Şimdi Ara

Poly Pad W10 Android Tablet (BİM'e gelen tablet) ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
22.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tablet pc'de cd-rom olur mu acaba? Olsa hemen windows kurarız
  • Arkadaşlar bence paranızı boş yere heba etmeyin biraz daha ekleyin üstüne mobe s1200 gibi cihazlara yönelin bu cihaz gerçekten çok kötü dokunmatiğe sahip çin 3. Sınıf çin malı telefon gibi dokunmatiğe sahip aldıktan 2-3 hafta sonra işkence haline dönüşcek ve keşke diyeceksiniz çünkü cihazın aynısını 2 3 saatlik bir inceleme şansım oldu arkadaşımda mevcuttu neyseki oda başka birisine zarar yapmadan satmayı başarabildi siz bu kadar şanslı olamayabilirsiniz benim kendi önerim biraz daha sabredin sonuçta teknoloji 2 gün kullanmıcaksınız ileriye dönük düşünün saygılar.
  • Dokummatiğini Denedim Ve BEĞENDİM aMa
  • internetten başka sipariş verdim ama özellikleri v.s güzel görünüyor iptal ettirip bunu almayı düşünyorum nete girer yazı falan okurum hiç yoktan :D
  • Tavsiye Ederim
  • arkadaşlar bilen yok mu,cd-rom var mı bu tablette? Office programlarını falanda kurulabilirse daha ne isterim.Birde tek kamera mı bu acaba,0.3 mpx çok düşük çünkü.Arkada daha iyi kamerası var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: funalmic

arkadaşlar bilen yok mu,cd-rom var mı bu tablette? Office programlarını falanda kurulabilirse daha ne isterim.Birde tek kamera mı bu acaba,0.3 mpx çok düşük çünkü.Arkada daha iyi kamerası var mı acaba?

tablette kameranın önemi yok. 0.3 ama skype ile felan sorun çıkarmaz ;) mobee den tecrübeliyim
  • arkadaşlar cıhaz fiyata gore spr bu arada hiç bir tablette cd room yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özercan123

arkadaşlar cıhaz fiyata gore spr bu arada hiç bir tablette cd room yoktur

doğru söylüyosun :)

zaten android özellikli cd bulamazsınız :) cd ler "img" uzantılı sayılırlar androidde ise apk vardır :D
  • Arkadaslar bu ekran gerçektende bu kadar kötü mü ? Basmalı olduğu için.
    mesela ekranı aşağıya , yukarıya doğru kaydırmak istesem çok mu zor olur ? Angry birds , gibi ekrana dokunarak oynanan oyunlar ya da uygulamaların kontrolünde çok mu zorlanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bişey normalda dokunmatiklerde dokunduğun an cihaz hisseder fakat resistif de biraz daha sert ve şiddetli basman lazım fark bu birisinde hassas dokunuş diğerinde sert dokunuş var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOST WANTED GÖKHAN

Arkadaslar bu ekran gerçektende bu kadar kötü mü ? Basmalı olduğu için.
    mesela ekranı aşağıya , yukarıya doğru kaydırmak istesem çok mu zor olur ? Angry birds , gibi ekrana dokunarak oynanan oyunlar ya da uygulamaların kontrolünde çok mu zorlanırım?

şöyle bişey normalda dokunmatiklerde dokunduğun an cihaz hisseder fakat resistif de biraz daha sert ve şiddetli basman lazım fark bu birisinde hassas dokunuş diğerinde sert dokunuş var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOST WANTED GÖKHAN

Arkadaslar bu ekran gerçektende bu kadar kötü mü ? Basmalı olduğu için.

