Şimdi Ara

Polk Audio (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
15
Favori
36.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: Fıght_Club

dün proav tuncay beyden panasonic at6000 elite screen snetension 2 135 inc perde, pionner bdp 150 bluray player, pionner vsx 921 teceiver aldım,

geçici olarakta polk audio 2 çift rtı-a1 center olarakta csı-a4 subwoofer olarak psw-660 aldım ilk defa polk marka hoperlör tercih ettim tamamen tuncay beye güvendim burda inşallah definitiwe bp-10 dan daha iyi performans alırım

Hayırlı olsun.
    Polk DSW 660 demek istediniz sanırım, kablosuz olan model değil mi?
    http://www.polkaudio.com/products/dswpro660wi

valla tuncay bana verdiği kağıda psw-660 yazmış ürünler yarın gelicek elime kablosusmu değilmi hiç bir fikrim yok, kendisine sonsuz güvenim olduğundan ne tavsiye edersin dedim o seti sundu bana eğer sub kablosuzsa değiştiricem muhtemelen

• Bahar aylarında abd gezim olacak.amazon da polk lara baktım çok komik rakamlara satılıyor.orada 200 usd satılan burada 1000 tl.yurt dısından alıp yanımda center ve bookshelf getirmeyi düşünüyorum.taşımada çok sıkıntı ceker miyim?gümrük olayı problem olur mu acaba?bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raider311

Bahar aylarında abd gezim olacak.amazon da polk lara baktım çok komik rakamlara satılıyor.orada 200 usd satılan burada 1000 tl.yurt dısından alıp yanımda center ve bookshelf getirmeyi düşünüyorum.taşımada çok sıkıntı ceker miyim?gümrük olayı problem olur mu acaba?bilgisi olan?

Adet fiyatı bilginiz ola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00192KF12/ref=mp_s_a_1_fkmr0_1?qid=1389868470&sr=8-1-fkmr0&pi=AC_SX110_SY165_QL70

Pair çift demek diye biliyorum.kule tipleri tek satiliyor ancak onlari tasiyamam sanirim.yine de 2 kat fark var.

• Amerika "Yenidünya" ve başka bir pazar. Çoğu ürün grubu için bu fiyat farkları geçerli malesef. Vergi politikaları, gümrük politikaları, satış stratejileri, lojistik vs... oradaki satış adetleri ile bizim burdaki satış adetleri bile firmaların orda iskontolu ürün satması için yeterli bir sebep.
    Ticareti biliyorsanız az çok sizde karşılaşıyorsunuzdur. Bir üründen binlerce alınca ödeyeceğiniz fiyat ile bir iki tane alınca ödeyeceğiniz fiyat farklı olur. Ona göre firmalar iskonto alırlar ve perakende satarkende ona göre bir fiyat avantajı sunarlar. Buna ticaret tarafında ve pek tabii finans tarafında da "ölçek ekonomisi" diyorlar. Ders anlatır gibi oldu kusura bakmayın

Ama gidip getirme imkanınız varsa herzaman tercih edilebilir bir durum tabiiki.
    Hasarsız getirebilmek esas olan marifet kanımca

• Rica ederim.burada ki esnaflar bir derdim yok zaten.vergiler ve döviz kurlari burada alışverişi bastan sorunlu yapiyor zaten.tasimak için ayrıca büyük bavul alirim orda da gümrükte sorun cikarmasinlar yeter.

• arkadaslar tecrube yok
    denon x2000 ile bir set kurmak istiyorum yuzde 80 film yuzde 20 muzik
    acelesi yok
    parca parca olabilir
    rti a7
    rti 5
    tsi 400
    tsx 550t
    hangisini tercih etmeliyim sizce

• film için
    front tsı 400
    surround tsı 200
    surround back tsı 100
  • beyazfatih B kullanıcısına yanıt
    tsi400'leri filmden çok stereo için tavsiye ederim. Yumuşak karakterlidir.
  • albati kullanıcısına yanıt
    Bir paradigm v11 olamasa da filmler için gercekten iyi Ler

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Ben Blackstone ile kıyasladım, elimde onlar var, sinema için üretilenlerin performansı kesinlikle başka oluyor.
    Yoksa millet neden gidip yumruk kadar Bose'ye o kadar para versin :)
  • Rti a7 serisini kullanıyorum bence gayet başarılı
  • quote:

Ben Blackstone ile kıyasladım, elimde onlar var, sinema için üretilenlerin performansı kesinlikle başka oluyor.

O yumruk kadar ürünlerden iki tane aldım ac 15 ve 16 ikisini de attim her oka maydonoz olan bir sub gereksiz kulak bas ağrısı yapan uydular ustat herkesin alma sebebi bilgisizlikleri ve bose nin yüksek fiyat olması reklamının cok olup media mark gibi her yerde olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 27 Mayıs 2014; 9:11:06 >
  • Anladığım kadarıyla polk iyi bir seçim centerdan başlayacağım sanırım denonla uyumlu olur. 2. Ele de özellikle açığım

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

O yumruk kadar ürünlerden iki tane aldım ac 15 ve 16 ikisini de attim her oka maydonoz olan bir sub gereksiz kulak bas ağrısı yapan uydular ustat herkesin alma sebebi bilgisizlikleri ve bose nin yüksek fiyat olması reklamının cok olup media mark gibi her yerde olması

Ben de mediamarktta dinlemiştim. Cam kırılma gibi tiz sesleri etkili veriyordu. Ama bas bağlantı şekli falan hoşuma gitmedi.

• Polk audio TSİ 300 önler için iyi midir sizce 15 m2 için?

• Pıoneer SC-1223 anfime hoparlör 5.1 olarak Polk Audıo ya karar verdim. Ön hoparlörler RTİ A7, surroundlar RTİ A5, center CSI A4, Sub PSW 125 oldu. Olaya yeni adım attım. Şunu söyleyebilirim;Hoparlörlerden çok memnunum. Çok iyi performansları var. Ayrıca SC-1223 stereo da çok başarılı. RTİ A7 lerle çok başarılı bir performans çıkarıyor.
  • Hayırlı olsun.
  • Çok teşekkürler, sağolun hocam.
  • Polk audio tsx440t ve tsx250c almış bulunmaktayım.5+1 bir klipsch setim vardı.filmlerde çok güzel ama müzikte çok sönük kalıyorlardı.güçlü ve etkili hoparlörler.ayrıca bas ları da bana yüksek geldi.sub bile iptal ettim.equalizer dan da kısmak zorunda kaldım.orta sesleri yine de biraz zayıf gibi.yine de aldığıma çok memnunum.tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.