Şimdi Ara

Polis Özel Harekat Hakkında ;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    16 yaşındayım , lise öğrencisiyim fakat okuduğum bölümü sevmiyorum ve yapmak istediğim tek meslek polislik.
    Fakat sormak istediğim soru şu ;
    172 Boyundayım 78 Kiloyum. Gözlerim miyop sağ 2.50 sol 2.25 olucak şekilde.
    Gözler sıkıntı yaratır mı? Eğer sıkıntı yaratırsa lazer göz ameliyatı olmayı düşünüyorum.
    Bu arada bilgisi olan lazer ile göz ameliyatı polis başvurusu için sıkıntı yaratır mı? Çevresinde bu ameliyatı yaptıran var mı? Önerirmisiniz ?

Dipnot ; (Arkadaşlar forumda yeniyim konuyu buraya açıp açmiyicağımı bile bilmiyorum , eğer yanlış yerdeyse uyarın)
    Dipnot 2 ; ( Abilerim - Ablalarım lütfen sadece bilir kişiler cevap versin emin olmak istiyorum )

-Teşekkürler.

• Şahsım adına heves yaptığını düşünüyorum , Kendini derslerine ver Özel hareket Polisi olmak istersende iyi bir Kpss Puanına sahip olman gerekecek veya iyi bir YGS puanı ile Pmyo Kazanmak gerekecektir.
    İleride Üniversite yaşında bu fikrin isteğin devam ederse şayet inan gözlerini Ameliyat ettirerek rahat şekilde P.Ö.H mensubu olabilirsin.
    Ama önce unutma liseyi iyi bir şekilde bitirmen ve iyi bir puan yapman gerekli.
  • gözlerini çizdirmen gerek. çünkü yönetmelikte belirtilen esaslara göre sağ+sol toplam 4 derece istiyor. Bende şuan 19.dönem polis özel harekat sonuçlarını bekliyorum.15.dönem ile 17.dönemde lisans mezunu+kpss şartı istiyordu ama 19. dönemde işler değişti lise mezunu olmak yetiyordu bi daha ki alımlarda yine kpss ister büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DİP NOT:Göz çizdirme hiç bi sıkıntı yaratmayacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.