Şimdi Ara

Polo BlueMotion (1.2 TDI, 6R) (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.882
Cevap
54
Favori
643.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mkaraca9

Jantların ortasındaki ne öyle?

karda kaymaması için aparat takılıyor
  • An itibari ile wv sitesinde polo mu yarat seçeneğinden gidince sadece bluemotion 'a özel olarak rcd 510 ve otomatik klima 0 TL ile eklenebiliyor. Sistemsel bir hata diye düşündüm ama diğer modellerde trend ve comfort'da ücretli. İnşallah bir yanlıslık yoktur böyler kalırsa eğer bu hafta geçeceğim sparişi

Polo BlueMotion (1.2 TDI, 6R)

• arkadaşlar samsunda bir tane beyaz polo buldum bin lira kapora verdim, pazartesi işlemlere başlayacaklar. bende haftaya cuma günü konyadan otousle çıkacağım inşallah.sizlere sorum arabayı alırken dikkat etmem gereken bir husus var mıdır? herkese hayırlı cumalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratkeles

An itibari ile wv sitesinde polo mu yarat seçeneğinden gidince sadece bluemotion 'a özel olarak rcd 510 ve otomatik klima 0 TL ile eklenebiliyor. Sistemsel bir hata diye düşündüm ama diğer modellerde trend ve comfort'da ücretli. İnşallah bir yanlıslık yoktur böyler kalırsa eğer bu hafta geçeceğim sparişi

Hocam polomu yarat linkini paylaşabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

quote:

Orijinalden alıntı: beratkeles

An itibari ile wv sitesinde polo mu yarat seçeneğinden gidince sadece bluemotion 'a özel olarak rcd 510 ve otomatik klima 0 TL ile eklenebiliyor. Sistemsel bir hata diye düşündüm ama diğer modellerde trend ve comfort'da ücretli. İnşallah bir yanlıslık yoktur böyler kalırsa eğer bu hafta geçeceğim sparişi

Hocam polomu yarat linkini paylaşabilir misin?

http://binekarac.vw.com.tr/carconfigurator/index.html?cartype=polo

@beratkeles,
    Keşke öyle bir güzellik olsa, ama kesin hata vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

arkadaşlar samsunda bir tane beyaz polo buldum bin lira kapora verdim, pazartesi işlemlere başlayacaklar. bende haftaya cuma günü konyadan otousle çıkacağım inşallah.sizlere sorum arabayı alırken dikkat etmem gereken bir husus var mıdır? herkese hayırlı cumalar

- Güneşe çıkartıp boyasını, sağını solunu iyice kontrol edin.
    - Çıktıktan sonra yakıt alırken lastik basınçlarını kontrol edin. Çok yüksek veya çok düşük olabiliyor. Olması gereken değerler yakıt deposu kapağı içinde yazılı.
    - İlk yardım seti, kauçuk paspas ve (pek mümkün olmasa da) park sensörü hediye olarak koparmaya çalışın.

Güle güle, kazasız günlerde kullanın :)

• ben de samsundan almıştım 2012 de, kaçuk paspas isteyin ellerinde varsa 50 tl ama kullanışlı, sıkı pazarlık yapın oldugu kadar ben liste fiyatı 41300 ken 40700 e almıştım ama yanında hiçbişey almadım.
  • ilk yardım seti veriyolar, içerigi de güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

arkadaşlar samsunda bir tane beyaz polo buldum bin lira kapora verdim, pazartesi işlemlere başlayacaklar. bende haftaya cuma günü konyadan otousle çıkacağım inşallah.sizlere sorum arabayı alırken dikkat etmem gereken bir husus var mıdır? herkese hayırlı cumalar

- Güneşe çıkartıp boyasını, sağını solunu iyice kontrol edin.
    - Çıktıktan sonra yakıt alırken lastik basınçlarını kontrol edin. Çok yüksek veya çok düşük olabiliyor. Olması gereken değerler yakıt deposu kapağı içinde yazılı.
    - İlk yardım seti, kauçuk paspas ve (pek mümkün olmasa da) park sensörü hediye olarak koparmaya çalışın.

Güle güle, kazasız günlerde kullanın :)

ilk yardım seti ve kauçuk paspası istedim tamam dediler. park sensörünü için 300 lira vereyim üzeride sizden olsun dedim onu bile kabul etmediler. plaka sigorta bana ait engelli üzerinden olduğu için. fiyat olarak da ötv ve plaka düşüldüğünde 30250 ödeyeceğim.

• Merhaba Arkadaşlar,

Bu sabah biraz klimamı açmıştım. Açalı 20 dk kadar olmuştu ve içerisi serinleyince kapattım ve tekrar açınca klima hava çıkışlarından beyaz renkli kokusuz bir duman gelmeye başladı. Klimayı kapattım. tekrar açtım yine geldi. Neden olabilir??

2011 Model, Manuel klimalı aracım.
  • rhbmnnd R kullanıcısına yanıt
    Nemli havalarda olur oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhbmnnd

Merhaba Arkadaşlar,

Bu sabah biraz klimamı açmıştım. Açalı 20 dk kadar olmuştu ve içerisi serinleyince kapattım ve tekrar açınca klima hava çıkışlarından beyaz renkli kokusuz bir duman gelmeye başladı. Klimayı kapattım. tekrar açtım yine geldi. Neden olabilir??

2011 Model, Manuel klimalı aracım.

Paniğe gerek yok, su buharıdır.

• rhbmnnd R kullanıcısına yanıt
    benim corsa aracım da oluyordu. Merak edilecek bir durum değil. Havadan kaynaklı. Buzdolabın da derin dondurucu kapağını açtğınız da gelen duman ın aynısı.
  • arkadaşlar park sensörünü de sonunda anlaşabildik. 30500 oldu son fiyat. bu arada bluemotionun kullanma klavuzu internette yok mu bulamadım da
  • Bu arada fiyat 43000 tl olmuş an itibariyle.

• quote:

Bu arada fiyat 43000 tl olmuş an itibariyle.

hocam benim işlemler pazartesi başlayacak ama paranın hepsini gönderdim dün acaba bu zam beni etkiler mi?
  • quote:

quote:

Bu arada fiyat 43000 tl olmuş an itibariyle.

hocam benim işlemler pazartesi başlayacak ama paranın hepsini gönderdim dün acaba bu zam beni etkiler mi?

Hocam etkileyeceğini sanmıyorum. sonuçta o gün ki mevcut kurdan alıyorsunuz arabayı kalkıpta sizden ek birşey talep edemezeler/etmezler.
  • Robdelphia kullanıcısına yanıt
    Edeer eder doğuşsa eder.Sen teslim almadan ölürde zam olursa öbür tafa bile yansıtır doğuş.Arabaları iyi güzel ama sanki bedava verir gibi bir satış politikaları var burunlarından kıl alamazsınız.
  • quote:

arkadaşlar park sensörünü de sonunda anlaşabildik. 30500 oldu son fiyat. bu arada bluemotionun kullanma klavuzu internette yok mu bulamadım da

Arabayla birlikte veriyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaraca9

quote:

arkadaşlar park sensörünü de sonunda anlaşabildik. 30500 oldu son fiyat. bu arada bluemotionun kullanma klavuzu internette yok mu bulamadım da

Arabayla birlikte veriyorlar zaten

biliyorum hocam da arabayı samsundan aldıktan sonra direk uzun yola çıkacağım, ondan şöyle bir göz gezdirmek için sordum.

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.