Şimdi Ara

Polo 1.2 TDI mı Fiesta 1.4 TDCi mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    179 Mesaj
    Arkadaşlar bütçe 30-35 Bin civarlarında.Senede yaklaşık 30000 bin km yapılacak.Lpg'li araçlarım oldu fakat dizel kadar ısınamadım bir türlü.Benzinli zaten yapacağım km'nin fazlalığı yüzünden kesinlikle düşünmüyorum.Özetle bu paralara C sınıfı bir dizel alsam yüksek km'de almam gerekecek; bu da işime gelmiyor açıkçası.Amacım mantık evliliği ,yüksek model ,düşük km,düşük masraf.B sınıfında da eleye eleye bu iki araca kadar indirdim:

1-VW Polo 1.2 TDI Trendline
    2-Ford Fiesta 1.4 TDCi Trend

Siz olsanız hangi aracı hangi sebeplerle alırsınız? (iki aracıda hiç kullanmadım.Mesajlarınızı dikkatle okuyacağım.)

|
    |
    fiesta öncelikli tercih motor sesi daha az ama 100 den sona sağır olursun içerde 1.6 aşağısı dizel bakmanı pek önermem ve dizel motor üretmek apayrı bir sanattır traktör gibi çalışıyor çoğunluğu sen atmosferik 1.6 benzinli bişey bak alacağın arabada şimdi enjektör turbo mazot pompası filan serken 5 000 de masraf gidecek bulaşma derim
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 8 saat 21 dakika kadarı kaldı.
    46 Not
    30-35.000TL'ye neden Trend paket bakıyorsunuz ki?

1.4TDCI Titanium Fiesta çok rahat alınır 33-35 arasına.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    2563 Mesaj
    Polo 3 silindirli 1,2 TDI motorlu olduğundan daha çok ses çıkaracaktır,eğer bluemotion donanımı olmayacaksa ve yakıta aşırı önem vermiyorsanız ben fiesta 1.4 TDCI diyorum.kullandım biliyorum,performansı beni gayet tatmin etti.yakıtı da gayet başarılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bunu da göz önünde bulundurun.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

30-35.000TL'ye neden Trend paket bakıyorsunuz ki?

1.4TDCI Titanium Fiesta çok rahat alınır 33-35 arasına.

Hocam fiyatlar çok artmış bana o aralıkta çok nadir denk geliyor
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

Polo 3 silindirli 1,2 TDI motorlu olduğundan daha çok ses çıkaracaktır,eğer bluemotion donanımı olmayacaksa ve yakıta aşırı önem vermiyorsanız ben fiesta 1.4 TDCI diyorum.kullandım biliyorum,performansı beni gayet tatmin etti.yakıtı da gayet başarılı.

Yakıta çok önem vermiyorum ama polonun vadettiği değerler çok iyi.Tabi ne kadar tutturulabilir bilmiyorum.Bi de vergi avantajı var.Ama fiesta yol tutuş olarak çok iyi deniliyor.Kafalar baya karıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3505 Mesaj

İnternette yazılan yakıt değerlerini günlük hayatta en yakın fransızlar tutturuyor. Fransız önermeyeceğim aklınıza yatacağını düşünmüyorum. trend polo alacağınıza araştırıp titanium fiesta alın
    |
    |
    beyaz002 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fiesta alın kafanız rahat etsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: beyaz002

quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

Yakıta çok önem vermiyorum ama polonun vadettiği değerler çok iyi.Tabi ne kadar tutturulabilir bilmiyorum.Bi de vergi avantajı var.Ama fiesta yol tutuş olarak çok iyi deniliyor.Kafalar baya karıştı

poloda o motorda alt devirler cansız maalesef.polonun motoru ekonomik olabilir ancak inanın fiesta da gayet iyi değerler veriyor.performansı da tatmin edecektir.yol tutuşuda dendiği gibi iyi.

|
    |

• Yarbay
    4909 Mesaj
    Fiestanin eski 1.4tdci i gurultu olarak 1.2tdi dan asagi kalmaz.. 1.5 ile aştılar bu konuyu

Şehiriçi agirlikli kullanilacaksa 3 silindir tdi onermem, ama sehirdisinda keyifli oluyor hem yakitiyla hem sesiyle..

|
    |
    polo derim bugün şirket araçlarımdan biri olan poloyu servise gösterdim benden hariç kullanan iş arkadaşımın bir ses geliyor arabadan demesi üzerine.motora baktılar,alt takımlara baktılar,tekerlek,vites,frenlere baktılar.kız gibi araba dedi. ustalardan biri ve orada transporterla gelmiş bir kişi araca talip oldu.aracın sahibi olmadığım için satamayacağımı söyledim.transporterla gelen adam 35e verirse şirket beni ara diyerek telefonunu bıraktı.araç 2012 1.2tdi 65binde trendline

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.