Şimdi Ara

Polo mu-İbiza mı? (Polo Aldım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki arac için ne diyorsunuz peki, bu fiyata alınır mı acaba? Temiz bi araç alıp binmek istiyorum artık açıkçası. Polo görüntü olarak çok hoşuma gitse de 44-48 arası temiz, düşük kmli bulamadım bir türlü.

Polo mu-İbiza mı? (Polo Aldım)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2014-model-seat-ibiza-1.4-reference-orjinal-hatasiz-505587015/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 18 Şubat 2018; 18:26:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LiteraryN

Niye atmosferik araçlara baktınız anlamış değilim 1.2 TSI Lara bakın yakıt olarak da performans olarak da daha iyi 1.4 atmosferiklerden

Atmosferik noluyo hocam?
  • Daha genç ve diri olacağı için İbiza alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temiz gorunuyor ancak referencelar çok boş style 1.2 tsi kovalardım yerinizde olsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı fikirdeyim, İbiza alacak iseniz style ve tsi olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

temiz gorunuyor ancak referencelar çok boş style 1.2 tsi kovalardım yerinizde olsam

Onların fıyat aralığı nasıl pekı hocam 13 ustu modellerı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerinizde olsam düşük model yüksek segment araçlara bakardım hocam.

• Bahsettiğin fiyatlara style paket arabalar var bende senle aynı bütçeye sahibim ve aynı soruyu bende kendime sordum. Dolu olan style paket bilgin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SarpeReyiz07

Bahsettiğin fiyatlara style paket arabalar var bende senle aynı bütçeye sahibim ve aynı soruyu bende kendime sordum. Dolu olan style paket bilgin olsun

Anladım hocam teşekkür ederim de bir örnek ilan atabilir misiniz bu fiyat aralığında? Ben Ankara-Kırıkkale-Kayseri-Kırşehir civarında baktım aradığım kriterde bulamadım.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-pirim-oto-dan-hatasiz-boyasiz-60-binde-seat-ibiza-524997113/detay

Ayrıca araştırdığım kadarıyla;

Polo ve ibizanın motoru zaten aynı

%100 LPG uyumlu olarak geçiyor motorları

Polonun en büyük avantajı istediğin zaman satabilecek olman, Ibizanın satılması zaman alıcaktır.

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Hocam sana söyle söyliyim. Bende uzun zamandır araç arıyordum. 2012 model VW Polo Comfortline 1.4 benzinli.Atiker tüp takılı.Direksiyon kontrol var. 100.000 de aldık aracı. Değişensiz, boyasız, hasar kayıtsız. Araçta ek olarak ESP, Double ekran var. Jantlarda çelik. Fiyat 44.000 lira. Nasipmiş sanırım iyi denkgeldi. Size tavsiyem bolca araştırmanız, inşallah sizede aklınızdaki bir araç denkgelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

quote:

Orijinalden alıntı: LiteraryN

Niye atmosferik araçlara baktınız anlamış değilim 1.2 TSI Lara bakın yakıt olarak da performans olarak da daha iyi 1.4 atmosferiklerden

Atmosferik noluyo hocam?

İçten yanmali motor demek eski teknoloji TSI lar turbolu

• İbiza 1.2 TSI Style ilanlarına sık sık bakın 47-48 bin civarına bulabilirsiniz.

1.2 eski nesil 70beygir motor 3 silindir biraz gürültülü sarsıntılı fazla yakıyor ancak 1.2 TSI yeni nesil 90 beygir turbolu motor hem ekonomik hem sessiz hem çevreci. İbiza’nın arka koltukları Polo’ya göre daha rahatsız ve dar. Polo’ya kıyasla ise gerek yalıtım gerek malzeme kalitesi olarak daha aşağıda.

İbiza’da Reference, Polo’da Trendline paketler en boşu.

İbiza’da Style, Polo’da Comfortline paketlere bakın ilanlarda.

• 2016 model 1.2 tsi almaya çalış. Direksiyonda düğmeler ve renkli dokunmatik ekranı varsa yeter.
    Yalnız 2.el piyasası çok abartı yüksek. Bende de 2016 1.2 tsi plus paketli ibiza var ama 50000 filan çok istiyorlar arabaya. O paralara değmez bence. Güzel pazarlıkla 48 filan olursa al derim.
    Yoksa o paralara daha düşük model ama daha kalite arabalar var.
  • Fikir olsun.

2014 1.4 Style İbizamı Özel Renk farkı ile Alınmış Technic Grey, Sol,sağ çamurluklar ve sol kapı boyalı,18000 km de. 400+400+100 tl tramer kaydı ile 46 bin tlye bıraktım. Ederide budur şuan 52 falan yazan beyinsizler var bakmayın onlara. Style pakettende şaşmayın. 3 yıl boyunca sıfır sorun kullandım aracı. Gayet güzel araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Aşağıdaki arac için ne diyorsunuz peki, bu fiyata alınır mı acaba? Temiz bi araç alıp binmek istiyorum artık açıkçası. Polo görüntü olarak çok hoşuma gitse de 44-48 arası temiz, düşük kmli bulamadım bir türlü.

Polo mu-İbiza mı? (Polo Aldım)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2014-model-seat-ibiza-1.4-reference-orjinal-hatasiz-505587015/detay/

Fiyatı bir bilene danışmak lazım. Bu konuda görüşümü bildirmek istemiyorum.

1.4 reference zannedersem atmosferik ve LPG uygulanabilir. Ama eğer LPG sevmiyorsanız ve çok km yapmayacaksanız 1.2 tsi motorlara bakın.

Dediğim gibi bu tamamen sizle alakalı.

1.2 tsi ve 1.4 atmosferik arası seçimde kişisel görüş bildirenlerin lafını dinlemeyin, zira çok yanlış bir durum bu.

Ben 2013'te aracımı aldığımda tsi almamın imkanı yoktu çünkü yılda 20000 km'yi deviriyordum ve benzine vereceğim para beni iflas ettirirdi. O zamandan beridir güzel ekonomi yaptım LPG ile.

Mesela şu an satsam ve yeni araç alsam tsi'lere de bakarım. Çünkü artık eskisi kadar kullanmıyorum.

Umarım açık olmuştur sizin için. Marka veya motor tipi fanatikliği yapanlara itibar etmeyin. Kişisel kullanım amacınızı, kullanım yoğunluğunuzu, araçtan donanım beklentinizi ve uzun vadedeki planlarınızı belirleyip ona göre karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leidenfrost -- 19 Şubat 2018; 11:1:35 >

• Edit: 2011 Model Polo 1.4 Comfortlıne aldım. 28 Subat gıbı 47 bin e aldım aracımı. Şimdilik çok memnunum arkadaşlar. Uzun süredir şifremde olan sorundan dolayı sıteye girmemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1.2 Tdi kullanıcısıyım daha 1 sene oldu alalı hiç bir sorun yaşamadım canavar gibi araba yetiyor 1.2 olduğunu hissettirmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. 1.2 tsi ibiza 'nin değeri nedir sizce? İlanlarda 56 61arası yazıyor benim gözümde 52 55 arası birde sizlerin fikrini almak istedim.

• bu polocuların kafası iyi cidden tarihi motorlu poloya 55 yazmış
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.