bir ara. Teşekkürler.

• Hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Bu tablette Need For Speed Most Wanted'ı sorunsuz oynayabiliyor musunuz ?

2 tane farklı yerden edinip denedim ama ya oyunda belli bir süre ses gelmeyip daha sonrasından baş ağrıtan bir bip sesi geliyor ya da oyunda hem ses olmayıp grafikler simsiyah gözüküyor.

Gerçi tekrar denicem farklı bir yerden edinip ama yinede sorayım dedim. Oyunu Note II'de oynamıştım bir ara gerçekten çok iyiydi hem grafik hemde verdiği keyif olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 30 Mart 2013; 19:19:56 >
  • quote:

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.

2 tane farklı yerden edinip denedim ama ya oyunda belli bir süre ses gelmeyip daha sonrasından baş ağrıtan bir bip sesi geliyor ya da oyunda hem ses olmayıp grafikler simsiyah gözüküyor.

Gerçi tekrar denicem farklı bir yerden edinip ama yinede sorayım dedim. Oyunu Note II'de oynamıştım bir ara gerçekten çok iyiydi hem grafik hemde verdiği keyif olarak.

Moswanted ve real racing 3 gibi EA games i yaptığı yüksek kalıleli oyunlarda bendede aynı sorun var. Hoparlör patlamış gibi bir ses geliyor bir anda acayip bir şekilde kasıyor. Ama sana önerebileceğim bir araba yarışı , eğer bu tablette oynayacaksan REAL RACİN 2 var ben yükledim 2.5 GB oyun ve müthiş grafikleri var. normal modda bile hiç kasmıyor .
    BUDA LİNKİ:
    http://mediafire.com/?ibndcf6wx72j3oy

• Arkadaşlar cihazı rootlamayı ayrıntılı bir şekilde anlatabilecek olan var mı? ( İnternetteki anlatımlar aklım pek yatmadı) Birde root veya sürüm değiştirirken sistemdeki oyunlar ve geçtiğimiz bölümlerin gitmemesi için ne yapabiliriz?

• quote:

Arkadaşlar internette denk geldiğim ve kurduğum bu mükemmel kısa yol eklentisi ile hangi programda olursanız olun ekranın ayarladığınız bir köşesinden uygulamalarınıza yada komutlarınıza ulaşabilirsiniz. Detaylar ve ayarlar videoda mevcuttur.

tesekkurler paylasim icin guzel uygulama

• Tableti bugün ilk defa rootladım. azla bir değişiklik göremedim. Antutu cpu master yükledi widget lerle cpu ayarlıyorum 4.0.3 de. BU root olayının bu tablete ne yararları oldu bir söyleseniz? (cpu ayarı hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa980 -- 31 Mart 2013; 14:56:47 >
  • quote:

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Most Wanted'ı çok rahat bir şekilde oynuyorum, ama nereden indirdiğimi hatırlamıyorum. RR3'de ise yazılımsal sorunlardan kaynaklı aşırı kasma oluyordu marketten RR3 graphics uygulamasını indirdim düzeldi gayet rahat bir şekilde oynuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.