Şimdi Ara

Polonya/Varşova'da Üniversite Okuyorum Soruları Alıyorum Ve Yardımcı Oluyorum(GUNCELLENDI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
4
Favori
14.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler dostum. Tanıştığım kız kharkivli ama polonya da okuyor. Tanıştığımız yer lviv. Ben ortaya karışık alayım bari :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikdonguselloser kullanıcısına yanıt
    ukraynalıysa para kardeşim herşey neredeyse para varsa kralsın :)
  • Bulgar pasaportum ve bulgar kimliğim var üniversite için polanyada düşündüklerim arasında kayıt için ingilizce ve para denkleştirsem yeterlimi başka ne lazım

• toughblast T kullanıcısına yanıt
    bazı okullar için lise notları felan lazım.
  • Hocam poznan şehri hakkında ne düşünüyorsun güzel bir şehir mi ?
  • zeeks kullanıcısına yanıt
    hocam duyumlarıma göre güzel bir şehir genellikle almanyaya çok gidip gelenler tarafından tercih ediliyor.
  • wroclaw university of technology Makine Müh. Ne diyorsunuz hocam bilginiz var mı? Varşova'yı seçicektim ama makine bölümü yok :D
  • dunajlive kullanıcısına yanıt
    güzel üniversite hocam okuyan tanıdgım var orada ama master olması lazım.wroclaw güzel şehirdir
  • hello002 kullanıcısına yanıt
    peki bu polonya üniversiteleri diplomaları geçersiz söylentileri var hocam ne diyorsunuz bu konu hakkıda?
  • dunajlive kullanıcısına yanıt
    valla tam bir bilgim yok hocam son değişiklik hakkında hergün değişiyor denklik
  • school of form'u duydunmu hocam iyi bir okulmudur
  • zeeks kullanıcısına yanıt
    bilgimyok kardeşim okul hakkında
  • Lise sonum sağlık okuyorum staj okul şehir aşırı derece de zorladigindan hastanemden ve bölümümün yapması gereken işleri yapamadığım için hiç bir şekilde ders çalışmadım calisamadim YGS ye çok az kaldı ve ben 0 ım şuan polonyayı hep istiyordum İngilizcem çok iyi değil ama ilgim var kursa gidip hallederim burada eski konulardan birinde ortalama bir mühendislik 2000 Euro civarında gibi bir fiyat görmüştüm sence ne yapmalıyım bu sene hiç bir şey yapamayacağım ygs lys de seneye sıkı bir çalışma ile ortalama bir öğrenci gibi başarı elde edebilecegime inanıyorum sence oraya gelmeli miyim mühendislik veya farklı bir bölüm için ne diyorsun
    İmla ve noktalama işaretleri için kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylar07 -- 1 Şubat 2017; 22:53:47 >
  • Sylar07 S kullanıcısına yanıt
    kardeşim özelden yazarsan daha iyi olur tam anlayamadıgım durumu.
  • Arkadaştan yanıt alamıyorum.POLONYA'da olan başka arkadaşlar varsa pm alabilirmiyim ?
  • eccc E kullanıcısına yanıt
    ne sordun kardeşim ?
  • Kardeşim, university of warsaw uluslararası ilşikiler düşünüyorum. IELTS yeterliliğimde halihazırda mevcut. Ne diyorsun 3 senemi geçirmeye değer mi oralarda, bölümün ve okulun kalitesi nedir acaba. Her ne kadar interetteki web sitelerinde rankigleri yüksek görünsede yaşayan bilen daha iyi bilir. Ne diyorsun gelinmeli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peymacun kullanıcısına yanıt
    güzel üniversite kardeşim gelebilirsin eğitimi kalitelidir.
  • Bende polonyada yazılım muh. istiyorum ama sıkıntılar var.

1- Güzel şehirlerdeki üniversitelerde ingilizce yazılım göremedim nerelerde var acaba?

2- Ingilizce seviyemin yeterli olduğunu düşünüyorum ama sıkıntı yabancı dil sertifikam yok. Bu olmadan nasıl kabul ederler beni? Hani gitsem 1 yıl ing. hazırlık okusam olurmu, şartlı kabul deniyodu galiba.

• Cleous kullanıcısına yanıt
    ben varşovada okuyorum bizim okul polonyanın en iyi IT okullarından ingilizce şartı arıyor b2 olman lazım kardeşim.ama burada 1sene hazırlık alıp girebilirsin ama bizim okulda değil bazı kurslar var popüler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.