Şimdi Ara

### POLO GTİ 6R ANA BAŞLIĞI ### (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.287
Cevap
19
Favori
226.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cth 2012 nin belli ayından sonra cikan motor kodudur. Yag yakmadıgı rivayet edilir ama eski motordan hu acidan ben bir farkını gormedim. Tum turbo araclar yag yakar polo gti biraz daha fazla yakar ama insan gibi kullanırsan ve xclean yag koyarsan 1000 km de 300 gr eksiltmesi lazım. En azından benimkisi oyle idi (sattım guzelim arabamı) Kitabında da 1000 km de 500 gr eksiltmesi normaldir yaziyor zaten,
    Cth motorlu serinin bence en guzel yani disklerinin buyuk olması yani fren performansı daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberksan

Cth 2012 nin belli ayından sonra cikan motor kodudur. Yag yakmadıgı rivayet edilir ama eski motordan hu acidan ben bir farkını gormedim. Tum turbo araclar yag yakar polo gti biraz daha fazla yakar ama insan gibi kullanırsan ve xclean yag koyarsan 1000 km de 300 gr eksiltmesi lazım. En azından benimkisi oyle idi (sattım guzelim arabamı) Kitabında da 1000 km de 500 gr eksiltmesi normaldir yaziyor zaten,
    Cth motorlu serinin bence en guzel yani disklerinin buyuk olması yani fren performansı daha iyi

yakında ben de satılık ilanını vereceğim. kısmetse golf 7 gti düşünüyorum.
  • Ben ihtiyaçtan satmak zorunda kaldım. Hala da iddia ederim bu paraya daha iyi bir araba yok. Golf 7gti arada verecegin pAranın hakkı değil ama yine de sen bilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberksan

Ben ihtiyaçtan satmak zorunda kaldım. Hala da iddia ederim bu paraya daha iyi bir araba yok. Golf 7gti arada verecegin pAranın hakkı değil ama yine de sen bilirsin

Neden öyle dedin? Sıradan bir 122 hp lik golf bile 100 lira. Bu golf 7 gti cam tavanlı 6 ileri dsg 220 hp. Yazılımla 280-300 hp ye çok rahat çıkıyor. Sıfır fiyatı kabul çok pahalı ama 2.el fiyatları makul gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. İmzamdaki arabamı satıp 2013 ve üzeri full paket Polo Gti almaya karar verdim. Çevremdekiler tabii ki çok şaşırdı. Kocaman arabadan minik arabaya mı geçiyorsun dediler. Ama ben hep 80 ile 112 hp arabalara sahip oldum. Kardeşim de yurt dışında 3.0 dizel motorlu 245 hp Audi A5 sline kullanıyor. O arabayı sürünce de benim kendi arabama binesim gelmiyor. Tabii ülkemizde o arabaları almak neredeyse imkansız. Çok pahalı. Kendi arabamı ortalama 65000 TL'ye satıp, 60000-65000 arası 2013 Gti almak istiyorum. Bir - iki tane buldum. Ama fiyatları 70000 civarı. Düşmesini bekleyeceğim galiba. Çünkü ekstra para verme lüksüm yok maalesef. Bir de şunu sormak istiyorum. Şimdiye kadar kullandığım tüm arabalar en full donanımlı paketli arabalar olmuştur. 2013 ve üstü Polo Gti'lerin en full donanımlarını nasıl anlarım? Ne gibi paketler var? Ayrıca ben orijinal ve servis bakımlı olan araba istiyorum. Sanırım zor bulacağım. Alırsam da yazılım filan düşünmüyorum. Sadece dış aksesuar ve Tuvtürk muayenesinde sorun çıkarmayacak ekzost taktırabilirim. Teşekkürler.

• cat33 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, polo Gti ekstra donanimlari;
    -cam tavan
    -RCD/RNs 510 multimedia
    -alcantra isitmali koltuklar
    -surus konfor paketi
    -bi-zenon farlar
    -karartmali arka camlar
    -onden arkaya uzanan yan hava yastiklari
    -digital klima
    Umarim gonlunuze gore bir arac bulursunuz. Simdiden hayirli olsun.

