Şimdi Ara

Polo BlueMotion (1.2 TDI, 6R) (392. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.882
Cevap
54
Favori
643.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun.Biraz sesli,titreşimli ve hatırtılı çalışması haricinde sıkıntısı olmayan bir araç. Start stopun çalışamadığına dair bir uyarı alıyorsanız bunun bir çok sebebi olabilir arabanın motor sıcaklığının düşük olması fren rejenerasyonunun yeterli olmaması vb. fakat aracınızın kilometresi de yüksek olduğu belki de ilk aküsü üzerinde takılı olduğu için ss yapmama olasılığı daha yüksek.Akünüzü kontrol ettirin. Rcd 210 larda sd kart girişi yok hatta hatırladığım kadarıyla aux ve usb girişi dahi yok Rcd 310 larda sadece aux girişi var.
  • Yok mu arkadaşlar aracını satan araç almayı düşünüyorum ve forumu okuduktan sonra Polo almaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhamat -- 3 Ocak 2019; 20:59:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YgtBrk kullanıcısına yanıt
    %100 aküden kaynaklanıyor. Bunlara AGM denilen özel bir akü gerekiyor start stop yapması için, o akünün de fiyatları şuan 1000 tl civarında(Varta 72 amper AGM) o yüzden kimse o paraya değiştirmiyor normal akü takıp geçiyor, öyle olunca da start stop yapmıyor. Benim araç da yapmıyordu ama ben aracın tüm özelliklerini kullanmayı sevdiğim için 6 yıllık aküyü değiştirdim kurlar artmadan önce 600tl'ye almıştım.
  • BeSKazaLy B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de aynı araç var 2012 tdi bmt km 73binde, trigerden korkuyorum ama çok pahalı olduğu için yaptıramıyorum, sizde 100 bin km'de çıkan kayış ne durumdaydı?
  • dhamat D kullanıcısına yanıt
    Var hocam henüz ilana girmedim aklında olsun 75.000km de şeker beyazı, değişen yok, boya 2 parçasında arka sağ tekerin üzerinde 3 parmak genişliğinde ve ön çamurlukla tamponun birleştiği yerde 2 parmak rötüş lokal boya var, 1400 TL dolu hasarı var kaskodan, 56500 TL.
  • 2017 sonunda yaştan dolayı 60 binde km'de değişti 1150 TL.. 120.000km hikaye dediler çıkan kayışa baktım iplik iplik hep çıkmış sağından solundan değiştirin bence binecekseniz..
  • Teşekkürler hocam.

• Bana bu aracın jant kapağı lazım, daha doğrusu kapağın dış tarafındaki tırnaktan lazım. elinde olan varsa alabilirim.
  • 55k bütçe ile otomatik polo arıyorum, burada da mesajım olsun :)
  • Arkadaşlar merhaba.
    İmzamdaki araç satılık, düşünen olursa ...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sabinden-2012-ekim-cikisli-tdi-polo-bluemotion-73.500-km-676461190/detay

• mesutyuksel kullanıcısına yanıt
    direksiyondan kontrol calisiyor mu ve emulator ne ise yariyor teybin yaninda gelen canbus hattini bir sekilde baglamamiz yetmez mi bluetooth un ekran isiklarinin duzgun sekilde calismasi icin

• 120000 bakımı için fiyat alan oldu mu arkadaşlar ? Pazartesi günü gitmeyi düşünüyoruz servise.
  • Arkadaşlar aracımıza ait oem parça numaralarını nereden bulabiliriz.

• ungalath kullanıcısına yanıt
    3000 tl dediler triger de değişecekmiş. Ama 4 yaş üstü araçlar da indirim varmış gelin bakarız dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: dhamat

3000 tl dediler triger de değişecekmiş. Ama 4 yaş üstü araçlar da indirim varmış gelin bakarız dediler
    hocam 2700 dedi bize erel. ekstra çıkmazsa. zubizu indiriyle falan 2000 civarına gelir dedi. ekstra zımbırtılarda çıkarsalar max 2500 e çıkar diye düşünüyoruz inşallah yanılmayız bu arada bonusa 6 taksit imkanı var haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

hocam 2700 dedi bize erel. ekstra çıkmazsa. zubizu indiriyle falan 2000 civarına gelir dedi. ekstra zımbırtılarda çıkarsalar max 2500 e çıkar diye düşünüyoruz inşallah yanılmayız bu arada bonusa 6 taksit imkanı var haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    çekmeköy özön oto bana 3400 tl dedi 120bin bakımı için. indirimle 2650ye faalan gelir dedi. zam mı geldi acaba? siz yaptırdınız mı ne kadara mal oldu toplam

• quote:

Orijinalden alıntı: VersusTheWorld

çekmeköy özön oto bana 3400 tl dedi 120bin bakımı için. indirimle 2650ye faalan gelir dedi. zam mı geldi acaba? siz yaptırdınız mı ne kadara mal oldu toplam

Alıntıları Göster
    TOPLAMDA 4400 e geldi hocam. 2200 bakım 2200 de ağır bakımda değişen parçalar (triger kayışı akü vs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ungalath -- 27 Nisan 2019; 23:12:36 >
  • Aracım 2014 Trendline. Ümraniye Avek'ten sadece triger kayışı değişimi için 1700 tl civarı fiyat aldım. Devirdaim ve V kayışı duruma göre bakılır ihtiyaç olursa değiştirilir ekstra olarak dendi. 1700 tl içerisinde sıvı bakımları da yok ayrıca. Bostancı sanayide Kumral Oto tavsiye edilmişti. Oraya götürdüm aracı ve triger kayışı, devirdaim pompası, v kayışı ve antifiriz için 1300tl ödedim. Orjinal volkswagen parçaları kullanıldı. Parçaların faturası kesildi, parça ve işçilik için 5yıl garanti veriyoruz dendi. 1 yıl İstanbul içinde mobil yol yardım hizmeti vereceklerini söylediler. Dükkanda gayet güleryüzlü ve ilgililerdi. Memnun kaldım tavsiye ederim.
  • teybi sd kart özellikli olan arkadaşlar ne tür sd kart kullanıyorlar acaba bi türlü düzgün çalışmıyor benim ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

direksiyondan kontrol calisiyor mu ve emulator ne ise yariyor teybin yaninda gelen canbus hattini bir sekilde baglamamiz yetmez mi bluetooth un ekran isiklarinin duzgun sekilde calismasi icin
    Direksiyonda kontrol tuşu yok zaten. Emulator konusuna gelince bir kaç satıcıyla konuştum, araca uyumsuz olduğunu, emulator almam gerektiğini söylediler.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.