Şimdi Ara

Polo 1.6 Classic detaylı inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
144
Cevap
8
Favori
73.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100 likler için yazilacak çok şeyi yazdik. Ben çok sık araç degistiriyorum. Bu poloyu bir yildir takip ediyordum çok da denedim. Mesela önümüzdeki senenin aracini da şuan inceliom (: Hyundai accent 1.6 admire (: umarim paylasilanlar faydali olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bi soru sormuştum fikri olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -)KraL(-

ben bi soru sormuştum fikri olan varmı

Bir önceki sayfada aynısını bende sormuştum cevaplandı çift airbag olan Polo classiclerde torpido yok o kısım hava yastığının bende kurcaladımda sonradan vazgeçtim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

100 likler için yazilacak çok şeyi yazdik. Ben çok sık araç degistiriyorum. Bu poloyu bir yildir takip ediyordum çok da denedim. Mesela önümüzdeki senenin aracini da şuan inceliom (: Hyundai accent 1.6 admire (: umarim paylasilanlar faydali olur

2000 accent kullandım bir sene 1.5 gls yakıt konusunda müthiş fakat araç bana 90'ı geçince sanki direksiyon hakimiyetini kaybedeceğim hissi uyandırıyordu şimdilik POLO iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

sorularını cevaplayayım :

1- AFT ile başlıyorsa kesin 100 lüktür. Bu araçların sanırım fabrika-emniyet ilişkisi tam kurulamış. 10 tane polo'dan 4-5 tanesinde mutlaka ruhsatta yanlışlık var. Ruhsatta kw cinsinden yazar. Bazısını gordum ruhsat boş, bazısı ( mesala benımkı ) 100 lük ama 75 lik yazar yani 54 kw yazar. BAzıları 75 lik olmasına ragmen 100 lük yazar. Geçen gun emnıyte gıttım duzelttmek ıcın dılekce yazdılar. duzelecek sanırım.

2- çift airbeglerde torpido altta hocam. benımkı gıbı ustte degıl

3- bu araçlar 2004 bora da dahil hepsı 8 valf. hatta ilginctır kı 1.9 tdi lar bıle 8 valftır. Ben de ıdda edıyorum 8 valf. ayrıca 8 valf olması sızın ıcın avantaj.

4- hocam şehir içi lpg 10 litre hadi maksımum ıst. trafınde 11 litre yaksın. şehır dışı 8 litre cıvarı yakmanız lazım. Aracınız sıralı lpg mı ?

Torpido altta derken neresinde acaba?

• -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    Altta var yer fakat kapalı değil dediğim gibi bende çok araştırdım fakat yolcu tarafındada airbag varsa torpido bulunmuyor airbag kısmı aynı torpido gibi bende denedim açılırmı diye fakat zorlamadım sonra buradan birkaç arkadaşta söyledi zaten bizim arabalalarda torpido yok zaten vites kısmında ve yolcu airbag kısmının altında yeterince alan var birşeyler koymak için hiç olmadı :) dev gibi bagaj var
  • bizde var bu arabadan, yazdiklariniza aynen katiliyorum.
    ayrica bagaj anahtar deligi cevresindeki plastik parcadan tutup bagaji kaldirmayin. tampondaki cekme halati yerini kapayan plastik parcayi da dusurmeyin.
    arac yasina gore cok iyi bir arac, konforu ve saglamligi tercih sebebi. bizimki 177k kilometrede, onemli, para tutan bir arizasi olmadi.
    100 beygir farki yolda hissediliyor, 15.000 tl ye kadar arac alacaklara onerebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatta fotografını da atayım, daha şimdi çektim.
    Ayrıca ek olarak ön göğüs kısmının plastik çerçevesi, sol üst köşe kısmından kırılmaya meyillidir, buraya da dikkat etmek gerekir.