• Sıfır alırken 2-3 bin lira farkla satılan cam tavanlı gtilar, ikinci elde saçma sapan rakamlarla satılıyor. 5-10 lira fazla yazanlar var.

bakın vergisiz cam tavan fiyatı 1320 lira. vergileri koyarsan 2bin küsürlü rakamlara gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 2 Kasım 2016; 9:11:36 >
  • Evet. Fiyatlar çok uçuk. D sınıfı araba fiyatı isteniyor. Benim 2012 Citroen C5 full otomatik dizel arabamdan bile pahalı. Beğendiklerim 69000-74000 arası fiyatlarda. Düşmesini bekleyeceğim artık.
    malum sitede 60-65 arası temiz arabalar var...km takıntınız yoksa tabi...bu arada digital klima ne kadar ucuzmuş..
  • Benim araba 20 gündür satılık ama ne arayan ne soran

• Ben tüm donanımları olan ve maksimum 70000 km'yi geçmeyen bir araba istiyorum. 1-2 sene kullanıp, yıllardır hayalini kurduğum bir GTi alıp, hevesle kullanmak istiyorum. Yaşım 39. Gençlik bitiyor artık. Zaten hor kullanan biri değilim. Hız sınırlarını zorlamam. Hevesim azalınca ve imkanım olunca tekrar D sınıfına dönerim inşaallah.
    fc plaka bir gti var.sanırım eski sahibi konya da doktordu..temiz gibi..bi bakın isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat33

Ben tüm donanımları olan ve maksimum 70000 km'yi geçmeyen bir araba istiyorum. 1-2 sene kullanıp, yıllardır hayalini kurduğum bir GTi alıp, hevesle kullanmak istiyorum. Yaşım 39. Gençlik bitiyor artık. Zaten hor kullanan biri değilim. Hız sınırlarını zorlamam. Hevesim azalınca ve imkanım olunca tekrar D sınıfına dönerim inşaallah.

Naptın hocam buldun mu bir GTi?

• arkadaşlar 2011 model 1.4 aracın kullanma kılavuzunu nerede bulabiliriz?
  • Hocam gerçekten çok ilginç aracı biz 6 Ağustos 2013 te almıştık faturasını koydum sizde olupta bende olmayan 4 aksesuar kararan ayna, klimatik, karatmalı arka camlar, ekstra hava yastıkları bunlarda 2000 tl farkettiriyor gibi gözüküyor yalnız 6 bin tl farkımız var çok enteresan... özelliklede şey dikkatimi çekti sizin araç baz fiyatı 28 küsürken bizimki 33 küsür... çok ilginç ben bayadır bakıyorum ikisine karşılıklı çözemedim olayı...

Siz aracı sattınızmı naptınız yerine golf gti mı düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcho

Hocam gerçekten çok ilginç aracı biz 6 Ağustos 2013 te almıştık faturasını koydum sizde olupta bende olmayan 4 aksesuar kararan ayna, klimatik, karatmalı arka camlar, ekstra hava yastıkları bunlarda 2000 tl farkettiriyor gibi gözüküyor yalnız 6 bin tl farkımız var çok enteresan... özelliklede şey dikkatimi çekti sizin araç baz fiyatı 28 küsürken bizimki 33 küsür... çok ilginç ben bayadır bakıyorum ikisine karşılıklı çözemedim olayı...

Siz aracı sattınızmı naptınız yerine golf gti mı düşünüyorsunuz?

O fatura benim araca ait değil. Başka bir arkadaşın aracının faturasıydı. Ben satamadım modifiye parçalarını yeniden taktırdım. Yeni yazılım yükleteceğim. Piyasa kötü alan satan yok.

• Anladım hocam demek piyasalar kötü, neyse en azından keyifli bi araç sonuçta. Acil bir ihtiyaç olmadığı sürece de bence gti a binmek büyük abisi kadar heyecan vermesede yine ayrı bi lütuf...

Teşekkür ederim bilgilendirme için

• Dün yağ tüketiminde etkisi olan Havalandırma Hortumunu (03C 103 474 AD) değiştirdim. Eski arızalı parça resmen hava filtresine yağ püskürtüyormuş.
  • Merhaba,
    Aracıma Alpine ine-W977 BT multimedia taktırdım, direksiyondaki tuşları kullanabilmem için uygun can bus kablo kiti/adaptor bulabileceğim yer bilen var mıdır? (Alpine orijinal kiti çok pahalı)
  • aranızda aliexpress veya benzeri biryerden polosuna xenon far alıp taktıran var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.