Şimdi Ara

Polo 1.2 Tsi Yakıt tüketimi değerlerim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence benzinli bir araba için değerler hiç de fena değil.
    Benim arabayla şehir içinde ortalama 38 km/h yapsam 8-9 litreden aşağı düşüremem Artık kontağı kapatıp bayır aşağı salasım geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gediklii

quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Şehiriçi 1.2 vti 208 ile 28-30 km arası 5.4 lt.Buradaki hızlardan düşük,tüketimi de düşük.

gücü ve torku da düşük.

Evet mini rokettir kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.0 ecotsi yeni ibiza alali 1000 km oldu ortalama hiz 18km/s yakit 6.6 lt.sadece sehir ici yer yer yogun trafik.yukaridaki polonun degerleri yuksek geldi bana.ben ayni degerlerle cok daha az bir deger elde ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerler normal, 1.2 TSI'ın şehiriçi soğuk motordaki tüketimi ve otobandaki 120 km/s üzerindeki hızlardaki tüketimi 1.4 TSI'a çok çok yakın seviyede.

Fakat E5'te 80'e sabitlerseniz 4.0 litrelerin altını bile görmek hayal değil, ben Çatalca - Atatürk Havalimanı arası 3.9 litre yaktırmıştım 1.2 TSI Polo'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Değerler normal, 1.2 TSI'ın şehiriçi soğuk motordaki tüketimi ve otobandaki 120 km/s üzerindeki hızlardaki tüketimi 1.4 TSI'a çok çok yakın seviyede.

Fakat E5'te 80'e sabitlerseniz 4.0 litrelerin altını bile görmek hayal değil, ben Çatalca - Atatürk Havalimanı arası 3.9 litre yaktırmıştım 1.2 TSI Polo'ya.

Evet gerçekten 90 la giderken çok ekonomik ama insan arada gaza gelip kaptırıyor.

İnsan gibi gidersek gerçekten ekonomik.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.