Şimdi Ara

### POLO GTİ 6R ANA BAŞLIĞI ### (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.287
Cevap
19
Favori
226.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cail.lou

İyi forumlar herkese.
    Yıllardan beri almayı düşündüm Polo GTİ.
    Şimdi almaya biraz daha yakınım.
    Özelden bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır ?
    Sorularım var da. :)

bana sorabilirsin
  • Up...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevgili arkadaşlar, 3 yıl 9 aydır severek hayranlıkla kullandığım Polo GTi arabamı dün sattım. Alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun.
  • Arkadaşlar benim araç (2012,dızel dsg 1.6 90hp) bıldıgım kadarıyla 5 / 30 olacak sanırım kaç litre motor yağı alıyor acaba bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartkafa -- 25 Ağustos 2017; 18:14:2 >
  • arkadaşlar gti için yetkili servis mi özel servis mi...Ankara için aracı gönül rahatlığı ile götürebileceğimiz özel servis var mı. yetkiliye devam mı(!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: silenziozo

arkadaşlar gti için yetkili servis mi özel servis mi...Ankara için aracı gönül rahatlığı ile götürebileceğimiz özel servis var mı. yetkiliye devam mı(!)

aracı ne için götüreceğine bağlı. rutin bakım mı?
  • iquique kullanıcısına yanıt
    hocam aracım yetkili servis bakımlı ancak yetkilide tamir yok hemen değişime gidiliyor. bakım dışı işlemler de pahalı bence.hani mekanikte ve tsi motorda iyi olan anlayan özel servis sordum. rutin bakım için iyi malzeme kullanması önemli(yağ vs).
  • quote:

Orijinalden alıntı: silenziozo

hocam aracım yetkili servis bakımlı ancak yetkilide tamir yok hemen değişime gidiliyor. bakım dışı işlemler de pahalı bence.hani mekanikte ve tsi motorda iyi olan anlayan özel servis sordum. rutin bakım için iyi malzeme kullanması önemli(yağ vs).

Şaşmazdaki tur otoyu tavsiye ederim.

• iquique kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. başka bu konuda özel servis deneyimi olan veya tavsiye var ise paylaşabilir. sanırım herkes yetkiliye gidiyor:)
  • Polo gti mı sattım pişmanım. Şimdi yeniden polo arıyorum. Forumda satılık 5 kapılı varsa görüşelim

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Polo gti mı sattım pişmanım. Şimdi yeniden polo arıyorum. Forumda satılık 5 kapılı varsa görüşelim

Saffet hocam, n'aptin, bulabildin mi kafana göre bir GTI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amf23 -- 4 Kasım 2017; 20:25:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amf23

quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Polo gti mı sattım pişmanım. Şimdi yeniden polo arıyorum. Forumda satılık 5 kapılı varsa görüşelim

Saffet hocam, n'aptin, bulabildin mi kafana göre bir GTI?

Arıyorum hala var mı satılık cth gti?

• Arkadaslar manuel modda durunca kavrama ayiriyor mu d deki gibi. D ye göre devir 1100 de fln oluyo da merak ettim.

• Cümleten selamın aleyküm İnsallah bende aranıza katılmayı düşünüyorum cuzi bi miktar acık var tamamlarsam 2013 alıcam fakat yag yakma sorunu beni korkutuyor bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim 😊

• Onurhangnl2 O kullanıcısına yanıt
    Ben 2.5 yıldır kullanıyorum yağ yakma gibi durumu olmadı. genellikle sakin kullanırım. soğukken sıkıştırmanın yağ yakmada etkili olduğunu düşünüyorum.Temelde cth gti genetik olarak daha düzeltilmiş yapıda.
  • Peki dsg ile ilgili bi sıkıntı oldu mu ? Birde aracınız kaç model ?

• Dsg de sorun yok.2013 model aracim.dsg ile ilgili kullanimda dikkat etmen gereken seylere dikkat ettgin surece sorun çıkacağını sanmam..

• Ben de sattım ben de pişmanım. Iddia ediyorum hala fiyat performans olarak en mukemmel arac.
  • Kesinlikle katılıyorum ne kadar kotuleseler de araclarımızı bence efsane araç tek gecerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar cth kodlu

sunroof(cok cok önemli degil)

70.000km altı

ledli xenon sart temiz hatasız boyasız ( 1 parça olabilir camurluk falan)

temiz yazılımsız yıpranmamıs fiyatı abartılmamıs bir arac arıyorum

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.