Şimdi Ara

Poly Pad W10 Android Tablet (BİM'e gelen tablet) ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
22.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pista

quote:

Orijinalden alıntı: hasan7600

bu arada 1 hafta olcak yarın alalı.... 6 gündür sağlam bir savaş oyunu buulamadım buna uygun....(modern combat 3-2 gibi) hepsi tegra felan istiyormuş.... mali400 e düzgün bir destek yok sanırım...eğer siz bulduysanız yüklerseniz foruma yada sağlam bir link atarsanız(rapid olmasın çok abartmış 5 mb 15 dk da zor iniyor)....bir de bir sorum olacak bunun klavyeli taşıma çantasını nerden alabilirim nt ye gittim yokmuş... teknosada olurmu acep....yardımlarınız için çok teşekkürler....

By+PLuS'tan Saygılar....

Arkadaşlar ben birşey farkkettim bu aletin RAMı 256 mb galiba çünkü RAM hafızasını 186 boş, 70 kullanımda göstesiyor; toplamda 256 ediyor bir de siz bakar mısınız? Zaten kutusunda ve klavuzda RAM hakkında hiç bir bilgi yok sadece İşlemci ve 3D ekran kartından bahsediyor.

evet benimde dikkatimi çekmişti ama ben baktığımda çalışan uygulamalara 120 kullanılıyor 189 boşta falan diyor..... Sanırım eğer 256 mb rami geçerseniz diğer 256 devreye giriyor da olabilir ama yinede benimde tuhafıma gitti....

• quote:

quote:

quote:

bu arada 1 hafta olcak yarın alalı.... 6 gündür sağlam bir savaş oyunu buulamadım buna uygun....(modern combat 3-2 gibi) hepsi tegra felan istiyormuş.... mali400 e düzgün bir destek yok sanırım...eğer siz bulduysanız yüklerseniz foruma yada sağlam bir link atarsanız(rapid olmasın çok abartmış 5 mb 15 dk da zor iniyor)....bir de bir sorum olacak bunun klavyeli taşıma çantasını nerden alabilirim nt ye gittim yokmuş... teknosada olurmu acep....yardımlarınız için çok teşekkürler....

By+PLuS'tan Saygılar....

Arkadaşlar ben birşey farkkettim bu aletin RAMı 256 mb galiba çünkü RAM hafızasını 186 boş, 70 kullanımda göstesiyor; toplamda 256 ediyor bir de siz bakar mısınız? Zaten kutusunda ve klavuzda RAM hakkında hiç bir bilgi yok sadece İşlemci ve 3D ekran kartından bahsediyor.

evet benimde dikkatimi çekmişti ama ben baktığımda çalışan uygulamalara 120 kullanılıyor 189 boşta falan diyor..... Sanırım eğer 256 mb rami geçerseniz diğer 256 devreye giriyor da olabilir ama yinede benimde tuhafıma gitti....

Peki pil ne durumda simdi senin? Ben sarj ediyorum doluyor biraz kullaniyorum sonra hemen %80 lere iniyor galiba pili kalitesiz.

• GÜNCEL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes34

GÜNCEL

O tek sende oyle deyil bendede oyle ve butun androidlerde oyle..... pil %80 dustumu pil tasarrufa girer ondan sonra ayni hizla dusmez bendede oyle... dun bi olcdum pil 4.5 SAATTEM fazla işimi gördü...ki bayada oyun oynadım.... 1 saat asphalt5 oynadım 2 tanede 2 satlik film izledim...
  • quote:

quote:

quote:

By+PLuS'tan Saygılar....

512 ram var 200mb en baştan sistem tarafından kullanılan bölümdür ve gözükmez. Geri kalanda sizin kullandığınız bölüm

• ben bu tablette ınternetten pc ye ındırdığım apk uzantılı uygulamaları yüklemeye çalıştığımda paket ayrıştırma hatası verıyor. hem de ındırdığım tum uygulamalarda 50 tane uygulama ındırdım hepsınde de aynı hatayı verıyor ya da uygulama yüklenemedı dıyor. ama google play den ındırdığım uygulamaları açıyor. neden böyle yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOST WANTED GÖKHAN

ben bu tablette ınternetten pc ye ındırdığım apk uzantılı uygulamaları yüklemeye çalıştığımda paket ayrıştırma hatası verıyor. hem de ındırdığım tum uygulamalarda 50 tane uygulama ındırdım hepsınde de aynı hatayı verıyor ya da uygulama yüklenemedı dıyor. ama google play den ındırdığım uygulamaları açıyor. neden böyle yapıyor

ben yaklaşık 20 uygulama yükledim rahat google play dışı sadece 1 inde o hatayı verdi(''uygulama yüklenemedi'') tüm uygulamaları yükledi ama çoğu uyumsuz tegra for(için) felan mış...bu arada aklıma gelmişken sorayım ya google playda da olsa gplay dışıda olsa çoğu uygulama yükleyince (run la başlayan iphone deki meşhur oyun) yuklenıyor ama açınca kapanıyor ana menü geliiyor uyumsuz diycem ama gplay uyumlu diyor.... anlamadım yardım edermisiniz kardeşler....

