Şimdi Ara

Polo BlueMotion (1.2 TDI, 6R) (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.882
Cevap
54
Favori
642.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada, trafik sigortasını yeniletmek için 252 TL fiyat aldım. İyi gibi görünüyor, ne dersiniz..?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • discrepancy_v D kullanıcısına yanıt
    hocam yardımcı olurum derken, fiyat konusunda mı yardımcı olacaksınız. Benim araç 11.500 KM de. Yakın bir zaman da 15.bin KM bakımına gideceğim. Lokasyon olarak istanbul mu? @discrepancy_v
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

hocam yardımcı olurum derken, fiyat konusunda mı yardımcı olacaksınız. Benim araç 11.500 KM de. Yakın bir zaman da 15.bin KM bakımına gideceğim. Lokasyon olarak istanbul mu? @discrepancy_v

Sanki "gitmeden önce fikir vermesi açısından yardımcı olur" gibi anladım.

• beyler ön sağ camı açarken kapıdan ses geliyor. Sarma sesi gibi, garantiye girer mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

beyler ön sağ camı açarken kapıdan ses geliyor. Sarma sesi gibi, garantiye girer mı acaba

kesinlikle girer, gidin gösterin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Bu arada, trafik sigortasını yeniletmek için 252 TL fiyat aldım. İyi gibi görünüyor, ne dersiniz..?

ben Temmuz sonu gibi araştırmaya başlayacağım, o zaman contact halinde oluruz
  • Ses için kusura bakmayın lütfen. 250km güzergahta ortalama tüketim / hız gibi değerleri göstermesi açısından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat_power -- 27 Haziran 2013; 16:51:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Bu arada, trafik sigortasını yeniletmek için 252 TL fiyat aldım. İyi gibi görünüyor, ne dersiniz..?

340 civarına yaptırmıştım.
    Çok iyi fiyat almışsınız.
  • cfiliz hocam, @cfiliz
    klima açık değildi sanırım,ben işe gidip gelirken 13 gidiş,13 dönüş 26 km lik bir yol kat ediyorum ve klimayı en az 2.kademede açıyorum,güzergah Kartal-Samandıra gişelerden Çamlıca gişeler Küçükbakkalköy çok sıkışık da olmamasına rağmen klimayı açar açmaz tüketim 6,5 ve üzeri oluyor,bir ayarsızlık var sanırım sırf bu yüzden dün tem den kurtköye gittim klima kapalı 3,9-4,0 gördüm bu sefer ama klima çok fark ettiriyor bu araçta.3 Silindirli motor olduğundan 4 silindire göre daha fazla enerji için biraz daha fazla yakıt harcıyor galiba

Ben yedek depoyu da doldurursam sürekli bahsettiğim güzergahta 990 km gidiyorum.

bir de silecek kolunun alt kısmındaki düğmeye basınca 2 ayrı tüketim değeri çıkıyor,neden 2 ayrı ortalama tüketim hesaplıyor?tam olarak ne işe yarıyor?siz biliyor musunuz?
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    ben ilk aldığımda sol ön kapı içinden zırıltı sesi geliyordu o zaman geçerken Rekor'a uğramıştım kapı döşemesini sökerek garantiden sesi izole etmişlerdi..bence garantiye girer. @makelonur
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

beyler ön sağ camı açarken kapıdan ses geliyor. Sarma sesi gibi, garantiye girer mı acaba

Benim de bir kaç kez oldu. Servise gittiğimde sormuştum. Arabayı yeni yıkadığında olur demişti. Gerçek mi bilmem ama o sesi de ben arabayı yıkadıktan sonra duymuş olduğumdan bişe diyemedim. Sürekli yapıyorsa servise gidin tabi ki
  • Ve geri döndüm. bayağı zaman olmuştu takip etmeyeli...
    Herkese selamlar...
    Araç 60.000 km oldu...

• kastettigim fiyat ve yapılanlar bilgisi bakıma gireceklere yardımcı olur diye, 45000 ve 15000 bakımı aynı fiyat diye biliyorum
  • Ankara Bluemotion buluşması mı düzenlesek beyler bayanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar,

Arabayla ilgili iki sorum var.

- Arabanin kullanici klavuzunu acaba nereden bulabilirim? (elektronik olarak)
    - Navigasyonu nasil guncelleyebiliriz?

Tesekkurler.
  • Arkadaşlar Volkswagen için sıra bekleyenler için kötü bir haber var...

Subject: VW Binek Araç Temmuz Ayı Fiyat Ayarlamaları Hakkında

Değerli Yetkili Satıcılarımız,

20 Haziran 2013 tarih ve BSM/13/D.Yzşm/050 referans numaralı yazımızda da belirttiğimiz üzere, kur seviyesinde yaşanan hızlı artış neticesinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizde bir takım düzenlemeler yapılması kaçınılmaz olmuştur.

Bu çerçevede, gemi planları dikkate alınarak müşterilerimizin mağduriyetini en az seviyede tutabilmek adına ilk etapta, 01 Temmuz 2013 tarihi itibariyle geçerli olacak şekilde, TL ile satışı yapılan tüm modellerimizde ortalama %0,9 seviyesinde artış olacaktır.

Bununla birlikte, yine 01 Temmuz 2013 tarihi itibariyle, Scirocco modelimizin 1 Euro = 2,09 TL olan kur kampanyası 1 Euro = 2,14 TL , Euro ile satılan diğer tüm modellerimizin 1 Euro = 2,19 TL olan kur kampanyası ise 1 Euro = 2,24 TL olarak güncellenecektir.

Bahsi geçen fiyat ayarlamalarına ilave olarak, 13 Temmuz 2013 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde, TL ile satılan tüm modellerimizde ortalama %1,5 fiyat artışı planlanmaktadır.

01 Temmuz 2013 tarihi itibariyle geçerli olacak VW Binek Araç tavsiye edilen anahtar teslim TL ve Euro fiyat listelerimiz ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Konuyu bilgilerinize sunar, bol satışlı günler dileriz.

Saygılarımızla,

VW Binek Araç
  • Arkdaşlar selam, arabası için pasta & cila arayanlar varsa BİM de satılıyor. 8 TL gibi bir fiyatı var. Ben aldım kendim uyguladım, oldukça başarılı. tavsiye ederim
  • guvenarkilic kullanıcısına yanıt
    - Arabanin kullanici klavuzunu acaba nereden bulabilirim? (elektronik olarak) --> Almanya VW sitesinde var diye biliyorum. Ayrıca şu linkde;

http://www.gobookee.net/vw-polo-6r-manual/

- Navigasyonu nasil guncelleyebiliriz? --> bizde RCD 210 oldugu için bilmiyorum ama USB üzerinden ...vs kesin vardır. Youtube dan bulabilirsiniz nasıl yapıldığını
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

- Arabanin kullanici klavuzunu acaba nereden bulabilirim? (elektronik olarak) --> Almanya VW sitesinde var diye biliyorum. Ayrıca şu linkde;

http://www.gobookee.net/vw-polo-6r-manual/

- Navigasyonu nasil guncelleyebiliriz? --> bizde RCD 210 oldugu için bilmiyorum ama USB üzerinden ...vs kesin vardır. Youtube dan bulabilirsiniz nasıl yapıldığını

+vw.com.tr adresinden online işlemler kısmından da Turkce kopyasina ulaşabilirsiniz.

• ZAM GELMİŞ;

Polo BlueMotion BlueMotion 42.700 TL
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.