Cihazin ozelliklerini bende inceledim fiyata gore guzel.duruyor ekran netligini bilmiyorum simdi dokunmatik olayini soyle ornekleyim ben 5800 kullandim sonra wave 2 sonra galaxy w sonrada desire s 5800 basmatik dediginden di ama cok sorunlu degildi simdi. Burda a+ diyor daha gelismisi ama firma deneyimi de onemli belkide 5800 dan daha kotu algilmasi bilemeyiz denemeden su bir gercek kapasitif ekranlarin kullanimi algilamasi ve akiciligi daha iyi hemde cooooooooook daha iyi birde resistif ekranlarda gorillaglas olayi yok yani acayip ciziliyor cunku usteki bir ekranin esneyip altdakine deymesi mantigi var aslinda ozunde bunlarin tanitim animasyonlari var youtube de izleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limitsizim -- 26 Nisan 2012; 2:27:48 >

• bence ekranı iyidir... bakın öyle basmatik diyorsunuz ama çok abartılı bir terim bence hak etmiyor. A+ resistif ile kapasitif arasındaki dokunma farkı çok az dır...bakın şöyle yni...
    kapasitif: parmağını çok hafif yani sadece temas ettirdiğinde bile algılar. (bana göre iyi değil örneğin oyunda yanlışlıkla elını hafif bir yere deydirdin ekran algıladığı için oynadıgın oyunj berbat oldu.....
    Resistif: parmağını sadece hafif bir darbeyle(dokun dugunda) algılar... iyi yönü ise örn: ekranda hafif bi leke var parmagını hafıfce deydırıp sil orayı... arkadasda samsung wawe 1 vardı hafif fokunfugumda telefon karma karısık oluyordu (ben biraz titizim de hafif lekede silmek isterim...) ama bende samsung jet war androidli ekranı siliyorum gerektiği zaman dokunuyorum hiçbir sakıncası zorlugu olmadı ki bunda resistif.... :D
    yarın sabah 8 de bimin önüne gdicem zaten bizim dükkanın hemen yanında orda barış abi var o bana ayarlıycak 2 tane gelıcek 2 sınıde alıcam 1 ini dükkankda kullancaz biride benim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: FuatAyral

Arkadaşlar bence paranızı boş yere heba etmeyin biraz daha ekleyin üstüne mobe s1200 gibi cihazlara yönelin bu cihaz gerçekten çok kötü dokunmatiğe sahip çin 3. Sınıf çin malı telefon gibi dokunmatiğe sahip aldıktan 2-3 hafta sonra işkence haline dönüşcek ve keşke diyeceksiniz çünkü cihazın aynısını 2 3 saatlik bir inceleme şansım oldu arkadaşımda mevcuttu neyseki oda başka birisine zarar yapmadan satmayı başarabildi siz bu kadar şanslı olamayabilirsiniz benim kendi önerim biraz daha sabredin sonuçta teknoloji 2 gün kullanmıcaksınız ileriye dönük düşünün saygılar.

o övdüğün mobee s1200 de overclock yapılıyormuş dostum... işlemcisi galacy tabla aynı... yani 1ghz den overclock la 1.5 ghz cıkarılıyormuş...ve o işlemcinin de 1200mHz ve üstüne çıkarılması çok sakıncalıymış... yani 2 yıl kullanacagın tablet 2 ay bile sürmez işlemci sorun vermeye başlar 2 yılın 1.5 yılını tablet serviste geçirirsin... :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan7600

quote:

Orijinalden alıntı: FuatAyral

Arkadaşlar bence paranızı boş yere heba etmeyin biraz daha ekleyin üstüne mobe s1200 gibi cihazlara yönelin bu cihaz gerçekten çok kötü dokunmatiğe sahip çin 3. Sınıf çin malı telefon gibi dokunmatiğe sahip aldıktan 2-3 hafta sonra işkence haline dönüşcek ve keşke diyeceksiniz çünkü cihazın aynısını 2 3 saatlik bir inceleme şansım oldu arkadaşımda mevcuttu neyseki oda başka birisine zarar yapmadan satmayı başarabildi siz bu kadar şanslı olamayabilirsiniz benim kendi önerim biraz daha sabredin sonuçta teknoloji 2 gün kullanmıcaksınız ileriye dönük düşünün saygılar.