Asıl soruma gelelim şimdi : Arkadaşlar ya ben buna win 7 yada windows un tabletler için yaptığı bir işletim sistemi yükleyebilirmiyim android çok sıktı yaa....(değişiklik olsun bide win 7 olsa süper olacak suan aynı telefon gibi ya....) yani ROM varmı bunda?... eğer pardus olursa pardus yüklemeyi düşünüyorum...sonuçta türk yapımı işletim sistemi dışarı para wereceğime onlara kazandıracağıma bizimkilere kazansın....linüxde olsa tr bi yapım....eğer işletim sistemini değiştirirsem garanti dışı olurmu.....son olarak işletim sistemi değişirse ve pişman olursam androiid 2.3.3 e geri dönebilirmiyim? birde bu arada bunu android 4.0 yükseltebilirmiyiz...teşekkürler...

• arkadaşlar size birşey soracağım Google Tv yi be bir türlü buşamadım.... siz bulabildiniz mi adı falanmı değişik acaba?...
  • arkadaşlar bende aırtıes rt 103 modem var ve bunda usb çıkışıda var yanı bu usb den de ethernet alabılıyoruz. ben tablette denedım fakat hıç bır şey olmadı. acaba bu çıkıştan tablete ethernet verebılırmıyım. bunun ıçın bır program var mı yoksa bu çıkış sadece mıcrosoft ışletım sıstemlı pc lerde mı çalışıyor?
  • arkadaşlar ben bu tabletı bır turlu güncelleyemedım. Bana bu tabletın drıver lınkını verır mısınız ?
  • quote:

arkadaşlar ben bu tabletı bır turlu güncelleyemedım. Bana bu tabletın drıver lınkını verır mısınız ?

Kardes sendeki versiyon 2.3.3 degil mi? 2.3.3 zaten bildigim kadariyla guncel...eger 4.0 gubcellemek istiyorsan o yapiliyormu bilmiyorum....ben tableti 2.3.3versiyonu ile aldiqm icin bildigim en iyi fw bu ever yukseliyorsa soyleyinde bende guncelleyeyim
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben bu tabletı bır turlu güncelleyemedım. Bana bu tabletın drıver lınkını verır mısınız ?

Kardes sendeki versiyon 2.3.3 degil mi? 2.3.3 zaten bildigim kadariyla guncel...eger 4.0 gubcellemek istiyorsan o yapiliyormu bilmiyorum....ben tableti 2.3.3versiyonu ile aldiqm icin bildigim en iyi fw bu ever yukseliyorsa soyleyinde bende guncelleyeyim

bendekı sürüm 2.3.1
  • quote:

quote:

quote:

bendekı sürüm 2.3.1

ozaman güceldir.... güncellemene gerek yok 2.3 surum sundur.

• bu arada baktımda 2.3.3 dğilmiş...... 2.3.1 yazıyomuş bendede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes34

quote:

Orijinalden alıntı: osmcgrgenc

Dostum ekran resistifmiş yani bastırmatik.. seni deli eder.. belki diğer özellikleri iyidir. ben kapasitif ekran mobee net 7" s1200 aldım 1 ay kullanılmış olanından 220TL çok kullanılmamış tertemiz bi şekilde aldım. :) öyle bir ürün bul ya da çinden getirt..

peki bu nasıl bu multitauch resistif deil yanı bi bakın nasıl?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/7-tablet-pc-3g-kamera-1ghz-wifi-4gb-klavye-canta-55894814

arkadaşım garatisi yok bunun alma artes i701 tavsiye ediyorum veya smart pad 7 al bn fiyat uyugun artesin teknik servisi güzel tablette güzel perforamsı iyi bn onu kullanıyorum tek kötü özelliği ekran içte oda çizlmesini ve kırılmasını engelliyor

• beyler,oyun oynadım ısındı diye kapattım şarza taktım,tekrar açmak istediğimde açılmadı tablet.

yardımlarınızı bekliyorum
  • ya arkadaslar benım aldığım pad in camı çatladı hiç birtyerdede bulamıyoruz..garantiyi aradım 1 ay sonra gelicek diyo...sizce doğru mudur?://
  • Beyler w10 nası format atılıyo bi bilgisi olan
  • Hocam bulabildiyseniz banada nasil format attiginizi yazarmisiniz. Google arama sonucu cikan anlatimli videolar cozum olmadi. ses acma ve acma\kapama dugmesine basili tutmam bi ise yaramadi. Poly Pad W10 icin ayrica bir resetleme yontemi olmali.

@hasan7600
    @MOST WANTED GÖKHAN
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.