Polo 1.6 Classic detaylı inceleme

• Güzel inceleme olmuş

Dedem de var bu aletten çok fena gidiyor bir kere bana vermişti istem dışı pati ile kalkmıştım. Harika bir hızlanması var. En çok dikkatimi çeken şey ön konsolda kullanılan malzemenin yumuşak olduğuydu. Ama şu boğaz kelebeği neredeyse bütün pololarda arıza çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olek1988

Hatta fotografını da atayım, daha şimdi çektim.
    Ayrıca ek olarak ön göğüs kısmının plastik çerçevesi, sol üst köşe kısmından kırılmaya meyillidir, buraya da dikkat etmek gerekir.

lpg limi araç eğer lpg ise yakıt tüketimi güncel bilgileriniz nedir paylaşırmısınız

• Arkadaşlar bir sorum daha var hoparlörler kaçlık oluyor bunların ön göğüstekiler kapıdakiler arkadakiler gerçi kapıda ve arkada varmı tam dikkatimi çekmedi ama hoparlörler patlak sanırım boğuk ses geliyor o yüzden yeni alayım diyorum kendim bağlarım sizde yeniledinizmi yoksa orjinallerimi duruyor
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir inceleme olmuş teşekkürler. En dikkat çekici tespit: "şofor ve yolcu koltuğu kenarı gördüğüm tüm pololarda yırtıktır."

Bu aracın arkasında kısa bir seyahatim olmuştu, 1,87 boyuma rağmen rahat ettiğimi hatırlıyorum, arka diz mesafesi ve tavan baş mesafesi ferahtı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysryakup

Arkadaşlar bir sorum daha var hoparlörler kaçlık oluyor bunların ön göğüstekiler kapıdakiler arkadakiler gerçi kapıda ve arkada varmı tam dikkatimi çekmedi ama hoparlörler patlak sanırım boğuk ses geliyor o yüzden yeni alayım diyorum kendim bağlarım sizde yeniledinizmi yoksa orjinallerimi duruyor

Yarin sana benimkinin fotolarini çekip gondereyim. Sanirim harici hhoparlör olmamis ki kaportada delik acip yerleştirmişler.

• -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    Çift airbeglerde torpido yok arkadaşlar. Hava yastigini çekip kirmayin. (: altında ufak bir boşluk var sanirim

• Evet kesinlikle torpido yok detaylı inceledim iç dizaynı bozmadan üretilen bazı clasiclere çift airbag yerleştirmişler fakat torpidoyu kapamışlar çift airbag olmayan araçlardada aynı kısım torpido olarak kullanılıyor. Tamam hocam resimleri bekliyorum hayırlı geceler herkese tüm clasic sevenlere :)
  • Elinize sağlık. Bu tarz incelemeler bir ara yoğundu sonra kesildi. İyi oldu paylaştığınız. Kazasız belasız kullanın aracı. Bilgilerde gayet yerinde olmuş.

• sorunsuz bir araç değil. arkadaşın yazdığı kronik sorunlar bizim poloda da vardı.
  • Benimde nazar değdi sanırım, sol ön cam motoru camı indirip kaldırmıyor, cam kendi kendine içine düşüyor. Bize gene sanayi yolları gözüktü :
  • sevgili classic kullanıcıları orta konsolda bulunan klima ayna ayarı bulunan bölümdeki yeri kaplamak için gümüş veya maun böyle şeyler mevcutmudur acaba bilgisi olan varmı çok yıpranmış görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysryakup

sevgili classic kullanıcıları orta konsolda bulunan klima ayna ayarı bulunan bölümdeki yeri kaplamak için gümüş veya maun böyle şeyler mevcutmudur acaba bilgisi olan varmı çok yıpranmış görünüyor

şu konu iş görebilir

http://www.vwtr.net/forum/polo-6n/98-model-polo-6n-on-konsol-karbon-fiber-kaplama-t34410.0.html

Ayrıca komple ön konsol da alabilirsin

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-26532-polo-classic-gogus-orta-kaplama-1996-2001

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.