o övdüğün mobee s1200 de overclock yapılıyormuş dostum... işlemcisi galacy tabla aynı... yani 1ghz den overclock la 1.5 ghz cıkarılıyormuş...ve o işlemcinin de 1200mHz ve üstüne çıkarılması çok sakıncalıymış... yani 2 yıl kullanacagın tablet 2 ay bile sürmez işlemci sorun vermeye başlar 2 yılın 1.5 yılını tablet serviste geçirirsin... :D

Dostum ben kullanıyorum mobee yi. O overlok dediğin şey benim cihazıma zarar vermedi. Cihazın hızı sıkıntısız 1.6 ghz oldu. 1000-1500TL ye alacağım cihazlar kadar güzel ve en güzelide yardım alabileceğin bir cihaz.

• quote:

bence ekranı iyidir... bakın öyle basmatik diyorsunuz ama çok abartılı bir terim bence hak etmiyor. A+ resistif ile kapasitif arasındaki dokunma farkı çok az dır...bakın şöyle yni...
    kapasitif: parmağını çok hafif yani sadece temas ettirdiğinde bile algılar. (bana göre iyi değil örneğin oyunda yanlışlıkla elını hafif bir yere deydirdin ekran algıladığı için oynadıgın oyunj berbat oldu.....
    Resistif: parmağını sadece hafif bir darbeyle(dokun dugunda) algılar... iyi yönü ise örn: ekranda hafif bi leke var parmagını hafıfce deydırıp sil orayı... arkadasda samsung wawe 1 vardı hafif fokunfugumda telefon karma karısık oluyordu (ben biraz titizim de hafif lekede silmek isterim...) ama bende samsung jet war androidli ekranı siliyorum gerektiği zaman dokunuyorum hiçbir sakıncası zorlugu olmadı ki bunda resistif.... :D
    yarın sabah 8 de bimin önüne gdicem zaten bizim dükkanın hemen yanında orda barış abi var o bana ayarlıycak 2 tane gelıcek 2 sınıde alıcam 1 ini dükkankda kullancaz biride benim :D

Nasil yani her bim marketine sadece 2 adet tablet mi gelecek, o zaman ben daha erken gideyim almayi düsünüyorum :)

Ben 5800 kullandim suan ise bu mesajı bir iphoneden yaziyorum evet rezistif ve kapasitif ekran arasında ne yazik ki cok fark var arkadaslar. Eğer ekranı sorun edecekseniz bu aleti sakın almayın. Ama bu alette A+ rezistif ekran kullanilmis bu konuda fazla bilgim yok ama bildigim kadariyla a+ ekranlarin multitoch olduğunu okudum yani ayni anda birden fazla parmaginizi da algilayabilir ama ne olursa olsun bir kapasitif ekrani tutmaz . Kapasitiflerde Ekrani sağa sola kaydırırken yağ gibi rahatca kaydiriyorsun, rezistifte ise bu biraz sorun oluyor yanlız tırnaginizi kullanirsan rahat algiliyor. Ama sonucta bir film izlemek ve 3d sansör oyunlari icin oldukca uygun cünkü teknik özelliklerine bakılırsa nerdeyse ipad 2 ile ayni performansta görünüyor . İnsallah bu ürünü alanlar memnun kalir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pista -- 3 Mayıs 2012; 23:59:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pista

quote:

bence ekranı iyidir... bakın öyle basmatik diyorsunuz ama çok abartılı bir terim bence hak etmiyor. A+ resistif ile kapasitif arasındaki dokunma farkı çok az dır...bakın şöyle yni...

