Şimdi Ara

polyester ile çalışalım neler yapabiliriz öğrenelim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
60.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar denedım ama çatlama meydana gelıyor neden ola bilir acaba
  • Birşey sormak istiyorum. Peki, silikon kalıbın içine camelyaf ürünlerini kullanmadan direk polyester döksek ne olur? Çok mu kırılgan olur? Ya da hiç tutmaz mı?
  • chameleon35; PM cevaplandı.

Kalıptan ayırma konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar; vaks sürdükten sonra sıvı kalıp ayırıcı (pva) sürüp kurumasını bekleyin. sıvı kalıp ayırıcı sünger ile sürülür ve kuruması için bir müddet beklenir. kuruduktan sonra elinizi değirmeden polyester elyaf uygulamanızı yapın. PVA kuruduktan sonra ince bir film tabakası oluşturacaktır. soğan zarı görünümlü PVA kalıp ayırma için kullanabileceğiniz en etkili yöntemdir. (sıvı sabun kıvamında olup normal sünger ile kurumuş vaks'ın üzerine bir kat sürülmesi yeterlidir)
  • Merhaba arkadaşlar
    Ben polyester ile çatı su izolasyonu yapmayı düşünüyorum. Hangi ürünleri hangi oranda uygulamam gerek. Bu konuda bana yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekürler.
  • ben kayseriden tamer polyesterle ilgili herkeze yardımcı olabilirim bana bu numaradan ulaşabilirsiniz 05315577995
  • Herkese selam,
    Öncelkle konu belki biraz eski ama ben polyester almıştım 5 litrelik. Açık havada içine mek ve cobaltını katmadığım halde güneşli bi ortamda kendi kendine dondu. Bu normal mi?
  • adanaliyik A kullanıcısına yanıt

Merhaba polyesterle ilgili kağıt tabak üzerini kaplama iş yapmak istiyoruz.Bu konuda hiç bir bilgim yok bana yardımcı olabilir misiniz?

• polyester ustası P kullanıcısına yanıt

Merhaba Tamer bey polyesterle kağıt tabak üzeri kaplama işi yapmak istiyoruz benim bu konuda hiç bir bilgim yok .Sizin bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?Yukarıdaki numara kullanılmıyor aradım sizi.Teşekkürler

• kimyacı71 K kullanıcısına yanıt

özel mesaj gönderdim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.