Şimdi Ara

Polk audio rti a3 hapörler için anfi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Ben daha yeniyim şimdi size olayı biraz anlatıyım arkadaşlar.
    - dual 301.1 usb pikap
    - dual cv anfi
    - dali axs 8000 hapörler vardı bende ve farkettim ki plak dan müzik dinlemiyorum anfiye telefonu bağlıyorum spoti den genelde blues, jazz dinliyorum. Dali istediğim zevki veremedi bu yüzden dali hariç hepsini sattım. Dali de bu hafta gidicek inşallah.

Şimdi arkadaşlar.
    Amerikadan polk audio rti a3 sipariş verdim.
    Sorum şu ben bunu bağlıcağım bir anfi istiyorum ama sadece telefonu bağlıcam müzik dinlemek için öyle büyük birşey değil ama ufak kaliteli anfi öneriniz varmıdır. Belki birde tv bağlarım ama okadar olmazsa olmazı yok. Siz ustalardan biraz tavsiye almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe nedir ?

• Hocam cok anfi den anlamam. Marka takıntım yok. Polk audionun sesini bana hakkıyla versin yeter.

• Koskoca formda yokmu fikri olan.

• Yukarida arkadaş size butce nedir diye sormus siz marka takintim yok demissiniz :) butcenizi söyleyin daha rahat yardimci olunur.

• Bütcelik bir soru değil ki benim sorum. Polk audio rti a3 ümü, hakkını vererek çalıştırcak bişey soruyorum. Şimdi 200liralık anfi de aynı şeyi yapıyorsa 400-500 lük tavsiye etmek saçma olur :) düz mantıkla sordum ben direk. Ama yine illa bütce merak ediliyorsa 400-500-600 verebilirim daha düşükde olur. Yeterki full performans çalıştırsın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.