Nasil yani her bim marketine sadece 2 adet tablet mi gelecek, o zaman ben daha erken gideyim almayi düsünüyorum :)

Ben 5800 kullandim suan ise bu mesajı bir iphoneden yaziyorum evet rezistif ve kapasitif ekran arasında ne yazik ki cok fark var arkadaslar. Eğer ekranı sorun edecekseniz bu aleti sakın almayın. Ama bu alette A+ rezistif ekran kullanilmis bu konuda fazla bilgim yok ama bildigim kadariyla a+ teknolojisi yeni teknolojik bilgisayarlarda kullanılıyor, ayrica a+ ekranlarin multitoch olduğunu okudum yani ayni anda bes parmaginizi da algilayabilir (ama bir bilgim yok bazı sitelerde öyle okudum) ama ne olursa olsun bir kapasitif ekrani tutmaz . Kapasitiflerde Ekrani sağa sola kaydırırken yağ gibi rahatca kaydiriyorsun ama rezistifte bu biraz sorun oluyor ama tırnagini kullanirsan rahat algiliyor. Ama sonucta bir film izlemek ve 3d sansör oyunlari icin oldukca uygun cünkü teknik özelliklerine bakılırsa nerdeyse ipad 2 ile ayni performansta görünüyor . İnsallah bu ürünü alanlar memnun kalir.

dostum suan saaT o7.5o ve dükkandayım bekliyorum gelen 2 tabletide alacağım. :D ve multitouch sa eyer cok ısıme yarar tadından yenmez hatta... :D inşallah memnun kalırız... ekran çözünürlüğünde biraz tereddütteyim. çünki 480x800 7'' ekranda biraz az gibi geldi bana haklı deyilmiyim?

• Arkadaş bu ne ya dediğin gibi sadece 2 adet gelmiş ilk mazadan alamadım millet birbirini eziyor sonra başkasına gittim rahatça aldım :)

Aletin ekranı bildiğimiz 5800 ekranı yani rezistif ama klavye ve mause bağlayıp kullanabiliyorsun ayrıca kendi kumandası da iş görüyor yani ekranının rezistif olması önemsiz. İki parmağımla resmi yakınlaştırabiliyorum-uzaklaştırabiliyorum yani iki parmağımı da algılıyor bu da galiba o multitoch dedikleri şey :)

Ayrıca Angry Birds oynunu gram takılmadan oynatıyor ve ekranı abarttıkları kadar vurmatik değil gayet güzel oynanıyor. Kamerası benim laptobun kamerası(1.3 mpx) kadar net yani 0.3 mpx olsa da gayet güzel gösteriyor. Makina canı sıkılanlar için birebir ve bu özelliklerde(Ekranın rezistif olması hariç) gayet uygun bir fiyat. Sizlere tavsiye ederim ama beklentiniz de büyük olmasın saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pista -- 27 Nisan 2012; 11:04:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pista

Arkadaş bu ne ya dediğin gibi sadece 2 adet gelmiş ilk mazadan alamadım millet birbirini eziyor sonra başkasına gittim rahatça aldım :)

Aletin ekranı bildiğimiz 5800 ekranı yani rezistif ama klavye ve mause bağlayıp kullanabiliyorsun ayrıca kendi kumandası da iş görüyor yani ekranının rezistif olması önemsiz. İki parmağımla resmi yakınlaştırabiliyorum-uzaklaştırabiliyorum yani iki parmağımı da algılıyor bu da galiba o multitoch dedikleri şey :)

Ayrıca Angry Birds oynunu gram takılmadan oynatıyor ve ekranı abarttıkları kadar vurmatik değil gayet güzel oynanıyor. Kamerası benim laptobun kamerası(1.3 mpx) kadar net yani 0.3 mpx olsa da gayet güzel gösteriyor. Makina canı sıkılanlar için birebir ve bu özelliklerde(Ekranın rezistif olması hariç) gayet uygun bir fiyat. Sizlere tavsiye ederim ama beklentiniz de büyük olmasın saygılar

Güle güle kullan. Ekran zaten sırf 5800 ekranı diye beğenmiyoruz:) o telefonu kullananlarda gördüm telefon ekranı çok iğrenç bir halde. Umarım tablette aynı sıkıntıyı yaşamazsınız.
    Birde şu var. Kamera güzel gelecektir çünkü ekran çözünürlüğü yüksek tabletin. Ama gerçekten güzel görüntü alınıyor tabletlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmcgrgenc -- 27 Nisan 2012; 12:18:13 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.